569 Shares 6226 views

Trener fitness Elena Sanzharovskaya: biografia i zdjęcia

Elena Sanzharovskaya jest trenerem fitness, konsultantem ds. Żywienia i utraty wagi. Działa w wielu kierunkach, stale rozwija i pomaga innym w tym. W wieku 52 lat wygląda znacznie młodszy. Gdzie zaczęła się kariera i jaka jest gwarancja jej pięknego wyglądu, dobrego samopoczucia i niewyczerpanej energii?

Dzieciństwo

Elena Sanzharovskaya, której biografia rozpoczęła się w mieście Nowosybirsk, spędziła całe dzieciństwo w stałych relokacjach z miasta do miasta. Wynika to z pracy ojca, który był wojskiem. W 1980 r. Rodzina osiedliła się w Moskwie. Mama, ze względu na zawód ojca, prowadziła gospodarstwo domowe. Osiem lat po narodzin Helen pojawiło się drugie dziecko w rodzinie – dziewczynie, z którą, pomimo dużej różnicy wiekowej, mała Lenochka miała piękne, ciepłe i intymne relacje, które przetrwały do dziś. Elena zawsze działała jako obrońca swojej siostry, a teraz jest również najlepszym przykładem naśladowania.

W dzieciństwie i młodości Lena nie lubiła sportu, a prawdopodobnie nawet nie mogła sobie wyobrazić, że będzie poważnie traktować swoje umiejętności. Była obojętna wobec kultury fizycznej i ciągle wyzywała się z klasy. W szkole, prawda, brałem udział w nartach. Była również przyciągana do typów zespołów. Po szkole Lena wstąpiła na historyczny wydział Moskiewskiego Uniwersytetu Stanowego. Ale nadal droga nauczycielki historii nie stała się jej wyborem przez resztę życia.

Jak powstała młoda rodzina?

Elena Sanzharovskaya poślubiła dwukrotnie. W pierwszym nie miała dzieci. Drugi mąż prowadził Elenę z dala od swojego pierwszego małżeństwa, a ich związek trwał około 20 lat. Dla naszej bohaterki nie były to najszczęśliwsze lata życia, z wyjątkiem narodzin dwojga dzieci. Pierwszym urodzonym był syn Nikity. I druga dziewczyna urodziła się Jan. Drugie narodziny zmieniły sylwetkę Eleny. I patrząc na siebie w lustrze, zdecydowała, że nadszedł czas, aby coś zmienić.

Rozpocznij karierę fitness

W 1987 roku wzięła wówczas popularną popularność w Moskwie. W tym miejscu nawiązałem kontakt z moim instruktorem, z którymi zaczęli studia w Federacji Aerobików Rosji w kompleksie sportowym "Olympic". W tym czasie Larisa Sidneva była za nią odpowiedzialna. To ona poradziła Elenie, aby przeszła szkolenie instruktora fitness. Przyszły trener uczestniczył w wielu kursach szkoleniowych, szkoleniach i seminariach. Otrzymała również certyfikat ISAT po szkoleniu w International Aerobic Training School. W tej szkole było wystarczająco głębokie badanie anatomii człowieka, co pozwala na bardziej profesjonalnie wybierać ćwiczenia dla swoich oddziałów.

Przez długi czas pracowała jako trener Federacji Aerobików, kontynuując szkolenie. Podnosząc swój poziom zawodowy, zdobywając doświadczenie, wraz ze swoją dziewczyną postanowili otworzyć studio fitness "Natel-Sport". Teraz Elena Sanzharovskaya jest trenerem fitness w swoim klubie. Ale klub jednej dziewczyny nie zatrzymał się i otworzył oddział swojego pracowni, który dodatkowo wyposażony był w basen. Pozwoliło to na rozwinięcie w tym czasie aqua aerobiku.

Zdrada bliskiej osoby

Biznes rozwijał się całkiem pomyślnie i przyniósł zyski. Elena Sanzharovskaya zainwestowała pieniądze w nieruchomości i edukację dzieci. Była dość samowystarczalną kobietą. Ale związek z mężem nie mógł być nazwany idealnym. Pracując profesjonalnie, pracował jako kierowca taksówki. Kiedy miała własną siłownię, jej mąż też skończył kursy i został trenerem aerobiku w swoim klubie. Pracowali razem, ale to nie miało wpływu na jakość ich życia rodzinnego. Elena musiała znosić ataki zazdrości i autorytarności męża. W związku z ich wspólnym synem, mąż Eleny Sanzharovskaya był nietolerancyjny, poniżany i szydzony przez nastolatkę. Kiedy Nikita ukończyła szkołę średnią, chciała, aby jego syn wykształcił się i wybrał ścieżkę kariery. Ale mąż twierdził, że musi iść do wojska, i kategorycznie był przeciwko przyjęciu do instytutu.

