360 Shares 2454 views

Jak odblokować odblokowania Fly, LG, EXPLAY, HTC, Sony, DNS, Prestigio, TEXET i "MegaFon". Wszystko, co musisz wiedzieć o pozbycia się wzór

Sytuacje, w których pojawia się pytanie o tym, jak odblokować wzór, jest całkiem sporo. Można też zrobić to zapomnieć lub przypadkowo wprowadzić błędne lub urządzenie grać dziecko i przypadkowo włączył. Zostaną opisane jak odblokować Odblokowanie telefonu Android dowolną wersję systemu operacyjnego na każdym z urządzeń. Należy zauważyć, że uniwersalne rozwiązanie tego problemu nie istnieje, ponieważ każdy producent nieznacznie koryguje samego systemu operacyjnego do gadżetu, więc istnieje kilka opcji. Metody są pogrupowane w zależności od urządzenia i łatwość pracy z nimi. Trzeba będzie albo spróbować jeden chcesz, lub najbardziej właściwe, albo kolejno wypróbować kilka różnych sposobów, aby ustalić, co jest właściwe. Ważne jest, aby znaleźć taki, który pozwoli Ci pozbyć się problemu.

proste opcje

Można użyć dość prosty sposób, który w tym przypadku jest postrzegana jako najbardziej oczywiste dla wszystkich. trzeba będzie wprowadzić hasło na swoje konto Google. Tu jest jeden warunek: musisz mieć konto. Jeśli nie, należy uruchomić go z góry. Tak więc, jeśli masz kilka razy został wprowadzony nieprawidłowo opisane klawisz, a następnie smartfon lub tablet zostanie wyświetlony monit o podanie hasła na koncie. Po Biorę kilka sekund, aby czekać, a następnie ten sam klucz graficzny zostanie odblokowany. Jeśli hasło konta zapomniałeś, to po prostu przywrócić go, a następnie użyj, aby wejść na smartfonie lub tablecie.

Jeżeli nie ma pod ręką komputera lub innego odzyskiwania hasła smartphone można wykorzystać do zablokowania urządzenia do tego celu, ale to wymaga ono włączone Wi-Fi lub mobilnego internetu. Jeśli okaże się, że Wi-Fi jest wyłączona, można niezależnie obracać. Aby to zrobić, naciśnięciu przycisku wywołania alarmowego, po którym wprowadzono kombinację * # * # 7378423 # * # *. Następnie wybierz próbie eksploatacyjnej menu – WLAN, a następnie wykonać połączenie z Wi-Fi.

Jak odblokować odblokować: przypadek ogólny

Można odwołać się do tego bardzo prosty i przystępny sposób – aby nawiązać połączenie na zablokowanym telefonie. Ta opcja nie działa na wszystkich wersjach Androida, tylko 2.2 i wcześniejszych. Trzeba będzie podnieść słuchawkę po rozmowie telefonicznej, a następnie przejść do ustawień zabezpieczeń i wyłączyć usługę blokady przez klucz graficznym.

Inną opcją, jak odblokować telefon, wzór, na które okazało się być stracone – jest całkowicie rozładowana. Aby go użyć, chcesz umieścić baterię urządzenia. Gdy bateria jest w pozycji siedzącej, smartfon wyśle zgłoszenie i po otrzymaniu powiadomienia, można przejść do ustawień zasilania, a następnie powrócić do menu na jednej stronie, a następnie wprowadź ustawienia zabezpieczeń, gdzie można wyłączyć opcję za pomocą klawisza graficznego.

Korzystanie z aplikacji SMS Bypass

Warto zauważyć, że stosowanie tej metody wymaga uprawnień użytkownika root. A może to tylko pomóc z zapobieganiu niechcianej blokadę. Oznacza to, że smartfon będzie tylko możliwe, aby odblokować w przypadku, gdy wniosek ten zostanie zainstalowany wcześniej. Naturalnie, można również szukać i znaleźć hacked wersji lub darmowe odpowiedniki, ale lepiej jest używać oryginalnego, który kosztuje tylko jednego dolara.

W przypadku, gdy dany zamek smartphone już nastąpiło, ale ma dostęp do roota i dostępem do Internetu, możesz użyć możliwość zdalnej instalacji aplikacji za pośrednictwem internetowej wersji Google Play Market Service na komputerze.

