534 Shares 7836 views

Paul Fedorenko – obiecujący młody psycholog

Paul Fedorenko – młody profesjonalny, psycholog, lekarz, który założył w 2012 roku w mieście Saratowie „System zdrowy duch”. Jest psychologiem klinicznym i autor książek o psychologii. Spędza dużo warsztatów, wykładów, na którym opowiada o swoim osobiście rozwiniętej technice.

Z tego, co pomaga pozbyć i jakie pytania odpowiada ona technikę

Paul Fedorenko pomaga ludziom zrozumieć w swoich książkach i na szkolenia, aby pozbyć się niewyjaśnione ataki paniki, nerwic, zaburzeń stanu depresyjnego, wszystko, co jest niebezpieczne dla ludzkiej psychiki i co sam jest bardzo trudne do wyleczenia. On mówi ludziom, jak pozbyć się z obsesyjnych lęków i zacząć żyć pozytywnie.

Wiele osób chętnie wierzą, Paweł i jego metody „System zdrowy duch”. Pomogło im poprawić swój stan psychiczny i moralny, byli w stanie pokonać różne lęki i fobie, aby pozbyć. Niektórzy nie mają zaufania do młodych specjalistów i wierzę, że jest szarlatanem. zawsze obecne w życiu człowieka, a sposób, w jaki powinny być dwa przeciwstawne poglądy.

Faktem jest, że Paweł Fedorenko stworzył zupełnie nową, jego system. Ona z powodzeniem pomógł wielu ludziom rozwiązywać ich problemy psychologiczne i zacząć normalne życie. Jest jeszcze wiele do zrobienia, nie trzeba się tam zatrzymać, ważne jest, aby rozwinąć i poprawić metodologię, aby w jak największym stopniu pomóc ludziom, tak mówi Paul Fedorenko. Opinie w Internecie o swoim systemie powiedzieć, że przyczynia się do ludzi z powrotem do normalnego życia, takie Odpowiedzi jest wiele.

Biografia psycholog Paul Fedorenko

Paul Fedorenko urodził się 25.06.1988, na Ukrainie (Odessa). Ja nauczyłem się w szkole, a życie było takie, że przeniósł się do Saratowa i od razu zapisał się na Uniwersytet State Technical Saratowie im. Yu. A. Gagarina. Ukończył w 2010 roku

W wieku 24 lat, po Paul pomyślnie ukończył uniwersytet, stworzył własną metodę, aby pomóc ludziom z problemami psychologicznymi, zatytułowany „System zdrowy duch”. Paweł pomaga ludziom zrozumieć, jak być otwartym i pozbyć się wszelkich kompleksów.

Dzisiaj Paweł powodzeniem wykłady i szkolenia, aby pomóc ludziom znaleźć wyjście i rozwiązywania złożonych problemów psychologicznych i życia. Wykłady, które trwało 2 godziny, a czasem więcej, dają nadzieję na poprawę warunków życia i rozwiązywania istniejących problemów.

Książki młody psycholog

Paul Fedorenko jest obecnie opublikowany 2 książki, są one dobrze znane wielu czytelników. Są one nazywane „cieszyć się życiem bez lęku, fobii i VSD” i „szczęśliwe życie bez ataków paniki i lęku.” Każdy, kto chce może swobodnie o jego zawartość, przechodząc do osobistego profilu autora. Na książki, które zostały napisane przez Pawła Fedorenko, prawdziwych ekspertów w dziedzinie psychologii, a także innych ekspertów, pozytywne. Doradzają każdy, kto ma problem lub nawet przeczytał ich książki pomagają spokojnie żyć.

W tych pracach, autor daje krok po kroku, w jaki sposób zatrzymać przeżywa stałe napięcie, w jaki sposób pozbyć się depresji i lęku i zobaczyć świat w jasnych i kolorowych barwach. Dziecko nie myśleć o tym, co może zdarzyć się jutro, albo że życie jest złe lub trudne, człowiek rodzi się, aby być szczęśliwym i korzystać ze wszystkich przyjemności życia i kolorów.

Życie rodzinne jest młody psycholog Paul Fedorenko

Chociaż Paweł Fedorenko dość młody, był już od ponad roku i poślubił swoją ukochaną żonę z dwójką dzieci Marina, w one cieszyć się życiem i córkę Zofię i syna Daniela.

Córka 2,5 roku, a jego syn bardzo młody, miał tylko 3 miesiące. Paul jest bardzo zajęty, praca wymaga dużo wysiłku, ale mimo to, zawsze znajdzie czas, aby podnieść swoje dzieci i rozmawiać ze swoją ukochaną żoną. Młody ojciec jest przekonany, że rodzina jest zawsze iw każdej sytuacji ma być spokój, zrozumienie i miłość. Jedynym sposobem, aby znaleźć szczęście.

Paweł z wielkim szacunkiem dla rodziców, pewne jest, że rodzina – jest najważniejszą rzeczą w życiu.