651 Shares 1026 views

Galina Shcherbakova: biografia i twórczość

Galina Shcherbakova – radziecki i rosyjski pisarz i scenarzysta. Urodziła się w regionie Doniecka na Ukrainie w Dzierżyńsk. Kilka lat szkolnych, przyszły pisarz przeszedł pod okupacją niemiecką.

biografia

Galina Shcherbakova wszedł Uniwersytecie Stanowym w Rostowie. Później, wraz z mężem przeniosła się do Czelabińska, przetłumaczony na Instytucie Pedagogicznym. Uzupełnia ją i zaczyna pracować jako nauczyciel literatury i języka rosyjskiego w szkole. Ponadto, stał się dziennikarz w gazecie. Jednak, pozostawiając tę pracę, chciała zostać pisarką. Dziennikarstwo, według własnego zdania, prowadzi człowieka na bok. Aż do późnych lat siedemdziesiątych Galina Shcherbakova napisał, jak wyznała poważne rzeczy. To była wielka proza globalne tematy filozoficzne. Jednak wszystkie te prace nie chciał opublikować.

Pewnego dnia postanowił stworzyć powieść o miłości. Rezultatem była historia zatytułowana „Nie można marzyć.” W 1979 roku prace do publikacji magazynu „Młodzież” w upadku. Opowieść była wielkim sukcesem, co było kompletnym zaskoczeniem dla autora. Miała przyjść ogromną ilość entuzjastycznych listów. Oprócz słynnej powieści Galina Shcherbakova on jest autorem ponad dwudziestu książek, w tym powieści i opowiadań.

film

Mamy uznać jako początek jego życia i kariery Galina Shcherbakova. na podstawie jej książki filmy zaczęły pojawiać się później. Fabuła „Nie można marzyć” krótko po jego publikacji postanawia sfilmować Ilya Frez. Bohaterowie w podstawowym źródłem imienia Julia i rzymskich. Historia zaczyna się w skuteczności kampanii kulturowego. Nazywa się „West Side Story”, a tym samym podkreślił aluzję do „Romea i Julii”. Bohaterka filmu jest nazwany Katya. Finał złagodniał.

rodzina

Mąż Galina Shcherbakova – Alexander, pisarz, eseista i publicysta. Alexander Rezhabek – syn pisarza, zmarł w 2013 roku w Izraelu. Córka – Ekaterina Shpiller. On mieszka w Izraelu. Wnuczka – Alice Spiller. On mieszka w Moskwie.

bibliografia

Galina Shcherbakova powieści ukazały się znacznie później historie. Pierwszym z nich było dziełem „romantyków i realistów”, ukazał się w 1997 roku. Autor stworzył również takie wielkie powieści jak „Wniebowstąpienie”, „kobiety”, „wiatr”, „Lizonka i inni”, „To był i jest”, „Etykieta Lilith”, „Trzy miłości” i inne.

Przez Galina Shcherbakova nie mniej ciekawe, wśród nich: „Nie można marzyć”, „Prawo, Lewo miasto”, „Och, Mania”, „Bed of Mołotowa”, „Mitina Lubow”, „Aktorka i policjanta”, „Spartan”, " o nazwie Anna … „” Kim jesteś, generał, dziewczyny? „” niewinność kwiatów „” Kto się śmieje ostatni «» u stóp „” Utkomest „” chłopak i dziewczyna „” Rok Alena „” czas " „Historia, która nie była” „martwe jezioro Anioły”, „Rap”, „The Wall” i inne. Autor ma następujący scenariusz: „kwarantanny”, „Pozwól mi umrzeć, Panie”, „osobisty”.

Galina Shcherbakova stworzył również wiele ciekawych opowieści „The Living”, „Quirk życia. Czas Gorbaczowa i przed nim „” Emigracja po rosyjsku «» tylko «» Wieczór «» Wujek Chlor „” Szczegóły „” Wspaniałe są dzieła Twoje, Panie … «» Nie lękajcie się! „” Joy " "… powinno być szycie …", "Okelemene", "opowieść o Dima", "Restart", "Troja", "Babcia i Stalin", "Alia i dam", "unexpunged film", „córka, matka ' „drzwi”, „od krzyżówki”, „rola pisarza”, „Sentimental powódź”, „Nie było i śmiał”, „Powrót”, „kobieta”, „na górze” i innych.

Autor napisał wiele wspaniałych utworów, w tym „Eksperymenty na myszach”, „Jestem opiekun psa”, „Grajmy Vassa” i inne. Tworzy również następujące prace: "ISTORIA MIŁOŚĆ", "Army of Lovers", "drewniana noga", "Kamień awokado", "Pamięć absolutna", "drzwi", "Desperate Jesień", "dom", "Yashkin dzieci", „The Way na Bodaibo „” Edda Murzavetskaya kot „” przypadek Kuzmenko «» szkielet w szafie „” Jak został pokryty jeden punkt kulminacyjny „” Śmierć dźwięków tanga „” będą kłopoty «» rok Tangerine ".