225 Shares 5535 views

Jak zrobić niezwykły przystawkę? recepty

Przekąska nietypowe dla świątecznym stole może zawierać bardzo różne składniki. Dziś prezentujemy kilka receptur, które zawierają kombinację produktów pozornie niestosownych.


Robimy kanapki z czosnkiem i kiwi

Przekąska nietypowe dla uroczystą kolację można przygotować na różne sposoby. Ale większość gospodyń domowych dać swoje preferencje proste przepisy kulinarne.

Tak więc, aby uczynić niezwykłe kanapki z czosnkiem i kiwi, musimy:

  • świeże i miękkie Kiwi – 2-4 sztuk,.
  • wysokokaloryczne majonez na jajka przepiórek – 150 g;
  • mała produkcja bagietki wczoraj – 1 szt;.
  • czosnek szczypiorek – 3 kawałki.

Sposób wytwarzania

Przekąska niezwykłe, wykonane w domu, pamiętaj, aby ozdobić swoje świątecznym stole i zachwyci gości. Aby przygotować kanapki z czosnkiem i kiwi, trzeba tylko kilka minut. Najpierw musimy przygotować sos. Aby to zrobić, należy czyścić ząbki czosnku z łuską i wcierać w drobnej tarce. Obok nich dodaje majonez i dokładnie wymieszać.

Lub osobno przemyto i oczyszczone z miękkiego i dojrzałych kiwi. To cięcie na plastry o grubości 5 mm.

Jak na bagietki, to posiekane plasterki. Ich grubość nie powinna przekraczać pół centymetrów.

Po opracowane zostaną wszystkie produkty, zaczynają tworzyć kanapki. Aby to zrobić, kromki bagietki posmarowane sosem czosnkowym i pokrywą z dwoma plasterkami kiwi. Dalsze rozprzestrzenianie się produktów na blasze i umieszczane w piecu. W temperaturze 225 ° kanapki wysuszono przez około 7 minut. Następnie są one wyjęte, ochłodzono rozprowadzano na płytce i przedstawione w tabeli.

Przygotuj Tartlets z pomarańczowym, kurczaka i orzeszkami pinii

Niezwykłe przekąski nie są miłe dla oka tylko gościem, ale również nadać mu wyjątkowy smak.

Aby dokonać Tartlets z pomarańczy, kurczaka i sosnowe, musimy:

  • świeże słodkie pomarańcze – 1 owoc;
  • kurczak – 200 g;
  • kalorii majonez na przepiórki jaj – około 2 duże łyżki;
  • orzeszkami, pieczone i obrane – 1 duża łyżka;
  • piasek tartlets – w miarę potrzeb.

Sposób wytwarzania

Święta niezwykłe przekąski go dobrze z napojów alkoholowych. Ruszyli smak i daje szczególne uczucie.

Aby przygotować Tartlets z pomarańczy, drobiu i sosnowe należy przemyto piersi i wygotować w słonej wodzie. Następnie mięso muszą być oddzielone od elementów niejadalnych drobno CHOP.

Również musi być czyszczony osobno ze skórką pomarańczową i filmach. Mięsiste części owoców należy rozkruszyć i dodać do piersi.

Wymieszać składniki, leżeli na wysokokaloryczne majonez i orzechy kadry. W wyniku tych działań, trzeba uzyskać dość gęstą masę i pachnący. Jest rozłożona na tarty piasku, który, z kolei, rozłożone na półmisku.

Teraz już wiesz, jak przygotować niezwykłe przystawkę. Korzystanie z tych przepisów w procesie przygotowania do uroczystej kolacji, na pewno zadowoli wszystkich gości.