Obecnie trwają prace nad aplikacją. Domyślnie aplikacja jest zainstalowana w postaci 1234 hasło, aby odblokować wzór, aby odblokować Aby odblokować produkt musi być z dowolnego wysłać wiadomość SMS zawierającą tekst resetu 1234. Będzie to powód, że smartfon zostanie ponownie uruchomiony, a następnie można wprowadzić swój wzorzec i będzie działać.

Jak odblokować wzór: bardziej złożone metody

Należy natychmiast zauważyć, że ta opcja byłaby częściowa utrata danych w smartfonie, a mianowicie znikają swoje kontakty i wiadomości będą latać ustawienia. Podczas tego procesu resetowania ustawień urządzenia, jest to powrót do stanu, który był pierwotnie, co nazywa się „out of the box”. Jeśli masz konto Google, kontakty i notatki mogą być łatwo przywrócone stamtąd, więc warto, aby uzyskać, jeśli masz go jeszcze. Dla każdego producenta, istnieje inny algorytm, więc należy wziąć pod uwagę każdy z nich oddzielnie.

Jak odblokować simlocka w Samsung

Następnie są dwie wersje wydarzeń. Jeśli jesteś właścicielem starego typu smartphone, należy go wyłączyć, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk Home w tym samym czasie za pomocą przycisku On / Off. W przypadku nowych modeli niemal algorytmu, jednak trzeba dodać jeszcze jeden przycisk, a mianowicie, aby zwiększyć głośność. Procedura ta doprowadzi do tego, że wszystkie ustawienia są w pełni zresetowany, po którym można przywrócić dane z konta.

Jak odblokować HTC unlock

W tym przypadku wszystko będzie trochę trudniejszy niż poprzedni producenta urządzenia. trzeba będzie wyłączyć smartfon, a następnie wyjąć baterię i włożyć ją na miejsce. Następnie należy jednocześnie zaciskać elementem zmniejszyć głośność oraz włączać manipulatora. Jak tylko na ekranie pojawiają Android przycisk obrazu, można puścić. Ale to nie wszystko, na pytanie, jak odblokować HTC klawisz graficzny. Po tym, należy użyć przycisków głośności, aby przewinąć menu, i za pomocą przycisku zasilania, aby wybrać żądaną pozycję. W zależności od modelu urządzenia może być parametrem Wyczyść pamięć lub fabryczne. Jest oczywiste, że do Państwa dyspozycji, a tam może być smartphone.

Jak odblokować Huawei unlock

Tutaj należy najpierw wyłączyć urządzenie, a następnie wyciągnij baterię i włóż ją ponownie. Następnie będzie zobowiązany do zaciśnięcia jednocześnie dostosować przycisk głośności oraz przycisk zasilania. Wraz z pojawieniem się obrazów ekranu Androida można puścić przycisk. Zostanie wyświetlony ekran, na którym chcesz, aby poruszać się za pomocą przycisków głośności i przycisk zasilania oznacza, że można wybrać żądaną pozycję. I tu mamy na myśli ustawienie wycierać dane / przywróć ustawienia fabryczne. Po ponownym uruchomieniu odblokować smartfon zniknie. Podobnie jak w innych przypadkach, konieczne będzie, aby przywrócić swoje kontakty.

Jak odblokować odblokować Sony

Po pierwsze, trzeba zainstalować na komputer osobisty specjalnym dodatku Ericsson PC Suite, które można pobrać z odpowiedniego zasobu. Ponadto smartfon można podłączyć do komputera. Następnie należy uruchomić program, zainstalowany wcześniej, w którym należy wybrać „Narzędzia”, a następnie – „Restore”. Wszystkich pozostałych działań dotyczących jak odblokować Sony klucz graficzny muszą być zgodne z instrukcją, proponowanego programu. Naturalnie, będzie wymagane, aby przywrócić wszystkie swoje kontakty za pomocą kopii zapasowych wykonanych wcześniej.

Jak odblokować odblokowania Prestigio

Aby rozpocząć, należy wyłączyć smartfon, to można zamocować w tym samym czasie wzrost przycisków głośności, a na domu, który wejdzie w Recovery. Kolejne kroki to wykonać kilka punktów z kolei. Po pierwsze, należy zalogować się do wytrzeć danych / Reset fabryczny, to można dokonać usunąć wszystkie dane użytkownika, a następnie wybierz opcję Uruchom ponownie teraz. Wszystko, teraz jesteś oszczędził z konieczności podaj swój wzór. Będzie jedynie odzyskanie kontaktu.

