685 Shares 9658 views

Unia uzdrowisk Białorusi: zdjęcia i opinie

Wielu nie chce po prostu mieć dobry wypoczynek, ale również do poprawy ogólnego tła zdrowia i zaoszczędzić pieniądze w tym samym czasie. To może pomóc związkowe uzdrowisk Białorusi. Nie każdy może nie tylko niezapomniane chwile podczas przechodzi przebieg procedur medycznych. Dzięki tej samopoczucie będzie kontynuowana przez długi czas.

Odpoczynek i leczenie w 4 razy tańsze. Ogólne informacje o sanatoriach

Unia uzdrowisk Białorusi – to opcja budżet dla tych, którzy chcą poprawić swoje zdrowie. Wiele oczywiście zainteresowani ich poziom usług. To i wiele więcej można znaleźć w naszym artykule.

Dziś członkowie stowarzyszeń związkowych mają okazję odpocząć w jednym z 12 ośrodków. Kilka lat temu, wielu ludzi, którzy narzekali na choroby układu sercowo-naczyniowego i nerwowego, a także układu pokarmowego, wolą kupować bilety na Krym i Kaukaz ośrodków. Szczególnie popularne są dziś ośrodki zdrowia zjednoczenie Białorusi. Nie jest to zaskakujące, ponieważ nie są wysoko wykwalifikowani specjaliści, a sprzęt, który znajduje się w ośrodkach zdrowia, pozwala na leczenie na najwyższym poziomie. Dość popularne białoruski woda mineralna. Jakość nie są gorsze Truskavetska analogiem studni.

Innym pozytywnym jakość – zniżki dla członków organizacji związkowych. Mogą kupić bilet do 25% taniej. Z tego powodu, każdy może znacznie zaoszczędzić.

Sanatorium „Dniepr”

Związek Zawodowy sanatoria Białorusi przyciąga nie tylko mieszkańców, ale także obcokrajowców. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jakość usług jest na najwyższym poziomie. „Dniepr” – jest jednym z najbardziej popularnych kurortów na terytorium Białorusi. Zdravnitsa umieszczone w dwóch obudowach. Każdy może znaleźć pokój do własnych upodobań. Sanatorium może pomieścić do 800 osób.

W sanatorium „Naddnieprowski” Istnieją dwa baseny, sauna oraz ogromna ilość nowoczesnego sprzętu. Ośrodek zdrowia można nie tylko uzyskać pomoc na wysokim poziomie, ale również na relaks. Sanatorium „Naddnieprowski” można znaleźć siłownię, korty tenisowe i boisko do siatkówki, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny, lub udać się na wycieczkę informacyjny. Cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, leczenie i rozrywkę.

Minimalny okres pobytu w sanatorium – 2 tygodnie. Przybyciu do ośrodka, każdy użytkownik musi zapłacić opłatę ośrodek. Jej wysokość – 2% całkowitego kosztu zezwolenia.

Recenzje sanatorium „Dniepr”

Wielu przyciąga do ośrodków zdrowia zjednoczenie Białorusi. Recenzje umożliwić odwiedzającym, aby dowiedzieć się obiektywnej opinii na temat konkretnego uzdrowiska. Pamiętaj, aby je przeczytać przed wyjazdem.

Informacje zwrotne od tych, którzy odwiedzili sanatorium „Dniepr” znacznie się różnią. Niektórzy urlopowicze pamiętać, że ten pokój jest rzadko przechodzi do czyszczenia. Służąca nie zwracają wystarczającej uwagi na podłodze pod łóżkiem, naczynia i tabeli. Wymaganie, że sprzątanie było zrobione sprawnie, to ryzykujemy niegrzeczny usłyszeć odpowiedź. Nie zwracaj na to uwagi i pościel. To już przeżył ją i ma nieprzyjemny zapach. To z tego powodu zaleca się wziąć pościel z domu. Zawsze zwracać uwagę na sztućce. Sanatorium „Naddnieprowski” są często nie domyvayut.

Wiele zaburzeń dla zwiedzających powodować zabiegów sanatoryjnych. Dla dobrej jakości masażu będzie musiał zapłacić.

Szczególnie popularne są związkowe uzdrowisk Białorusi. Zdjęcia, które znajdują się w tym artykule, będzie można dowiedzieć się, jak wygląda teren szerokiej gamy uzdrowisk.

