541 Shares 8598 views

Komik Dmitry Nikulin: biografia, rodzina i kariera w kinie

Dmitry Nikulin – aktor z wielkim talentem i wielkim poczuciem humoru. Zasłynął dzięki udziałowi w filmie serialu „brodacza” (TNT). Chcą poznać szczegóły jego biografii i życiu osobistym? Aby to zrobić, trzeba przeczytać artykuł.

Biografia: szkoła i lata studenckie

Dmitry Nikulin urodził się 3 lutego 1974 roku w Barnauł. Jego rodzice nie są związane z teatralnej sceny i dużego kina. ojciec i matka Dima są przedstawiciele wolnych zawodów technicznych. Oni zawsze wiadomo, że zwiększają one przyszłego artysty.

Od najmłodszych lat, nasz bohater jest żywotnie zainteresowana w sztuce. Lubił rysować, tańczyć i robić parodie znanych wykonawców. W szkole uczył się dobrze. Ulubiona tematyka Dima były literatura, muzyka i rysunek. Człowiek uczestniczy w przedstawieniach szkolnych i amatorskich zawodach.

Pod koniec liceum, Dmitry Nikulin składać dokumenty do Instytutu Politechnicznego, znajduje się w Barnauł. Go od pierwszej chwili udało się zapisać w tej uczelni.

Początek działalności twórczej

Wesoły i zaradny facet wziął w teatrze studenckim „Kaleidoscope”. Nauczyciele zauważyć, że Dima ma wielki talent komiczny. Sceny z jego udziałem dosłownie przyniósł publiczność do histerycznego śmiechu.

W 1998 Nikulin został członkiem zespołu KVN „Dzieci porucznika Schmidt”. Chłopaki podbiły publiczność metropolitalnych. Po 2 latach zespół zdobył tytuł „Champion League”. Nasz bohater wniosła istotny wkład w to zwycięstwo. Jednak w 2000 roku przeniósł się do innego zespołu – „Siberian Sybiracy”. Składa się z facetem mówił kilka miesięcy.

telewizja

W pewnym momencie, Dmitry Nikulin sobie sprawę, że wzrosła KVN. Chciał do dalszego twórczego rozwoju. W 1999 roku podjął pracę w telewizji. Dmitry widać w projektach takich jak „OSP-Studio”, „Dobre żarty”, „Pewnego wieczoru” i innych.

kariera filmowa

Dmitry Nikulin pierwszy pojawił się na szerokim ekranie w 2001 roku. Dostał małą rolę w filmie „wypełniającego”. Nasz bohater lubił atmosferę panującą w zestawie.

W 2003 roku w komedii „Hamster Dzień lub rosyjski szczęście” został wystawiony na widowni sądu. Tym razem Nikulin wystąpił. Jest on w 100% poradził sobie z zadaniami, że reżyser wprowadził przed nim.

Do tej pory, twórczy świnka Dmitri ponad 10 ról w serialach telewizyjnych i filmach. I to nie jest limit.

„Brodaty”

Ta popularność przyszła do Dima na początku 2016 roku. Stało się to po wydaniu serii „brodaty” (TNT). Charakter Nikulin – Pawłowicz, przyjaciel bohatera. Wierzy w Boga, ale ciągle cierpi. Brodaty i Sasha Pawłowicz często wpadają w śmiesznych i komicznych sytuacjach.

życie osobiste

Przez ponad 15 lat, jest żonaty Dmitry do kobiety, którą kocha Alena. Para ma pięciu synów i sen o wyglądzie córki. Aktor musi żyć w dwóch miastach – Moskwie i Barnauł. W stolicy przybył w pracy. A w Barnauł jest jego ukochana rodzina. I przenieść się do Moskwy Nikulin nie zebrane. Nie wyobrażam sobie życia bez swojego rodzinnego miasta.

Konkludując

Teraz wiesz, kto jest Dmitry Nikulin. Biografia, filmografia, a stan cywilny – to zostało omówione w artykule. Życzymy to wielki sukces aktora w ich kariery i dobrego samopoczucia w życiu osobistym!