141 Shares 4219 views

Jak wypłacić pieniądze z konta, SP? SP wycofuje pieniądze z konta: delegowania

Praktycznie każdy SP jest konto bankowe. Specyfika tej działalności polega na tym, że się gotówka jest wystarczająco trudne. Państwo nie jest ograniczony w wykorzystaniu aktywów IP. Ale ograniczenia operacji nadal zainstalowany. Więcej szczegółów, w jaki sposób wypłacić pieniądze z konto czekowe , SP, czytaj dalej.

cechy prawne

Zgodnie z Konstytucją, każda osoba może być zaangażowany w działalność gospodarczą, bez tworzenia osoby prawnej. Aby to zrobić, trzeba zarejestrować się jako PI. W tym przypadku pewne ograniczenia przewidziane przez prawo. SP mogą być:

 • Tylko obywatele pełnosprawnych ponad 18 lat. To może być Rosjan i cudzoziemców.
 • Osoby poniżej 18 roku życia, którzy zawarli ważnego małżeństwa.
 • Nieletnich obywateli pisemnej zgody od rodzica (opiekuna).

Prawie wszyscy prywatni przedsiębiorcy są na uproszczony system opodatkowania. W związku z tym, zgodnie z prawem jest dozwolone wyłącznie do prowadzenia niektórych rodzajów działalności. PI nie może zrozumieć:

 • Już zarejestrowanych właścicieli.
 • SP, ogłoszono upadłość przed rokiem.
 • SP, pozbawiony licencji na pewien okres.

Opis działalności:

 • SP mogą angażować się w żadną działalność, która nie jest zabroniona przez prawo i jest opłacalne.
 • Przedsiębiorcy w celu ochrony ich praw mogą w Sądzie Arbitrażowym, kierując się prawem dla osób fizycznych.
 • SP zapłacił USN, przechodzą raporty i zarządzać ich własne zyski.
 • Nieruchomość może być używany tylko dla osobistych korzyści. W przypadku upadłości SP jest oferowany za długi.
 • W niektórych przypadkach, obowiązkowa rejestracja kasy. Rachunek bankowy otwarty do woli.
 • IP może rozpocząć pieczątkę imienną i zatrudnić pracowników, dostanie pracę. Ale nie do służby cywilnej.
 • Zamknięcie SP odbywa się na wniosek przedsiębiorcy w związku ze śmiercią lub przez sąd. Przekazuje zaświadczenie o wpisie dziedziczenia lub osobom trzecim jest niemożliwe.

Zalety płatności bezgotówkowych

Otwórz konto bankowe jest bardziej opłacalne niż do przeprowadzenia wszystkich płatności za pośrednictwem gotówki. Główne zalety:

 • Prawo nie przewiduje ograniczeń dotyczących takich transakcji. Chociaż banki mają swoje ograniczenia, jeśli chodzi o codziennym ruchu funduszy. Z tym klient może napotkać problem tylko dla operacji na dużą sumę. W tym przypadku trzeba będzie przedstawić dokument potwierdzający, że wykorzystanie funduszy, i czekać przez trzy dni, aż pieniądze są przekazywane na rachunek kontrahenta.
 • Dla przekazów pieniężnych między bankami ustalenie pewnych stawek. Obliczenia przeprowadzone przez rachunków SP są opodatkowane w komisji.
 • Przeprowadzać wszystkie operacje za pośrednictwem rachunku upraszcza proces kasowej i raportowania.

wypłaty

Mimo popularności płatności bezgotówkowych, gotówka nie tracąc. Zgodnie z prawem, pracodawca może zarządzać majątkiem siebie. Organizacje muszą trzymać pieniądze w rachunku bieżącym. Przedsiębiorcy otworzyć konto według własnego uznania. Kiedy trzeba wypłacić ich musiał wypełnić kilka formularzy. Uważamy, w jaki sposób wypłacić pieniądze z kont rozliczeniowych PI. Aby przeprowadzić tę operację, przedsiębiorca będzie musiał karty minimalnej i książeczkę czekową. Łatwiej pracować z kart plastikowych. Możliwe jest przeprowadzenie operacji za pośrednictwem Internetu lub zapisz nakaz gotówki.