Sanatorium „Naddnieprowski” ma nie tylko negatywne, ale również pozytywne opinie. Najbardziej podziwiany wśród turystów jest obszar w pobliżu ośrodków. Jest regularnie czyszczone. Ku ich upodobań i personelu. On jest miły i dobroduszny. W jednym z budynków remonty zrobić, a cały dom sanatorium, zainstalowane nowe okna. Jeśli zdecydujesz się na leczenie w tym sanatorium, a następnie zabrać pościel. Jesteśmy dobrze przygotowani na to, że klimatyzacja nie jest zainstalowany w pokojach.

Sanatorium „Narocz”

Wielu przyciąga nie tylko niższe koszty, ale również dla jego bogatej historii związkowych uzdrowisk Białorusi. „Narocz” – jest jednym z najstarszych uzdrowisk w kraju. Został otwarty w 1963 roku. Na terenie są wody mineralne, które są bardzo korzystne dla zdrowia. Ośrodek zdrowia ma na celu leczenie chorób układu trawiennego i krążenia krwi.

Sanatorium „Narocz” to malowniczy obszar, który będzie miał nawet najbardziej wymagającego użytkownika do własnych upodobań. W celu przejścia do ośrodka zdrowia, trzeba mieć następujące dokumenty:

  • paszport;
  • bilety;
  • wyciąg z rejestru medycznego.

Dzieci są często przyciąga do ośrodków zdrowia zjednoczenie Białorusi. Dla najmłodszych są dostarczane jako terapeutycznych i rekreacyjnych programów. Dla rozliczenia dziecko musi posiadać następujące dokumenty:

  • metryka urodzenia;
  • Pomoc epidokruzhenii i kserokopię szczepień.

Sanatorium „Narocz” w dwóch głównych posiłków oraz jeden przekąskę w ciągu dnia koszt noclegu wliczone. Położony w pobliżu las iglasty umożliwić odwiedzającym, aby cieszyć się świeżym powietrzem i uzdrawiającą.

Recenzje sanatorium „Narocz”

Unia uzdrowisk Białorusi są dość zróżnicowane. Recenzje pozwalają wczasowicze aby dowiedzieć się, który ośrodek zdrowia będzie najbardziej optymalny dla siebie i swojej rodziny.

Niektórzy goście sanatorium „Narocz” pamiętać, że na jego terytorium nie ma bezpieczeństwa. To z tego powodu, że wieczorem nie zamierza hałaśliwych młodzieży. I nie ma ratowników na jeziorze. Teren nie jest ogrodzony. Aby dostać się tam może być każdy. Goście proszeni są nie do podpisania umowy w dniu przyjazdu. Jeśli to zrobisz, ale nie lubisz warunki, zostanie zwrócone tylko połowę kwoty. Goście ośrodka „Narocz” Zauważ, że w przypadku tylko jednej lodówki dla wszystkich gości.

Wielu kuracjuszy zauważyli, że najważniejszym jego pozytywnej jakości – czyste powietrze i niezapomniane krajobrazy. Moc jest średnia. Pomimo dość stary odnowiony, pokoje czyste i świeże.

Sanatorium "Belorusochka"

Wiele będzie jak związek zawodowy uzdrowisk Białorusi. Edukacja i Nauka pracownik 25% rabatu na wypoczynek w uzdrowiskach. Innym popularnym ośrodek – jest „Belorusochka”. Więcej informacji na ten temat znajduje się poniżej.

„Belorusochka” – ośrodek zdrowia, który znajduje się w pobliżu Mińska w ekologicznie czystej okolicy. Jest to jedyny ośrodek zdrowia, który specjalizuje się w leczeniu cukrzycy. Sanatorium został zbudowany w 1961 roku. Ostatnią przebudowę przeprowadzono 6 lat temu. Sanatorium „Belorusochka” każdy użytkownik może wybrać liczbę standardowym lub wysokim poziomie. Oprócz procedur medycznych na terenie sanatorium można znaleźć i programów rozrywkowych. Codzienne wieczory taneczne.

