241 Shares 6276 views

Dlaczego odblaskowe na rower?

Właściciele rowerów, którzy preferują jazdę nocną, poważne ryzyko spadać pod kołami samochodu, jeśli rower nie jest zainstalowana żadna sygnalizatory identyfikacyjne. oświetlenie uliczne świecą rower raczej słaby. Trzymaj się z dala od kłopotów reflektory pozwalają na swoim rowerze.

powołanie

Reflektory na rowerze musi być dostarczony w zestawie. Przepisy ruchu wymagają instalacji na rowerze na białym przodu i czerwone z tyłu pomocą reflektora i żółty nawigacyjny na pedałach i szprychy roweru.

Od pojazdów dwukołowych na drodze dyskretny, odblaski na rower jest w stanie zwiększyć poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Naturalnie, sam obiektyw nie emituje światła. Dlatego tylko stają się widoczne, gdy wskazując reflektory samochodowe.

Usuwanie odbłyśniki do roweru? Potrzeba ta często pojawia się, gdy trzeba zmniejszyć ogólny ciężar roweru, jak również poprawę bilansu pojazdów dwukołowych przy dużej prędkości jazdy na autostradzie. W istocie, w obecności standardowych elementów złącznych w postaci śruby i nakrętki aby sprostać zadaniu proste. Jednak niektóre reflektory, w szczególności reflektorów, które są na kółkach, usunąć nie takie proste. Do tego musimy wziąć szprychy lub uszkodzić przywiązanie produktu.

Reflektory na szprychy

Wielu rowerzystów uwierzyć reflektory, które są zamontowane na szprychy roweru jest wyposażenie zupełnie bezużyteczne, a nawet konieczne, ponieważ wskaźniki wyrównania ostatni koło pogorszyć. W teorii, po wadze nawet kilku gramów jest w stanie stworzyć pewne zachwianie równowagi podczas jazdy. Jednak to znacząco wpływa na jakość ruchu tylko w rozwoju maksymalnych prędkościach.

Elementy odblaskowe na szprychach koła kilkukrotnie zwiększyć bezpieczeństwo amatorów wypraw nocnych. Ponadto, są one doskonałą ozdobą na rowerze w ciemności.

Jak zainstalować reflektory na rowerze? Aby to zrobić, elementy odblaskowe mają specjalne łączniki, które angażują szprychy roweru.

Reflektory na rower z LED

Kiedy pogoda jest deszczowa pogoda lub miejsca pokryte mgłą, odblaskowe elementy, aby poradzić sobie z zadaniami przypisanymi do nich jest na tyle złe. Aby uniknąć kłopotów, wystarczy zainstalować reflektory LED na swoim rowerze. Zdjęcia z tych urządzeń może być postrzegane w tym materiale.

Takie reflektory świetlne widoczne z dużej odległości w najgorszej pogody. Jednak ich praca musi być podłączony do źródła zasilania. Doświadczeni rowerzyści wolą jeździć z latarką, który działa na dynamo podłączonego do przedniego koła lub akumulatora. To tutaj, że najbardziej celowe, aby dołączyć do reflektorów LED.

tkanina odblaskowa

Wspaniałą alternatywą dla standardowych reflektorów są podstawą tkankę odbicia światła. Najnowsze dostosować się do roweru lub sprzętu kierowcy: odzież, plecak, buty, kask. Często takie tkanki przyklejony do obrzeża pojazdu dwukołowego.

światła pozycyjne

Celem takiego oświetlenia – zapewniając maksymalną widoczność rowerzysty na drodze w ciemności. Wielu właścicieli motocykli musi rozważyć instalację tylną koperta, która może działać w trybie normalnym blask, migające i częste tętnienia. Dostępność tej funkcji pozwala na wykonywanie rower bardziej zauważalne, w zależności od warunków, w których odbywa się ruch.

Przy wyborze flasher rower, uwaga powinna być skupiona na wskaźniku mocy jako słaby wymiar jest prawie bezużyteczny. W odniesieniu do kąta patrzenia, przy oświetleniu tutaj, powinien wynosić około 180.

Konkludując

Rowerzyści, którzy starają się unikać podróży nocą ze względów bezpieczeństwa osobistego, można łatwo zrobić bez instalowania reflektorów. Idealnie, rower musi być wyposażony w pełen zestaw elementów odblaskowych. Brak reflektory wyjątków na szprychy kół, ponieważ tylko dzięki nim rower staje się zauważalne na skrzyżowaniach i podczas pokonywania zakrętów.