198 Shares 9515 views

Rozwijanie książki dla dzieci własnymi rękami do przedszkola

Pracujesz jako nauczyciel? Chcesz, aby zarezerwować rozwojowych siebie? książki dla dzieci własnymi rękami do przedszkola mogą być wykonane na różne sposoby. Niektóre z nich nadają się do tworzenia korzyści dla dzieci wieku przedszkolnym, podczas gdy inni są idealne dla dzieci. Wybierz to, co jest konieczne dla ciebie.

książki dla dzieci własnymi rękami do przedszkola

Badanie literatury i komunikacji dzieci z książki jest ważna w każdym wieku. Przyzwyczaić się do tej potrzeby tak wcześnie, jak to możliwe. Dzieci procentowych, zrobić dobry użytek z jasnych kolorach. Bardzo popularne i użyteczne dla rozwoju książek tekstylnych, które są nie tylko różne faktury tkanin, ale także różne elementy gry (Moving, szelest, zdejmowany i uwalnia ton. D.)

Jeśli się tak rozwojowy korzyści dla dzieci własnymi rękami, będą czuć ciepło załącznikami, że masz ręce i nawet z wielkim zainteresowaniem i chętnie sobie z nią.

Ponadto, książka może być wytwarzana przez jakiegokolwiek przedmiotu, wielkości i konstrukcji. A koszt finansowy będzie znacznie tańsze niż zakup gotowej korzyści, zwłaszcza jeśli robisz robótkę i masz dużo pozostałych łat i elementów dekoracyjnych.

Pomysły i opcje

Bardzo ładne książki dla dzieci własnymi rękami (zdjęcie powyżej), można zrobić całkowicie różnych materiałów. tech opcje są następujące:

 • pikowania;
 • Aplikacja z papieru, kartonu, tkanin;
 • baza karton z nieporęcznych przedmiotów wewnątrz stronach (przyciski, koronki, nalepki, odznaki, figury tkaniny).

Tematyczne przyjąć jedną z następujących czynności:

 • tęcza;
 • „Naucz kolorów”;
 • pory roku;
 • Transport;
 • owady;
 • kwiaty;
 • opowieści.

Idea bardzo dużo. Wszelkie łatwo modyfikować lub wymyślić własne.

Dokonywanie interesujący budować na rozwój działania, takie jak odkręcenie różnych typów mocowań (guziki, suwaki, rzepy, koronki, guziki, pasy). Na każdej stronie swojemu. Lub poświęcić studium książki ruchu w kilku kierunkach. Gdzieś maszyna ruszy od lewej do prawej na wstążce, na drugiej stronie motyla będą latać na przekątnej. Na trzecim – trzeba przenieść kulki po labiryncie tkaniny siatki i tak dalej ..

możliwości projektowania

książki dla dzieci własnymi rękami do przedszkola odbywa się w formie standardowego spoiwa z arkuszy, które są obracane, na przykład dzwonków, wstążki lub warkocz. Można użyć wersji przeszyty. Wykonać dobrze i książka na podstawie akordeon, arkusz może rozkładać się w jednej płaszczyźnie, a jeśli strona raczej gęsty – stać pionowo w serii zakrętów.

Papier i tektura lita strony lepiej. Ponieważ produkt będzie trwać znacznie dłużej. Jeżeli dodatek ma być wykonana z materiału, to konieczne jest stosowanie tego rodzaju odpadków, które nie wchodzą z krawędzi, na przykład włókniny lub filcu. Szczegóły, cięcie tych materiałów, można nawet skleić w formie aplikacji.

Co trzeba

Tak więc, jeśli zdecydujesz się zrobić książkę połączoną z tektury, papieru i tkanin, trzeba przygotować następujące rzeczy:

 • Materiały bazowe, wymienione powyżej;
 • wzory i szablony (szczegóły można znaleźć gotowe lub pre-draw);
 • ołówek;
 • linia;
 • nożyczki;
 • Lub kleju;
 • igły i nici, mogą być wymagane agrafki;
 • i folii do laminowania (taśma klejąca służy do kilku małych części);
 • i elementy (związki wkładka linki, taśmy, pierścienie, kulki, pętelki, wstążki, rzep, guziki itp. d).

Gotowy produkt tworzony jest z tym wszystkim ow, co następuje:

 1. Aby rozpocząć pracę to zawsze lepiej, aby wybrać rozmiar i liczbę stron, książki, projektowania, tematów i przykładowy szkic przyszłego projektu. Na tyle na każdej kartce do reprezentowania grubsza, co chcesz zobaczyć na każdej stronie i ich sekwencji.
 2. Z dużych arkuszy kartonu lub tkaniny podstawy produkcji.
 3. Prowadzone wykroje wszystkie niezbędne szczegóły.
 4. Rozprowadzić wystrój po stronach, papierową wersję laminatu.
 5. Zbierać arkusze wybrane przez mocowania razem.

Jeśli spełniasz wszystkie stopniowo i mieć jasny plan działania, tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych produktów będzie proste.

Jak zrobić książkę dla dzieci z rękami w technice Kirigami

Prawdziwy majstersztyk wyglądałby ten produkt. Materiał bazowy jest papier. Wszystko, czego potrzebujesz – jest to nożyczki. szablony graficzne można znaleźć gotowe lub rozwijać własne. Znaczenie pracy polega na tym, że część obrazu na przełomie książki jest cięte i gięte, dzięki czemu obraz staje się trójwymiarowy. Książka składa się z kilku połączonych ze sobą zwojów. Obrazy mogą być wykonane w kolorze lub namalować własną rękę, mimo że produkty wykonane z tradycyjnego papieru lub tektury monochromatycznego, wygląda bardzo piękne i ciekawe. Takie są arcydzieła, a nie tylko książki dla dzieci, domowe. Z ich rąk, można tworzyć prawdziwe cuda. Efektem jest nie tylko gorsza, ale lepiej niż komercyjnie dostępnej analogowej. Dzieci i dorośli będą zachwyceni swoimi umiejętnościami.

Jak widać, książka dla dzieci własnymi rękami do przedszkola jest proste i dostępne materiały. Niektóre opcje nie są korzyściami tylko edukacyjne, ale także prawdziwe arcydzieła rzemiosła i twórczości artystycznej.