Sanatorium składa się z czterech budynków. Każdy z nich ma od 1 do 4 piętra. Urlopowicze zapewnić pełną 5 posiłków dziennie. Unia uzdrowisk Białorusi różnią odpowiedniego żywienia, wyjątkowe zabiegi i ekscytujący program rozrywkowy. Jeśli nie możesz zdecydować, gdzie jechać na wakacje, upewnij się, że należy zwrócić uwagę na uzdrowisk w kraju. Nie można nie tylko uciec od zgiełku miasta, ale także poprawić ich ogólną kondycję.

Recenzje sanatorium „Belorusochka”

Opinie turystów pozwalają stworzyć obiektywne, „malowanie” na danym ośrodku zdrowia. Niektórzy turyści twierdzą, że sanatorium moc „Belorusochka” jest niski. Produkt jest dość często natknąć się całkowicie obce. Turyści mówią, że personel, który przygotowuje jedzenie dla wszystkich turystów, nie przestrzeganie zasad. Nie nosić czapki i fartuchy.

Jesienią i zimą zimno w sanatorium. To z tego powodu, że podróżujący muszą spać w ciepłych ubrań. Niestety turyści w ośrodku nie program rozrywkowy dla dzieci. I nie zapewnia warunków dla osób niepełnosprawnych. W budynku nie ma windy, a nie tylko, ale również specjalne szyny dla wózków inwalidzkich.

Istnieje około sanatorium „Belorusochka” i dodatniego sprzężenia zwrotnego. Wielu turystów powiedzieć, że jest grzeczny i uprzejmy personel w ośrodku zdrowia. Wczasowicze twierdzą, że pomimo wielu niedociągnięć ośrodek jest średnia.

Sanatorium "Bug"

Obywatele innych państw często wybierają unia uzdrowisk Białorusi. Poza Republiki Białoruś słyszeliście o sanatorium „Bug”. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jest to ośrodek może podobać turystom doskonałe warunki. Ośrodek zdrowia może jednocześnie pomieścić do 500 osób. Każdy turysta może wybrać albo pojedynczy lub podwójny pokój. Najczęściej w sanatorium „błąd” turystów wypoczynkowych z chorobami układu krążenia, oddechowego i systemów układu mięśniowo-szkieletowego. Uważa się, że ten ośrodek zdrowia jest jednym z największych na terytorium Białorusi.

W tym roku goście mogą skorzystać z nowych procedur i usług, a mianowicie, pakowania i treningu na bieżni próżniowej. W tym roku, w miejscowości, jak było i aparatura USG „Ortospok”. Administracja ośrodek zdrowia twierdzi, że każdego roku w ramach konserwacji i naprawy.

Recenzje sanatorium „Bug”

Szeroki wybór różnych ośrodków związkowa zdrowia Białorusi. Naukowiec, który posiada kartę członkowską, zniżki na bilecie.

Turyści, którzy odpoczywają w sanatorium „Bug” twierdzą, że głównym warunkowe – emerytów. Przegląd autorzy uważają, że to sanatorium nie odpowiednie miejsce dla młodych ludzi. w sprawie procedury nieco zawyżone ceny. Istotną wadą jest brak udogodnień dla osób niepełnosprawnych.

Terytorium sanatorium „Bug” jest zadbana. Turyści mówią, że jedzenie jest na najwyższym poziomie. Ten ośrodek zdrowia jest doskonały stosunek jakości do ceny.

"Letsy" sanatorium. Ogólne informacje i opinie

Sanatorium „Letsy” znajduje się w zalesionej okolicy Białorusi. Ośrodek zdrowia może cię zadowolić z ogromnym wyborem zabiegów. Ostatni remont budynku przeprowadzono w ubiegłym roku. Urlopowicz może wybrać albo jedno lub dwuosobowy. Dla dzieci w wieku poniżej 14 clamshell.

Turyści mówią, że w sanatorium „Letsy” specjalistów przeprowadzenie procedur na najwyższym poziomie. Posiłki w sanatorium zadowalający. Pokoje są regularnie czyszczone. Meble, znajduje się w pokojach są stare, ale czyste i dobrze wyposażone. „Letsy” – jest doskonałym wyborem dla dobrego wypoczynku.

podsumowując

Wiele zainteresowanych związkowe uzdrowisk Białorusi. Nauczyciele i ludzie, którzy mają kartę związkową, umieścić 25% zniżki na bilet.

Cieszyć się wakacjami!