393 Shares 968 views

Alexei Voevoda: armwrestling, prywatne życie

Wśród dużej liczby sportowców w Rosji Alexey Voevoda był ostatnio szczególnie widoczny. Silny i przystojny mężczyzna, niespodziewana osobowość, wielokrotny zwycięzca konkursów wrestlingów na ramię, awreszcie mistrz olimpijski. Ponieważ bogate w 2014 r. Minęło wiele czasu, a jego popularność rośnie.

Biografia

Przyszły mistrz olimpijski urodził się w Soczi w 1980 roku. Od dzieciństwa mój ojciec nauczył go uprawiać sport, studiował sam ze swoim synem i nagrywał w różnych sekcjach. Facet dorastał dobrymi danymi fizycznymi, więc wszystkie jego wysiłki odniósł sukces. Ciągłe szkolenie przyniosło mu spójność, wytrwałość, asertywność i pragnienie zwycięstwa.

Po ukończeniu szkoły, którą odwiedził w Soczi, przed Aleksiejem, a także przed każdym absolwentem, powstał wybór miejsca powstania. Przyszły mistrz wchodzi do Wydziału Ekonomii, ale po chwili zostaje przeniesiony do miejsca budżetowego na Wydziale Kultury Fizycznej w innym instytucie.

Pierwszy profesjonalny sport

Armstrong Alexei Voevoda został zabrany w młodym wieku. Niemal natychmiast młody człowiek zaczął wygrać tytuły i nagrody, które wielu sportowców było dostępne dopiero po 5 latach intensywnego treningu i regularnych zwycięstwach. Taki silny człowiek to Alexei Voevoda. Armbanding stał się jego głównym hobby, gdzie każdego roku wzrastał jego popularność i liczba zwycięstw.

W zawodach sportowych było 9 mistrzostw świata, gdzie pokazał się najsilniejszym człowiekiem. Ale ponieważ walkowanie ramion nie było sportem olimpijskim, tylko fani i jego koledzy wiedzieli o swoich osiągnięciach. Po igrzyskach olimpijskich w 2014 r. I "złotym podium" Alex decyduje się na powrót do profesjonalnego wrestlingu ramion.

Wielu profesjonalistów nie wierzy, że jest to możliwe, ponieważ mistrz ominął wiele sezonów i przez długi czas nie zwracał uwagi na trenowanie rąk. Ale czas pokaże, jak wszystko będzie, a teraz sportowiec musi ciężko pracować nad sobą.

Bobsleje

W 2002 r., Z wielu powodów, Aleksey Voevoda dostaje się do wybranych szkoleń bobslederera. Nie było wstępnych treningów, zwykłych butów sportowych, a nie w specjalnych butach używanych w tym sporcie. Powiedziano mu, aby rozproszył szkolenie, które zrobił z prędkością, która przekroczyła stawki wszystkich kandydatów, którzy trenowali od ponad roku. Potem bobslejowy Alexei Voevoda zaczyna trenować z drużyną olimpijską.

Codzienne ćwiczenia i pełna koncentracja doprowadziły sportowca najpierw do wybiegu, aw 2014 roku – do dwóch złotych medali. Jak sam sportowiec mówi, jego filozofia i specjalna dieta pomogły mu. Wielu ludzi wie, a wojewoda nie ukrywa, że od wielu lat jest wegetarianinem.

Życie osobiste

Po igrzyskach olimpijskich i dużej liczbie wywiadów w telewizji iw czasopismach Alexei Voevoda stał się jednym z najbardziej godnych pozazdroszczenia narzeczonych. Jego życie osobiste dla prasy pozostaje tabu. Czasami są plotki, że ma kochankę, ale sam sportowiec nie komentuje. Ma wystarczającą reklamę w boisku, życie osobiste jest tajemnicą.

Cechy żywności

Alexei Voevoda przed przejściem do jadła zmienił się na wegetariańskie jedzenie. Taki system odżywiania zyskuje coraz większą popularność każdego dnia. Główna dieta to owoce i warzywa, fasola i orzechy, grzyby i jagody. W okresie wiosenno-jesiennym całkowicie przechodzi na surowe jedzenie, zimą, gdy nie ma wystarczającej ilości świeżej żywności, jada owsiankę.

Od czasów walki wręcza sportowiec zaczął zauważyć, że przy tej diecie rozwijana jest energia i siła w walce i treningu. Ostatnio często występował w telewizji i w internecie, dzielił się swoimi doświadczeniami i opowiada, jak można wyglądać tak idealnie, jedząc świeże warzywa i owoce.

Jak mówi sam Alexey Voevoda, nie ma pewnej diety, jada, kiedy jego ciało pyta o to intuicyjnie. Rano trzeba pić wodę, po południu sałatki i owoce. Główna dieta, którą bierze wieczorem. Mistrz Świata jest żywym przykładem tego, że z właściwym ustawieniem celów i umysłem zorganizowanej pracy można osiągnąć wiele. Na przyszłość ma wiele planów, z których większość sportowca nie jest otwarta.