685 Shares 4554 views

marki sportowe – osób i firm

Nie jest tajemnicą, że obecnie zyskuje ogromną popularność sportu. Jeśli pięć lat temu nie była taka zła pasja do fitnessu, snowboarding, joga, ćwiczenia jogi i piłkę nożną, ale teraz co drugi zmierza do spędzenia wolnego czasu w siłowni lub na matach. A jak powszechnie wiadomo, popyt tworzy podaż. Nie jest zaskakujące, że marki sportowe dramatycznie wzrosła wielkość produkcji.

Oprócz firm oferujących ubrania i buty, szybki wzrost i rozwój organizacji otrzymała, generując wysokie zapasy i sprzęt popytu. Absolutnie całego świata marki słynnych sportowych może pochwalić ogromną popularność wzrosła. Należą do nich zarówno producentów atrybutów sportowych (od skarpetek do wyposażenia siłowni), jak również kanałów telewizyjnych, klubów i zespołów, a także znanych sportowców. Tak, to jest dobrze znane tenisistów, piłkarzy, koszykarzy i graczy w golfa przyniósł niespotykany dochody firm reklamujących swoje produkty.

Najdroższa marka sportowa „ludzkie” – gracz w golfa Tayger Vuds. To dzięki jego sukces w dziedzinach, pogromca klubu jest „wart” 38 milionów nuty zielone. Bierze się tu pod uwagę dochody tylko z podpisanych umów ze sponsorami. Drugie miejsce zajął tenisista z górzystych szwajcarskiego Roger Federer. Jego ataki na żółtą piłkę zarabia tylko około 10% ich całkowitego dochodu. Pozostała kwota idzie do swojego konta na dużą liczbę firm korzystających sukces utalentowany tenisista.

Zamyka trzech ludzi, którzy są wysoko płatnych marek sportowych, Phil Mickelson. Popularny odtwarzacz golf otrzyma kontrakty z różnymi firmami ogromne sumy, które pozwala analitykom ocenić go w 26 mln amerykańskich rachunki.

Takie marki sportowe jak Nike, Adidas, Puma i wiele innych zarobić miliardy dzięki współpracy ze znanymi sportowcami. Jednak nie tylko sławną osobą, fruwające w reklamie, produkt przyciąga ogromną liczbę fanów. Pierwsza osoba zwraca uwagę na cechy takie jak jakość i komfort. To właśnie te parametry są istotne przy wyborze produktu, które oferują sportowych marki odzieży i obuwia.

Cały świat zna takich informacji jako magazyn Forbes. Jest to wydanie jest znany z zamiłowania do liczenia pieniędzy innych ludzi i kompilacji różnego rodzaju ocen. Tak więc pod koniec 2012 roku, ten magazyn opublikował listę, która zawiera najdroższych marek sportowych. Lider w „Hit Parade” jest znany na całym świecie firma Nike. Koszt szacowany prawie 16 mld $. Jest znany z produkcji wysokiej jakości ubrania i buty są nie tylko zawodowi sportowcy, ale także dla kibiców i fanów sportu.

Drugie miejsce w tej liście jest sieć telewizji ESPN. Ponadto, że imperium mediów sportowych jest bardzo popularny nie tylko w USA, ale także w innych krajach, to stworzył również ogromną liczbę zastosowań sportowych dla telefonów komórkowych. Jest to spółka wnosi do skarbca kanałów kablowych, co czwarty dolara amerykańskiego. ESPN Koszt wynosi 11,5 mld dolarów w Ameryce Północnej.

Trzecie miejsce w rankingu „najbardziej drogich marek sportowych” bierze Adidas. Ta firma nie trzeba przedstawiać. Rzeczy z tej firmy kute częściej. Jednak to nie przeszkadza firma Adidas jest popularna na całym świecie i otwierać sklepy sprzętu sportowego, nawet w najbardziej odległych zakątkach planety. Wartość marki prawie 7 mld $ (nie dwieście tysięcy).