cele transakcyjne

Operacje z funduszy osobiste IP można prowadzić w osobistej wizyty w banku lub do wysyłania poleceń za pośrednictwem Internetu. Bank przyjmuje wniosek, sprawdza legalność i dopiero potem je realizuje. Dla wszystkich tych operacjach opłatą. Jak wypłacić pieniądze z konta w STS IP? Pierwszą rzeczą, którą trzeba określić cel transakcji jest prawidłowe.

Dla potrzeb osobistych

Jeśli pracodawca płaci podatki do stanu, w odpowiednim czasie, to nie ma prawa ingerować w jej pracach w celu wyjaśnienia celów wykorzystania funduszy. W zleceniu płatności, można określić „na własny użytek” i potwierdzić, że transakcja została przeprowadzona bez VAT. Jak wypłacić pieniądze z konta, SP, jeśli karta jest z nim związane? Aby wysłać płatności online w bankowości internetowej. Jeśli praca banku jest na wyczerpaniu, można również zadzwonić do biura i poprosić kasjerów do prowadzenia aplikacji szybciej. W tym schemacie, jest jeden ważny warunek – karta musi być wydane w imieniu SP. W przeciwnym razie, podatek uznaje transakcja ta będzie wymagać zapłaty towarów i transferu podatków do budżetu.

transakcje przeprowadzać

Płatności na rzecz dostawców mogą być dokonywane w gotówce i prowadzenia rachunku bankowego. Transakcje z „na żywo” pieniędzy jest ograniczona do 100 tys. RUB. Ograniczenia dotyczące rządowych transakcji bezgotówkowych nie są zainstalowane. Jak wypłacić pieniądze z konta na IP „uproszczony opodatkowania”? Wystarczy wydać zlecenia płatniczego i oddać go do kasjera w banku. Organizacja ma prawo się zastanawiać o co fundusze celowe zostały wydane. Ale jeśli duża ilość transakcji, a klient nie udziela wyjaśnień, bank może przekazać wniosek do władz państwowych. Aby uniknąć problemów wskazane jest, aby zachować wszystkie faktury, rachunki i inne dokumenty potwierdzające fakt dokonania transakcji.

zacieniony biznesu

Zanim zapytasz jak zdobyć gotówkę z rachunków bieżących w Sbierbank IP, trzeba określić, które wyznacza granice ustanowienia tej operacji w dniu iw określonych porach dnia. Aby zapobiec utracie płynności dla niektórych operacji może być ustawiony zbyt wysokiej prowizji. Jednocześnie, nie wszyscy producenci zapewniają kontrole, które mogą później potwierdzenie transakcji kupna i sprzedaży. Aby rozwiązać te problemy przedsiębiorcy otwierają rachunki z kilkoma bankami i operacje przeprowadzają się do małej ilości. Czas trwania takich działań zainteresuje przede wszystkim tajne służby w banku, który traci dodatkowy dochód. Jeśli więcej, a podatek będzie traktować operacje, takie jak oszustwa podatkowe, może to doprowadzić do zamknięcia rachunku lub odmowy banku do pracy z przedsiębiorcą.

Jak wypłacić gotówkę z konta z tego samego IP?

Można przelać środki z konta na mapie IP, nie zrealizowanej w przedsiębiorcy i osoby fizyczne. dla takiej operacji bez prowizji. Ale transakcja została przeprowadzona na dwa dni. Po pierwsze, pieniądze muszą być odbierane na koszt przedsiębiorcy, „uśpienia”, a dopiero na drugi dzień mogą zostać przełożone na rachunek osób fizycznych. Drugą wadą jest to, że w przypadku wystąpienia błędu w kwocie operacji będzie musiał ponownie zarejestrować.