Jak odblokować odblokować: opcja, aby usunąć plik pod nazwą gesture.key

Tu jest dość prosty algorytm działań do pracy z urządzeniem. Pierwsza metoda może być zalecane dla tych, którzy mają alternatywę odzyskiwania. trzeba będzie pobrać menedżer plików o nazwie Aroma. Następnie należy ustawić za pomocą Recovery. Korzystanie z ścieżka / data / system /, należy usunąć plik o nazwie gesture.key. Następnie można ponownie uruchomić smartphone wpisać dowolny klawisz graficzny. Będzie zadowolony, że urządzenie jest odblokowane tylko.

Można również użyć innego sposobu. trzeba będzie usunąć samą aktualizację plików gesture.key, że jest przeprowadzenie pewnego rodzaju zmiany. należy najpierw pobrać GEST.zip pliku. To musi być zainstalowany przez Recovery. Smartphone musi zostać uruchomiony ponownie, po którym można wpisać dowolny klawisz graficzny. Pozostaje tylko się cieszyć, że smartfon jest ponownie odblokowany.

Jak odblokować simlocka w LG

W przypadku telefonów producenta, a także w innych przypadkach, urządzenie musi być wyłączone i całkowicie naładowany. Ta opcja dotyczy absolutorium z ustawieniami określonymi w fabryce, więc wszystkie dane zostaną usunięte. Na kilka różnych modeli algorytmu będzie nieco inny, konieczne jest rozważenie możliwości.

Jeśli mówimy o tym, jak odblokować LG Nexus 4 wzoru, to wszystko jest dość proste. Trzeba będzie w okresie od trzech do czterech sekund, a jednocześnie trzymać obie zaciśnięte przyciski regulacji głośności i poziomu mocy. Zanim pojawi się na obrazie z androida, który leży na plecach. Za pomocą regulatora głośności , trzeba znaleźć trybie odzyskiwania element, a następnie włączyć przycisk zasilania, aby potwierdzić wybór. Będzie to powodem, że urządzenie zostanie ponownie uruchomiony i Android, które zostaną przedstawione na ekranie z czerwonym trójkątem. Znowu trzeba przytrzymać wcześniej wymienionych przycisków przez kilka sekund, aż przed wyświetleniem to ty menu. Potem trzeba będzie wprowadzić Element Ustawienia – Dane fabryczne, w których wybór powinien spaść na «tak», które są wykorzystywane do przycisków głośności, aby wybrać, aby potwierdzić – przycisk zasilania.

model urządzenia LG L3 sugeruje nieco inną wersję menu opcji połączenia: jednocześnie przytrzymać przycisk „Start” + „Volume Down” + „Power”. Dla LG Optimus Hub, należy nacisnąć prawy przycisk głośności, moc i „Home”.

Sytuacja: Zapomniałem odblokować wzór. Jak odblokować?

Istotą problemu i to jest – czasami zdarzają się sytuacje, w których graficzny hasło na smartfonie lub tablecie po prostu zapomniane. Aby doprowadzić wszystko do stanu pierwotnego, a jednocześnie uzyskać dostęp do urządzenia z systemem Android w zwykłej formie, konieczne jest specjalna opcja „debugowanie USB» zostało w nim zawarte. Wiele osób wie, że jest to gwarancja dla wielu możliwości: można uzyskać root-praw, do tworzenia aplikacji na komputerze, a następnie testowanie podłączonego gadżet instalacja niestandardowa odzysku i wiele więcej. Za to wszystko, trzeba będzie prosty program o nazwie ADB. Wielu użytkowników twierdzi, że ktoś nawet nieco zaznajomieni z programem, ADB jest w stanie włamać się do kilku kliknięć blokujących smartfon lub tablet oparty na systemie Android z kluczem graficznym. To nie wymaga uzyskania korzeniowych-praw.

Tak, trzeba dość prosty zestaw narzędzi. Pierwszym z nich jest komputer, który zainstalował aplikację Android SDK, który jest dostępny jako część programu ADB. Ponadto koniecznie kabel USB, za pomocą którego smartfon lub tablet jest podłączony do komputera, jak również bezpośrednio zablokowana gadżet z którym do pracy, będziesz jazdy. proponowana technika autorem które implementują graficzny klucza urządzenia niszczące może być przez jedną z dwóch opcji. W zależności od typu urządzenia, które pracują, jak również od modelu, mogą pracować pierwszej lub drugiej metody, lub obu naraz.

