230 Shares 7471 views

17 oznak, że twoi koledzy skrycie nienawidzą

Jak dobrze wiadomo, że jest niemożliwe, aby zadowolić wszystkich wokół. Jednak, jeśli chodzi o pracę zespołową, relacje interpersonalne są niezwykle ważne. Po tym wszystkim, z kolegami, spędzamy dużo czasu, który nie chce wydać na doświadczeniach i wyłożenia kart. Ponadto, stosunek do ciebie złe przez kolegów i może poważnie wpłynąć na sukces w karierze. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób jesteś w zespole. Dziś proponujemy, aby dowiedzieć się, co wskazuje na to, że współpracownicy potajemnie nie lubią lub nawet nienawidzić.

Twoja intuicja mówi ci o tym

Jeśli czujesz, że koledzy nie są bardzo dobrze odnoszą się do ciebie, to nie może być tylko spekulacje. Jeśli koledzy traktują cię inaczej od innych ludzi w pracy, jest prawdopodobne, że cię nie lubią. Zaufaj swojej intuicji i próbować szukać innych objawów być przekonany o jego poprawności.

Oni nie uśmiechnąć, gdy jesteś w pobliżu

Nie mówimy o tym, kiedy swoimi kolegami ciężki dzień, lub po prostu w złym nastroju. Jeśli twoi koledzy celowo starając się nie uśmiechnąć, kiedy jesteś blisko, coś jest nie tak.

Oni nie mogą utrzymywać kontakt wzrokowy z tobą

Jeśli ktoś nie lubi czegoś albo nie szanować osobę, to trudno spojrzeć w oczy. Więc jeśli zauważy twoi koledzy unikać kontaktu wzrokowego podczas rozmowy z tobą, to może być dobre powody.

można uniknąć

Czy zauważyliście, że widząc was, czekając na windę, koledzy wolą po schodach, lub nie w pośpiechu do kolacji, aż wyjdziesz z kuchnią w biurze? Objawy te mogą wskazywać, że po prostu unikać.

udawać, że nie masz

Jeśli koledzy nie życzę dobrego dnia rano, gdy przyjdziesz do pracy, albo dobry wieczór, kiedy wyjść z biura, to oznacza, że ich nie lubię.

Jesteś przedmiotem plotek i pogłosek

Takie zachowanie swoich kolegów, oczywiście, trudno nazwać profesjonalnym. Jednakże, jeśli zespół nie lubią kogoś, to często staje się przedmiotem regularnych połączeń.

Są niezwykle zwięzły w komunikowaniu się z wami

Na pytanie „Jak się masz?” Koledzy często po prostu odpowiedzieć „OK” lub „dobre”, nie wdając się w szczegóły? Ich e-maile adresowane do ciebie, nigdy nie zaczyna się słowami „Dzień dobry” albo „cześć”, ale zamiast tego, idą prosto do punktu? Może to wskazywać, że współpracownicy nie są w grozie Ciebie.

Wykorzystują one negatywny język ciała

Podczas komunikowania się z kolegami przewracają oczami, lub wziąć pozycję zamkniętą, krzyżując ramiona na piersi? Albo, gdy idziesz do biura, oni nie patrzeć na ekranie komputera? W większości przypadków, język ciała daje prawdziwe uczucia ludzi.

Komunikują się ze sobą głównie za pośrednictwem poczty e-mail, nawet jeśli siedzą obok

Jeśli koledzy cię nie lubią, to będą starali się ograniczyć kontakt osobisty. Więc jeśli zauważy, że komunikacja jest w dużej mierze ograniczone do korespondencji, że jest to zły znak.

Oni nigdy nie są zainteresowani w życiu osobistym

Jeśli zauważysz, że koledzy są stale dyskusji wśród dzieci samych lub hobby, ale nie podnosi te kwestie w dialogu ze sobą, to najprawdopodobniej, nie jesteś po prostu nimi zainteresowani.

Czy kiedykolwiek został zaproszony na spotkanie towarzyskie

Współpracownicy nie nazywają Cię zjeść razem chodzić do sklepu, podczas przerwy, lub w celu omówienia projektu w nieformalnej atmosferze przy filiżance kawy? Takie zachowanie może sygnalizować, że nie jesteś zainteresowany i nie chcą ponownie rozmawiać z wami.

Ponieważ nigdy nie zgadzam

Twoje pomysły są stale odrzucane? Gdy tylko zaczął mówić, słowa, które ludzie twoi współpracownicy rozumieją, że Twoja opinia nie ma wpływu na tę sytuację? Ciągle czujesz, że są dostosowane do ciebie? Wszystko to wskazuje na fakt, że zespół lubisz. Dlatego koledzy odrzuci nawet swoje dobre pomysły.

Ponieważ nigdy nie żartować

Humor – to jeden z najważniejszych czynników potrzebnych do budowania przyjaznych relacji w zespole. Jeśli nigdy nie żartować, możliwe jest, że współpracownicy nie czują się komfortowo w swoim społeczeństwie.

Oni rościć sobie swoje pomysły

Być może te koledzy są po prostu nieuczciwi ludzie, którzy starają się za wszelką cenę odnieść sukces i zdobyć przychylność przełożonych. Jednakże, jeśli staną się ofiarą zawsze tylko ty, to może to sposób koledzy są po prostu stara się ciebie pozbyć.

Zachowują się tak, jakby przysługuje organowi

Czasami koledzy mogą udawać szef umieścić cię na miejscu, lub nakładać na was żadnego pomysłu, nawet jeśli nie mają to każdy organ. Dlatego też, jeśli wszyscy zachowują się jak zbiorowy władców wobec ciebie, to najprawdopodobniej, oni po prostu nie szanuję i nie lubię cię.

Są one zgrupowane w szkole

Czasami kilka kolegów dołączył do grupy, w której nie mają dostępu do innych kolegów. Taka sytuacja przypomina czasów szkolnych. Więc jeśli część zespołu w każdy sposób będziesz wiedzieć, że nie chcą, aby usiąść z nimi przy jednym stole podczas obiadu, i tak dalej. N., to może być traktowane jako znakiem ujemnym, wskazując, że chcesz usunąć z życie publiczne.

Brak zaufania

Twoja motywacja do ciągłego podważa? Lub twoi koledzy z wami podzielić tylko podstawowe informacje na temat pracy, nie wchodząc w szczegóły, nawet jeśli nie mają? W rezultacie, często można narazić się na niepożądany świetle przełożonych, klientów lub partnerów? Następnie, najprawdopodobniej, twoi koledzy, nie podoba, po prostu próbuje sabotować swoją karierę.