643 Shares 3106 views

Przewidywania Nostradamusa. Czy istnieje w nich zagrożenie dla ludzkości?

Od niepamiętnych czasów ludzie chcieli zobaczyć swoją przyszłość, ale przepowiednie dotyczące przeznaczenia całej ludzkości były bardzo popularne. Oczywiście, w pogoni za światową sławą wielu szarlatanów próbowało zgadywać nadchodzące globalne kataklizmy. Jedna z zagadek oznaczała uznanie świata, błąd predykatora nie kosztował nic. W każdym razie wielu próbowało się w dziedzinie proroków, ale tylko nieliczni zstąpili w historii jako wielcy i tajemnicze osobowości. Niewątpliwie można odnieść się do genialnego średniowiecznego wizjonera Nostradamusa, który żył prawie pół tysiąca lat temu.

Przepowiednie Nostradamusa były dotychczas popularne, a spory wciąż trwają, czy w nich jest jakiś sens, czy notatki są śladem szalonego marzyciela. Faktem jest, że same przepowiednie są podane w bardzo ukrytej formie, a klucz jest potrzebny, aby poprawnie je zinterpretować. Nasi współcześni twierdzą, że klucz jest znaleziony, a przewidywania Nostradamusa, które możemy dziś czytać opierają się na tym kluczu, ale nie ma gwarancji, że poprawnie interpretujemy geniusz.

Warto zauważyć, że sam Nostradamus ostrzegł swoich przyszłych wielbicieli wolnej interpretacji proroctw. Według niego niezrozumienie może prowadzić do bardzo smutnych konsekwencji. Nawiasem mówiąc, wiedział, że będzie pamiętał przez długi czas po jego śmierci, co można uznać za potwierdzenie daru Nostradamusa. Pełne ujawnienie pełnej głębokości proroctwa musi pochodzić ludziom od około jednego do dwóch wieków od dzisiejszej daty. Ale to znowu, z konta, że klucz został poprawnie wybrany.

Na korzyść faktu, że klucz został prawidłowo wybrany, powiedzmy, że niektóre prognozy Nostradamusa są prawdziwe. Jest to dobrze znana opowieść o śmierci króla Henryka, II wojny światowej, upadku ZSRR, upadku wież w Nowym Jorku itd. Chociaż niektórzy sceptycy uważają, że przewidywania zostały napisane w takiej interpretacji wolnej woli, że można je interpretować jako post factum jako coś, warto zauważyć, że poszczególne momenty wyraźnie wskazują dokładność przepowiedni.

W ten czy inny sposób wszystko zależy od kwestii wiary, a jeśli ktoś nie wierzy w proroka, nic nie przekona go o tym, co odwrotnie, ani odwrotnie. Dla tych, którzy uważnie śledzą prognozy Nostradamusa, a który troszczy się o aktualną sytuację polityczną, prognozy Nostradamusa na rok 2012 Będzie bardzo interesujące .

W przeciwieństwie do popularnych przekonań Nostradamus nie przewidział w tym roku wojny ani jakiejkolwiek globalnej katastrofy. W swoich skrytkach można znaleźć odniesienia do plotek i kłamstw, które kieruje przeciwnik, a także lotu pewnych głowic stanu w oceanie. Ponadto, mówi się o świadomym świadomości ludzi, przynajmniej o początku przebudzenia, które jest nieco bliższe pomysłom ludzi na temat 2012, jako koniec świata lub do końca epoki.

Przepowiednie Nostradamusa o końcu świata Są bardzo niejasne i nie wskazują bezpośrednio na rok 2012, dlatego próby indywidualnych "naukowców" łączące Nostradamusa z Majanami są różne, ponieważ nie można nazwać oszustwa. Z drugiej strony, wersja zmian ludzkiej świadomości w 2012 roku potwierdza się w pamięci podręczników proroka. Jeśli więc ufamy Nostradamusowi, to nic się nie boimy w tym roku.

Nie oznacza to jednak, że możesz spokojnie spać. O wiele ważniejsze niż stare prognozy jest prawdziwa analiza sytuacji i jest ostatnio nieco spięta. Biorąc pod uwagę przewidywania Nostradamusa Rzadko są rozumiane przez rówieśników zdarzeń, całkiem możliwe, że ostrzeżenie naszego proroka zostało utracone przez nas i będzie zrozumiane tylko przez naszych dalekich potomków.