I tak Elena postanowiła rozwodu. Dla męża było to nieoczekiwane, jeśli nie katastrofalne. Początkowo był przeciwny, a potem zaproponował, aby zostawić w tym, co kiedyś przyjechała do niego.

Po pewnym czasie były mąż zaczął próbować odzyskać swoją żonę. Aktywnie się z nią zapoznał, dał prezenty i kwiaty. Ponieważ Elena wciąż czuła się dla niego, zdecydowała się wznowić związek. Ale wszystko nie było tak piękne, jak nam się podobało. Mąż Sanzharovskaya postanowił wziąć majątek Eleny. Zaczął się w każdy możliwy sposób, aby zachęcić ją, aby przepisała całą jego własność w jego imieniu. Powiedział, że ich życie byłoby lepsze, gdyby Elena zależała od niego finansowo, co pozwoliłoby jej zostać żoną. Elena Sanzharovskaya zgodziła się na ten krok.

Wkrótce mąż wyrzuca Elenę wraz ze swoją córką z mieszkania (syn Nikity studiował wówczas w Stanach Zjednoczonych) i musieli żyć z siostrą Sanzharovskaya. To był cios, który pociągnął za sobą poważne problemy emocjonalne. Próbowała nawet popełnić samobójstwo.

"Ani prawo, ani sąd …"

Elena prosi męża i próbuje zwrócić nieruchomość. Sprawiedliwość leży w jej stronę. Ale potem – nowy cios. Sanzharovskaya jest oskarżona. Ona jest oskarżona o zatrudnienie zabójcy, aby zabić sprawcę. Wszystko może zakończyć się długim wyrokiem więzienia. Ale musiała spędzić cztery lata w szpitalu, w wyniku czego jej stan zdrowia i kondycja fizyczna uległy znacznej pogorszeniu. Ale duch nie został złamany. A Elena ponownie zaczęła przywracać swoje ciało i z wielkim wysiłkiem rozpoczęła swoją ulubioną pracę.

Dzieci i tragedia życia

Elena Sanzharovskaya jest silną, silną kobietą. Ale, jak mówią, im silniejsza osoba, tym większe trudności w jego przeznaczeniu. A nowa tragedia, tragedia wszelkiego życia, nie czekała na siebie. Jej syn, po powrocie z podróży ślubnej, w której skręcił kostkę, dostał się do szpitala. Zaklął w śpiączce, gdy lekarze wstrzyknął mu znieczulenie. Z tej śpiączki już nie wychodzi.

Prawdopodobnie nie ma sensu mówić o tym, co było ciosem dla kochającej matki. Od takich ludzi nie można odzyskać całego swojego życia. Dobrze, że Elena Sanzharovskaya ma córkę, która urodziła syna. To dziecko stało się promieniem słońca, ocieplając wstrętną duszę silnej kobiety.

Poszukiwanie miłości

Elena Sanzharovskaya, której życie osobiste obfituje w zdradę ukochanego człowieka, mimo wszystko, nie stała się gorzką i nie straciła wiary w miłość. Poszukiwanie drugiej połowy doprowadziło ją do programu "Weź się ślub" (14.10.2014). Przedstawiając się, Elena opowiadała o losach swojego życia, o tragedii z synem i o swojej ulubionej pracy. Ale nadal pan młody po zakończeniu programu powiedział: "Pobraliśmy się" to kolejny. To nie zdenerwowało naszej bohaterki, bo nie czuje braku wielbicieli. I być może człowiek, który docenia taką piękną, niewiarygodnie trwałą, kochającą życie kobietę, wciąż czeka na nią w przyszłości. I znajdzie szczęście kobiety.

Życie trwa dalej

W międzyczasie nadal pracuje i zaskakuje optymizmem i wyglądem. Helen motywuje jej przykład, pomaga zrozumieć, że wiele zależy od nas. Że zdrowy sposób życia jest sposobem na życie nie tylko dłużej, ale także bardziej jakościowo.

Poszczególne programy, które tworzą Elenę, biorą pod uwagę wszystkie cechy ludzkiego ciała, stylu życia, diety.

W tej chwili Elena otrzymuje dodatkową edukację psychologiczną. Ponieważ uważa, że każdy trener fitness powinien być psychologiem, aby zrozumieć osobę i znaleźć specjalne podejście, aby wybrać odpowiednią motywację.

Szkolenie Elena Sanzharovskaya pozwala nie tylko na utratę wagi, ale także na budowanie idealnej postaci. Według Eleny, dla dobrego wyniku, potrzebne jest zintegrowane podejście. Obejmuje trening siłowy, właściwe odżywianie i zdrowy tryb życia.

Prace Eleny można szczegółowo odnaleźć w licznych filmach z jej sesji szkoleniowych, na jej stronach z serwisami społecznościowymi, gdzie regularnie odpowiada na pytania jej subskrybentów.