475 Shares 1561 views

Bugatti Chiron – nowym liderem w klasie luksusowych supersamochodów

W 2004 roku, prezentacja Bugatti Veyron był prawdziwy wybuch, w którym wzięło udział wiele rozkoszy, dyskusji i emocji. Najdroższy i najszybszym supercar czasie byliśmy w górę ponad 10 lat ze względu na wiele modyfikacji i odmian. I chociaż większość konkurencji już od dawna dużo ładniej i szybciej, Veyron jest nadal cenione. Przez ponad 10 lat ludzie czekali na głośną premierą firmy. A w 2016 roku pojawiła się Bugatti Chiron.

jeszcze piękniej

Nowy supersamochód zaprezentowany na Paris Motor Show w 2016 roku. Przez pojawienie się nowości karpia niemożliwe. Nie może być uczucie, że genialny projektanci pracujący w tej firmie. Cechy organizmu, „wygląd” – wszystkie samochody mają bardzo rozpoznawalne. Ale teraz wygląda o wiele bardziej nowoczesne supercar poprzednika swego starca. Markowe krata i wloty powietrza w zderzaku nie zniknęły. Ale tutaj jest optyka przeszedł ogromne zmiany. Zamiast dwóch konwencjonalne reflektory teraz zdobić każdy bok prostokąta czterech diod LED, które są zagłębione w korpusie pojazdu. Wydawałoby się dziwną decyzję o prostych kształtach i wygląda bardzo świeżo i imponujące. Bugatti Chiron pokazał, jak wygląda w 2016 roku, resztę supercar że przyjdzie po niego.

Tylna część zmieniła się znacznie, a to rozczarowany. Kanał jest podobny do ogromnej liczby odpowiedników z innych supersamochodów. Profil samochód pozostał rozpoznawalny, głównie dzięki zastrzeżonej dwóch odcieniach koloru nadwozia.

salon

Wewnątrz projektanci i inżynierowie starali się chwałą. Wąska konsola środkowa z minimum regulacji i kontroli dawna markowych chipowe Bugatti samochodów. Chiron w tym przypadku nie jest wyjątkiem. Luksusowe skórzane wykończenie współgra z wkładkami węgla i metalowymi uchwytami, przycisków i innych elementów sterujących – jest to możliwe tylko w samochodach Bugatti.

jeszcze szybciej

Zwróćmy się do najważniejszych w nowym Bugatti Chiron: wydajność silnika i wydajność przyspieszenie. W16 zasilania silnika 6 litrami wzrosła do straszenie 1500 KM. To przyspieszyło do 100 km / hw 2,2 sekundy. Prędkościomierz zdobi znak maksymalna prędkość 500 km / h, ale przy użyciu ustawienia oprogramowania jest zamknięty „skromne” 420 kilometrów na godzinę. Być może w przyszłej wersji tej liczby będą rosły jako czas do maksymalnej kreski.

produkcja Bugatti Chiron planowane jest na jesień 2016 roku. Do tej pory samochód zostanie wyprodukowany w limitowanej serii 500 egzemplarzy rocznie. 2,4 miliona euro – Cena nowych pozycji wyjściowej.