92 Shares 5159 views

Kariera w SAP dla stażystów

Zmusili mnie iść w podróży służbowej w jednym z rosyjskich miast na południu. Rozmowa z taksówkarzem, a on mi mówi, że jest to niemożliwe w Rosji sam dostać dobrą pracę i mają wystarczająco dużo pieniędzy. Nie miałem z nim kłócić, ale tylko próbował znaleźć tych moich przyjaciół, którzy znaleźli pracę non-jaźń. Było kilka. W ogóle, różnimy się z doświadczeniem taksówkarz.

Jeszcze jako student w instytucie, odnotowałem sobie innym kierunku zawodowym. Czytać czasopisma, czasem leniwie strzeliłem w polu wyszukiwania, opis konkretnego zadania. Ale życie łatwiej usuwane zaraz po instytut miał obowiązek natychmiast znaleźć pracę i zaczął pracować tam, gdzie oferowany jeden, a mianowicie w 1C systemu. Zacząłem bardzo małej pensji, wystarczy tylko do transportu. Stopniowo w ciągu sześciu miesięcy, który opanował funkcjonalny i udał się do nowego miejsca, gdzie płace już miał dość podróżowania i SEM mieszkań. Jednak nie było instytut jest bardziej niż czytanie czasopism, wiedziałem już o system ERP o SAP oraz o wysokim poziomie zarobków w branży. W ciągu półtora roku, dałem CV powoli i ostatecznie zostałem zaproszony do firmy jako stażystka SAP. Dlatego uważam, że taksówkarz nie miał rację, a jeśli ustawić swoje cele i iść do nich, prędzej czy później pójdziesz do niej.

Jednak moje doświadczenie było stażystą SAP wydaje mi się niefortunne. Mam na całkiem martwy projekt, w którym wiedza i doświadczenie wzrost był bardzo słaby, w przeciwieństwie do wynagrodzenia. I tak zacząłem się wyzdrowieć, ale doświadczenie I była słaba, a on nie dorastają. I wpadł w pułapkę, kiedy ja nie chcę iść do cięcia płac, siedząc w ciepłym miejscu i nie ewoluowały. Teraz patrząc wstecz, myślę, że nawet w martwym projektem mają możliwość rozwijania. Wiele realizować projekty intensywne, ale intensywny projekt, można tworzyć samemu.

Po pierwsze, trzeba postawić się SSP. Na każdym projekcie, istnieją procesy biznesowe, a jestem pewien, że nie znam wszystkich szczegółów wszystkich procesów biznesowych. Wiesz, jak sklepikarz trwa produktu? jak produkty bloków dział jakości? lub jako księgowy pobiera przedpłaty na konto? Zawsze jest coś do nauczenia się, a zawsze znajdą się tacy, którzy potrzebują pomocy, jeśli masz wiedzę. Więc pierwszą rzeczą, którą znają procesy biznesowe oraz ich hierarchię i relacje między nimi.

Po drugie, nauczyć się proces biznesowy próbując umieścić je w systemach testowych. Doskonała opcja może być czynsz za niewielkie pieniądze dostępu do systemu SAP IDES testu. Na przykład, dobra strona zasobów oferuje sapides.ru dostępu SAP SAP IDES pomaga uczyć się lepiej. Jest możliwe, aby spróbować wszystkiego, aby spróbować aktywować konkretną ustawienia ocenić wydajność systemu, lub przejść kurs SAP. Ponadto dostęp do systemu testowego może być w swojej pracy. Nie możesz przegapić takiej możliwości.

Po trzecie, wprowadzenie ich cel przekazać certyfikacji. Może nie zrobi się i praktyczne doświadczenie. Ale co to za wielka pomoc muszą organizować swoją wiedzę i zorganizować swoją pracę.