709 Shares 7172 views

„Onitsuka Tiger” – wcielenie japońskiej jakości w codziennych i sportowych butach

Dzisiaj dość popularną marką na światowym rynku obuwniczym jest „Onitsuka Tiger”, który specjalizuje się w produkcji sportowych i obuwie. Najbardziej znanym produktem firmy są buty, które ucieleśniają nowoczesny design i japońskiej technologii i doskonałej jakości. Wszystkie buty tego producenta jest inny rozpoznawalny projekt i doskonałe właściwości ochronne.

Historyczna ścieżka

miejsce narodzin marki – Japonia, który słynie z oszałamiającej jakości produktu, o czym świadczy firma stała „Onitsuka Tiger”. Producent jest jednym z przedstawicieli handlowych z światowej sławy firmy Asics. Założyciel firmy – Kihachiro Onitsuka.

Firma powstała w 1949 roku z powrotem. Po 28 latach nie było stowarzyszenie dwóch podobnych marek w jedną, a następnie formowane nazwa Onitsuka Tiger przez Asics.

rozpoznawalny projekt

Cechą charakterystyczną marki „Onitsuka Tiger” są poprzeczne paski, które symbolizują skórę tygrysa i jej charakterystyczny kolor. Wszystko wykonane jest obuwie w dość jasnych kolorach, dzięki czemu marka jest atrakcyjna dla młodych ludzi.

logo firmy spółki są dwie pionowe kreski, które przecinają się z tej samej liczby linii poziomych. Takie geometryczne uderzeń wychodząc z buty. Pełnią nie tylko funkcję wizualną, ale także wspierać stronę stóp.

Główne cechy marki

  • „Onitsuka Tiger” – but, który jest wykonany przy użyciu nowoczesnych materiałów w unikalnej innowacyjnej technologii. Najbardziej popularne materiały do produkcji butów tej marki są naturalne zamszu, skóry, tkaniny i pochodzenia syntetycznego. Podeszwa jest wykonana z EVA innowacyjny materiał, który ma łatwość i doskonałe właściwości tłumiące.
  • Niezrównana wygląd jest hołdem dla projektantów firmy. tandem styl i komfort, trwałość i wytrzymałość jest główną cechą japońskiej marki rozpoznawalne.
  • Najszerszy asortyment i ogromny wybór kolorów pozwoli każdemu klientowi dokonać wyboru duszy.
  • Możliwość zakupu buty na każdą porę roku, zarówno klasycznych i sportowych trendów w modzie.

"Onitsuka Tiger" (buty): opinie klientów

  • Japońskie trampki marki są bardzo stylowy i nowoczesny wygląd. Ze względu na naturalne materiały górze, buty idealnie czyste i dobrze wygląda. Buty do biegania są bardzo wygodne i wizualnie zmniejszyć nogę, co czyni go bardziej dokładne.
  • buty sportowe „Onitsuka Tiger” jest bardzo wygodne, stylowe i jasne. Trenerzy są idealne do codziennego życia, a także sportu. Należy zauważyć, że ten but jest niewymiarowe. Wierzchni materiał doskonale czyste, nie tracą swój pierwotny wygląd.
  • Doskonały wybór do codziennego imprezy zostaną uruchomione buty tej marki. Są bezpretensjonalne w skarpetce. Ten but będzie prawdziwym dobrodziejstwem dla uprawiania sportu lub wędrówki w naturze.