Pierwszy z nich polega na pracy z linii poleceń. W oknie wprowadź następującą kombinację: adb shell rm /data/system/gesture.key. Następnie można ponownie uruchomić urządzenie. Następnie, zanim będzie wynikać ponownie okno bardzo blokady zawierający klucz graficznego. Wtedy najbardziej interesujący: Teraz można usunąć blokadę wpisując dowolną sekwencję.

Można również skorzystać z tej opcji, która będzie wymagać, aby wejść do wiersza poleceń nie jest ten sam zespół, a całą sekwencję.

 • ADB powłoki;
 • su;
 • /data/system/locksettings.db RM;
 • RM /data/system/locksettings.db-wal;
 • /data/system/locksettings.db-shm RM;
 • restart.

Ponadto, można znaleźć sposoby, aby przebić się przez kod PIN za pomocą hasła. W tym przypadku trzeba będzie mieć roota-prawa, lub specjalne oprogramowanie do gadżetu.

Druga metoda polega na pewne czynności. trzeba będzie podłączyć urządzenie do komputera, który będzie następnie uruchomić wiersz polecenia, gdzie należy wprowadzić konkretne polecenia po kolei.

 • ADB powłoki;
 • /data/data/com.android.providers.settings/databases CD;
 • sqlite3 settings.db;
 • Aktualizacja zestaw system wartości = 0 where name = 'lock_pattern_autolock';
 • Aktualizacja zestaw system wartości = 0 where name = 'lockscreen.lockedoutpermanently';
 • .quit.

Teraz można ponownie uruchomić smartfon lub tablet i cieszyć się wynik.

Jak odblokować odblokowania TEXET

W tym przypadku nie ma znaczenia, o tablecie lub smartfonie w pytaniu, ponieważ istnieją dwie wersje wydarzeń. Dla posiadaczy większości urządzeń marki odpowiedni sposób, w jaki się go wyłączyć, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk Home w tym samym czasie za pomocą przycisku On / Off. Na nowsze modele algorytmu jest podobna, tylko trzeba dodać jeszcze jeden przycisk -, aby zwiększyć głośność. Procedura ta doprowadzi do tego, że wszystkie ustawienia są w pełni zresetowany, po którym można przywrócić dane z konta, jeśli masz.

Jak odblokować odblokowania Fly

Często zdarza się, że właściciel smartfonu Fly on ustawia grafikę blokady w celu zabezpieczenia urządzenia przed ich dzieci. Ale jeśli dziecko nadal wziął go i próbowali odebrać wzór, zablokowane urządzenie, konieczne jest, aby rozwiązać ten problem. Jeśli telefon nie posiada dużej ilości istotnych informacji, a następnie można przejść do najbardziej prosty sposób, to znaczy, aby zresetować go do ustawień fabrycznych. Jest to dość proste. trzeba będzie wyłączyć smartfon, bateria powinna być naładowana. Teraz powinniśmy jednocześnie przytrzymać przycisk głośności w górę i „włączenie”. To pozwoli Ci być w menu odzyskiwania. Ponadto, poprzez zmniejszenie klawiszy głośności masz zejść na strunie Wipe danych / przywracanie ustawień fabrycznych, które następnie mogą być aktywowane za pomocą przycisku zasilania. Następnie otworzy się nowe menu, w którym będzie wymagane, aby wybrać łańcuch zawierający Tak, usunąć wszystkie dane użytkownika, odbywa się to za pomocą tych samych przycisków regulacji głośności i dalej. Następny znajdziesz się z powrotem w rekaveri menu, gdzie tym razem będzie zobowiązany do aktywacji pierwszego wiersza – Reboot. To wszystko, co zrobić z procesem „hot restart” teraz będzie odzyskać tylko dane, w części lub w całości.

Jak odblokować graficzny klucz DNS

Podobnie jak w przypadku korzystania z smartphone, Android platformy zarządzania opartego każdy inny producent, w tym przypadku, nie wyklucza przypadkowy wzór zablokować urządzenia. Można po prostu kopać w ustawieniach, aby natknąć się na takiej pozycji, wybierz tę opcję, aby wprowadzić pewne losowe zdjęcie, a następnie znaleźć się w trudnej sytuacji. Urządzenie może wymagać, aby wpisać klucz i trzeba albo typ nie jest poprawny, czy nie można zapomnieć, że również się zdarza. A potem trzeba instrukcjami, aby wydostać się z tej sytuacji.