Dla wszystkich innych transakcji instytucja ustala własne taryfy. Minimalna prowizja będzie musiał zapłacić nawet do operacji usunięcia płac. transakcje bez opłat bank nie oferują. Wyjątki mogą być przypadki, w których czas trwania akcji w wysokości opłat za niektóre operacje spadły do $ 0.

czekową

Proces napełniania jest kontrolowany przez precyzyjnie organizacji bankowych i podatkowych. Klient zwraca się kręgosłup i główną część kontroli i przesyła je do banku. Książka jest wydawane na pisemny wniosek przedsiębiorcy. Jest to forma ścisłej odpowiedzialności. Dlatego też, każdy sprawdzian jest numerowany. Jak wypłacić pieniądze z konta, SP? Oszczędności Bank bierze pod uwagę kontrole, wypełnione niebieskim długopisem, bez błędów i korekt. Narzędzie to jest wygodne, ponieważ w ostatniej chwili, można wypisać czek dla siebie i swojej gotówki w kasie.

Opisany wcześniej problem lewe interesy, może też wpływać na działanie środków poprzez usunięcie czekowej. Niestety, ustawodawstwo Federacji Rosyjskiej nie jest jeszcze doskonały. Całkowicie legalne działanie może być uznane za nielegalne. Aby uniknąć problemów, wszystkie operacje za wycofanie środków powinna być sporządzona na nazwę pracodawcy.

projekt pensja

Jeżeli przedsiębiorca zatrudniony co najmniej jednego pracownika, mógłby zrobić z banku projekt płac i wypłaty środków z rachunku gdy zajdzie taka potrzeba. Operacja ta podlega najmniejszej prowizji. Bank może wystąpić o nakaz płac. Dlatego, aby poradzić sobie z tym, jak wypłacić pieniądze z konta, SP, i trzeba zastosować co najmniej jeden dzień. Środki te zostaną przeniesione z rachunku depozytowego na kartę personelu. Jeśli łączysz się z banku internetowego, transakcja będzie tworzyć własne lub dostosować avtoplatezh.

Jak wypłacić pieniądze z konta, SP? Alternatywą do karty wynagrodzeń jest karta korporacyjnych. Można go używać do wycofania środków bezpośrednio z rachunku bieżącego za pośrednictwem bankomatu. Jedyną wadą jest duża opłata.

dla siebie

Zgodnie z przepisami tylko operacje związane z działalnością gospodarczą może być przeprowadzona przez rachunków IP. Zakaz usuwania funduszy dla potrzeb osobistych w prawie nie ma. Ale takie operacje są bezpośrednio zainteresowane organy podatkowe. Dlatego lepiej jest zapytać, jak wypłacić pieniądze z konta, SP (dochód USN), niż długi, aby wyjaśnić sprawdzić kierunek ich wykorzystania.

odpowiedzialność

Jeśli środki zostaną podjęte do wprowadzenia do obiegu, a następnie wyświetlać je dalej przez kasjer nie jest konieczne. Ale dokumenty potwierdzające fakt dokonania transakcji, dostawca będzie musiał podjąć. Tylko z ich pomocą możliwe jest, aby potwierdzić kierunek wykorzystania środków.

SP wycofuje pieniądze z konta: delegowania

Wszystkie operacje kredytowania i obciążania funduszy jest niezbędne do wydania w księgowości. Warianty operacji zapisu, istnieje kilka BU. Opcja pierwsza:

DT84 KT75 – Powstanie przychodu IP.

DT75 KT50 (51) – Wypłata środków.

Można również korzystać z takich księgowań:

DT76 KT91 – naliczanie zysków.

DT76 KT51 – wypłata.

Aby kwota funduszy dla tej transakcji nie została ujęta w „Księdze przychodów i kosztów”, to jest konieczne w programie księgowym (na przykład 1C) do utrzymywania dokument do usunięcia Kawka „Flip IRS”, a na koncie analitycznym powinien wskazywać, że operacja nie jest wykonywana w jednostce organizacyjnej. Jeśli nie, będzie źle lekceważyć podstawę dla ujednoliconego podatku. Oto jak wypłacić pieniądze z kont rozliczeniowych PI.