247 Shares 4921 views

Co to jest maska z truskawkami

Strawberry – bardzo przydatna lato berry. Ma wiele właściwości leczniczych i magazyn witaminy C. Także na truskawkach zawiera kwas salicylowy i kwas foliowy, jod, żelazo, magnez i fosfor. Dlatego, truskawka jest przydatna nie tylko do jedzenia, ale także być stosowane na zewnątrz, powodując tym berry wspaniałą skórę.

Maski truskawek jest bardzo przydatne i skuteczne dla wszystkich rodzajów skóry. Maski te pomogą starsze kobiety w walce o młodzieży i młodych dziewcząt – do radzenia sobie z trądzikiem i stan zapalny skóry. Podobnie jak w wielu truskawka witaminy C i różnych kwasów organicznych, jest to bardzo dobry środek antyseptyczny i bielenie ma właściwości, które pomagają uporać się z problemem nawet pigmentowe i piegi. Kwas salicylowy ma działanie peeling, więc truskawka jest idealny do łatwego obierania. Peeling ten aktualizuje nie tylko górne warstwy skóry, ale również pomaga w tworzeniu włókien kolagenowych, które sprawiają, że skóra jest bardziej jędrna i elastyczna. Truskawki także pomaga usunąć drobne stany zapalne skóry.

Najprostszym truskawkowy twarzy maskę – pasta truskawka. Aby to zrobić, trzeba rozciągnąć kilka jagód i stosować na twarz, spłukać zawiesiny w piętnaście minut, a następnie użyć balsam. Warto użyć mrożonych truskawek sok. Takie przetarcie zmniejszyć stan zapalny, usuwanie trądziku, ściąga pory. Pocierając twarz dwa razy dziennie, można zapomnieć o plamy starcze, piegi.

Maska truskawek dla normalnych typów skóry. Do przygotowania trzeba będzie 1 łyżka. Łyżka pulpy truskawkowej i 1 łyżkę. łyżką śmietany lub tłuszczu (dzieci) krem. Zastosuj tę maskę nie więcej niż piętnaście minut.

Maska truskawek dla typu cery. kleik truskawka zmieszany z żółtka, 1 łyżka. łyżką jogurt i mąki pszennej.

Maska truskawek dla skóry tłustej. Weź 1h. Łyżeczkę glinki, które należy rozcieńczyć świeżego soku truskawkowego, aż kremowej. Można również użyć jajka, 1 h. łyżka mąki pszennej i 1 łyżka. łyżka puree z truskawek. Otrzymaną masę należy wymieszać i mieszać.

Maska z truskawkami na sucho typu skóry. tłuszczu o niskiej twaróg miesza truskawkowy kleiku, otrzymaną mieszaninę rozprowadzono grubą warstwę twarzy.

Wybielanie maskę truskawka. Mieszać truskawki bębnowej 1 h. Miodu łyżka łyżkę i świeżego soku z cytryny, posiadają 10 minut.

Peeling maska truskawek. Weź trochę jogurtu, podsolite go i truskawki zanurzyć się w nim, a następnie pocierać ją bezpośrednio na twarz. Jeśli jesteś właścicielem suchą skórę, nawilżyć jogurt truskawkowy zamiast oliwy z oliwek.

Maska starzenia skóry. Damskie ze starzeniem się skóry dopasowania maski w łyżce mleka i miodu, zmieszanej z truskawkowym kleiku.

Maska truskawek dla zmęczonej skóry. Dwie sztuki. łyżki ciepłego mleka lub jogurtu, dodać łyżeczkę drożdży, masy truskawek i dokładnie wymieszać, następnie nałożyć równomiernie na skórę.

Truskawka może nawet sprawić, że nawet domowej roboty krem. W tym łyżeczki mieszanki mąki z 5 ml lanoliny (przed stopionym), dodać 2 łyżki. sok truskawkowy. W tym przypadku należy uzyskać pastę, która może być używana zamiast kremu. Jednak taki krem trzeba spłukać.

Można gotować i balsam do przetrzeć skórę kombinacji. Taki balsam będzie mieć dobry efekt wybielania. 100 ml soku truskawkowego mieszankę ze 100 ml soku ogórkowym, i dodać taką samą ilość suchej białego wina. Lotion wlać do dzbanka, zamknij ją dobrze, umieścić go na 1 dzień w lodówce.

Z pomocą tych masek i Durga kosmetyki wykonane z naturalnych produktów w domu, zawsze można monitorować stan ich skóry i dbać o nią.