Można zorganizować swoją maszynę tak zwane „ciepłe boot” – metoda, która charakteryzuje się uniwersalnością, ale prowadzi to do utraty pewnych danych na urządzeniu, to teraz trzeba będzie przywrócić kontakty, lub ponownie wprowadzić je ręcznie.

Musisz się zalogować rekaveri urządzeniu. Aby to zrobić, należy wyłączyć, a następnie jednocześnie przytrzymać ten przycisk, jak zwiększenie objętości przez przekręcenie wtyczki ładowarki, aż na ekranie zostanie wyświetlony przed sobą android z wykrzyknikiem. Po tym, przycisk głośności może być zwolniony. Należy teraz nacisnąć przycisk zasilania i przytrzymaj go, naciśnij i zwolnij manipulator Volume Up. Teraz jesteś w rekaveri za to, co było potrzebne i taki kompleks sekwencja działań.

Aby rozpocząć, należy wybrać opcję Wipe danych / reset fabryczny. Następnie można przystąpić do ponownego uruchomienia smartphone według pozycji Uruchom ponownie teraz. To wszystkie procedury zostały zakończone. Podczas pracy z rekaveri menu można użyć przycisków głośności, aby wybrać żądaną pozycję menu, a także przycisk zasilania, aby potwierdzić wybór.

Jak odblokować odblokowania Megafon

Ta metoda pozbycia można nazwać dość nowy. trzeba będzie pobrać plik o nazwie Gest.zip, a następnie zmień jego nazwę na update.zip, a następnie otrzymany plik przenieść na kartę SD. Niekoniecznie na maszynie musi być obecny rekaveri, i to nie ma znaczenia, który z nich. Sam proces jest dość proste i jednoznaczne. Ponowne uruchomienie urządzenia w trybie odzyskiwania. W menu, które będzie można zobaczyć przed sobą, jest sterowany za pomocą przycisków głośności i mocy, najpierw pomagając wybrać żądaną pozycję, a drugi – wybór. Trzeba będzie szukać pozycji o nazwie install zip z sdcard lub coś podobnego w treści i wybierz ją. Gdy menu jest otwarte, można wybrać plik o nazwie update.zip, które zostały wcześniej zapisane. Pozwoli to rozpocząć proces firmware. Po tym wszystkim, można uruchomić urządzenia, wprowadź dowolny wzór, a wszyscy Android zostanie odblokowany.

Jak odblokować odblokowania EXPLAY

Jeśli prosta lista określonych w początku tego artykułu opcji, okazało się, że nie dla ciebie, to jest do wykonywania „ciepłe” rozruch urządzenia. Podobnie jak w przypadku urządzeń innych producentów, trzeba być w rekaveri menu. Aby to zrobić, trzeba przytrzymać przycisk głośności, a mianowicie jego odejmowanie, wraz z przyciskiem zasilania. Gdy w Twoich oczach będzie Ustawienia te przyciski można puścić. Musisz znaleźć element Wipe Dane // Factory Reset. Można to osiągnąć za pomocą tych samych przycisków regulacji głośności i zatwierdź wybór za pomocą urządzenia wskazującego, aby włączyć zasilanie. W wyniku wyborów dokonanych przez użytkownika będzie całkowicie przywrócić wszystkie ustawienia do ustawień fabrycznych. Będzie to powód, że wszystkie informacje z pamięci zostaną usunięte, pozostanie nienaruszona tylko karta pamięci. Można przywrócić swoje kontakty, jeśli załatwione przed ich oszczędności na koncie Google. Dlatego zaleca się, aby skorzystać z tej okazji, aby nie być w trudnej sytuacji, jeśli urządzenie z jakiegoś powodu się nie powiedzie.

Jak widać, istnieje wiele sposobów, aby pozbyć się wzór, który mógłby nagle stać się problemem dla Ciebie. Jednakże, jeśli nie jesteś gotowy do zabezpieczenia szkody, to najlepiej, aby nie używać tej opcji, aby nie otrzymać w wyniku całkowitego braku ważnych i cennych informacji.