783 Shares 2250 views

Moskwa Rolnicza Akademia Timiryazev. sadzonki

Rosyjska Akademia Rolnicza nazwany K. A. Timiryazeva (TAA) lub „Timiryazevskaya Akademii” jest wyższa uczelnia rolnicza, najstarszy w Rosji.

Michurinsky ogród – żłobek laboratorium sadownictwo Timiryazev Academy, zajmuje się uprawą materiałów sadzenia. Ponadto, są przeszkoleni i szczepienie przycinanie drzew owocowych. Również implementuje Timiryazevskaya Akademia siewek i sadzonek są stosunkowo rzadkie odmiany roślin z ich kolekcji. Michurinsky ogród usytuowany w Moskwie na terenie Ogrodu Botanicznego Środkowej.

historia

Michurinsky ogród został założony w 1939 roku, Naczelnik Wydziału Ogrodnictwa, jednej z najwybitniejszych postaci nauki i technologii, profesor PG Shittu i starszego kolegi BN Anzin. W czasie jego terytorium było 9 ha.

W 1976 roku, jego obszar został rozszerzony do 20 hektarów. Obecnie za przedszkola Vladimir Alekseevich Vikulov.

Kennel Timiryazev Academy. Sprzedaż sadzonek

Obecnie kolekcja zawiera dużą liczbę jako raczej starych odmian wyboru ludowej, a także nowy, nowoczesny i dość obiecujących odmian, w tym importowane z innych krajów i regionów. Kolekcja laboratorium ogrodnictwa jest dostępny owoce, rośliny lecznicze, ozdobnych i winogrona. Nasiona w Timiryazev Akademii: jabłko – 197 odmian gruszek, śliwek – 173 – 45 – 29, śliwka, czereśnia, morela – 45 – 32, 28. Ponadto wiśnie rosną Timiryazevskaya Academy sadzonki roślin jagodowych: – 112 stopni truskawki, agrest – 120, czarna porzeczka – 80, czerwony – 43; Istnieje 47 odmian malin; wiciokrzew – 35, rzadkie odmiany roślin jagodowe – 78, rośliny ozdobne – ponad 200 gatunków. W ostatnich latach, laboratorium zebrał unikalny zbiór (około 70 gatunków i odmian), wiele różnych szklarnię i roślin wewnątrz. kolekcja żłobek jest stale aktualizowana, zasięg zmniejsza się każdego roku, dodawanie nowych upraw i odmian.

specjalizacja

W Michurinsky ogrodzie Timiryazev Academy przez długi czas jednym z wiodących rosyjskiego rolnictwa centrum nauki. Główne działania w ramach laboratorium sadownictwa jest organizacja procesu edukacyjnego szkolenia specjalistów w dziedzinie ogrodnictwa i przedszkola, prowadzenie prac badawczych w tej dziedzinie, produkcji i działalności gospodarczej, który przewiduje logistyczne Academy bazową. K.A. Timiryazeva.

Tematyka badań naukowych

Główne tematy badawcze na dziś to:

  • Odkrywania kultury drzew owocowych na skeleto-, shtambo- i kronoobrazovatelyah. Celem studiów: zwiększenie zimotrwalosc i produktywność z najbardziej obiecujących i wartościowych odmian i ras.
  • Testy różne odmiany i odmiany i hybrydy, celem jest eliminacja bardziej obfite i odpornych odmian i mieszańców o doskonałej jakości owoców.
  • Wybór odmiany i podstawowe i rzadsze gatunki owoców i jagód.
  • Bada wpływ latach formacji sadzonek w ogrodzie na przyspieszenie owocowania.

usługi

Przedszkole Timiryazev Academy są dla ludzi i usług organizacji:

  • Narzędzia Timiryazevskaya Academy (żłobek) sadzonki wielu odmian owoców i roślin ozdobnych, z otwartym i zamkniętym systemem korzeniowym (kontenerach). Tutaj można kupić drzewka owocowe i krzewy owocowe; sadzonki uprawy owoców (jabłko, gruszka, śliwka, wiśnia, czereśnia, śliwka, morela).
  • Konsultacje z amatorów ogrodników w różnych sprawach ogrodnictwa (szczepienia, przycinanie).
  • Świadczy usługi dla przycinanie rośliny chronić rośliny z różnych szkodników i chorób, krajobrazu i architektury krajobrazu, ogrodnictwa i roślin.

Przedszkole ma zasięg, który jest zawsze popytu wśród ogrodników amatorów i profesjonalistów ogrodnictwa, kwiaciarstwa, przedszkola, projektowania krajobrazu.

Wdrożenie Timiryazevskaya Academy rozpoczyna sadzonki na wiosnę, od 10 kwietnia. Można dokonać zakupu w czasie wiosenno-letnio-jesiennym sezonie aż do mrozów pod koniec listopada. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest zakup sadzonek na początku sezonu. W tym okresie przedszkole posiada najbardziej kompleksową gamę produktów. W zimie (koniec stycznia – koniec marca), istnieje możliwość zakupu różnych sadzonek drzew owocowych do szczepienia. Timiryazev Akademia sprzedaje sadzonki 1-2 yrs, jednak są w stanie i trzy-, siedmioletnim roku.

W Michurinskom przedszkola uprawianych odmian, które są sprawdzone. sadzenia materiał wykonany jest z najwyższej jakości, który zapewnia trwałość i płodności ogród.

Wykwalifikowani sprzedawcy mogą zapewnić fachową poradę w razie potrzeby.

W przedszkolu, można zakupić silna, zdrowa, obok zaaklimatyzować sadzonki, który przez wiele lat przyniesie Ci radość ich kwitnienia piękności i bogatych zbiorów.