799 Shares 5239 views

Jak mówić komplementy do dziewczyny o jej pięknie słowami: zalecenia i porady

Komplementy do dziewczyny o jej pięknie słowami są, być może, jednym z tych romantycznych aktów, które reprezentują piękną połowę ludzkości przede wszystkim. I możesz zrozumieć dlaczego. Dziś jest ogromna liczba komplementów, ale prawie każda dziewczyna wie o nich z sieci społecznościowych i innych źródeł. Dlatego naprawdę prawdziwe podejście jest cenione. I to było z serca.

To, czego nie musisz mówić

Przyjemności dla dziewczyny o jej pięknie z własnymi słowami są trudne do wykonania, jeśli nie ma odpowiedniego doświadczenia w tej sprawie. Aby ułatwić sobie, facet powinien pamiętać, że nie musisz się martwić pięknymi słowami. Po pierwsze, nie podziwiaj jej nosa, uszu, nóg lub paznokci, jeśli są brzydkie. Dziewczyna zdaje sobie sprawę z wad. A jeśli dotkniesz tego tematu, rozważy to albo kpinę albo pochlebstwo.

Inny facet nie musi malować piękna piersi dziewcząt, talii lub pośladków. Jeśli nie są w bliskim związku, oczywiście. Takie słowa nieznanej osoby będą postrzegane jako bezczelność.

I trzeba pamiętać – komplementy do dziewczyny o jej pięknie z własnymi słowami z pewnością ich lubią, jeśli są umiarkowane. Kiedy facet jest zbytnio podziwia wygląd jego wybranego, może nawet obrazić ją. Dziewczyna uzna, że tylko jego piękno jest dla niego ważne, a on nie zauważa wcale o charyzmie, umyśle, poczuciu humoru. Ważne jest również, aby mówić o tym, jak cudownie jest w innych planach.

Główna zasada

Co należy wziąć pod uwagę podczas mówienia komplementów do dziewczyny o jej pięknie własnymi słowami? Fakt, że najważniejszą rzeczą jest udowodnienie, że ukochała jej wyjątkowość i wyjątkowość. I lepiej zrobić to przypadkowo. Na przykład po spotkaniu z przyjaciółmi, na którym były inne dziewczyny, powiedz jej w drodze do domu: "Wiesz, wyglądałeś dużo lepiej niż inni". Może to wydawać się trywialne, ale będzie skuteczne. Więc będzie można pokazać dziewczynie jego czujność.

Oryginalne podejście

Jeśli chcesz robić zabawne komplementy dziewczynie, musisz spróbować. Nie wydaje się banalne, nudne i nie zabawne. Nie bierz żartów z sieci społecznościowych. Po pierwsze wszyscy o nich wiedzą. Po drugie, warto pomyśleć o sobie. Co pasuje do konkretnej dziewczyny.

Najważniejszą rzeczą nie jest przesadzić. Wielu uważa, że byłoby śmieszne powiedzieć coś takiego: "Piękna bluza. Tylko to jest brudne, czy co? ". To nie jest oryginalne, ale obraźliwe, ponieważ ostatnie zdanie wskazuje na niechlujstwo i niechlujstwo. To samo dzieje się, gdy mówisz: "Wyglądasz świetnie! Makijaż, prawdopodobnie, trzy godziny? "

Jeśli chcesz być oryginalny, lepiej to powiedzieć: "Masz bardzo piękne oczy. Jeden jest lepszy od drugiego! ". To prawda, że nie musisz tego mówić, jeśli dziewczyna naprawdę ma jakiś defekt związany z tym. I lepiej jest powiedzieć: "Posłuchaj, czy mógłbyś się trochę ode mnie oddalać? Teraz będę oślepiony swoim pięknem. Pierwsza fraza doprowadzi dziewczynę do stupor. Ale drugi z pewnością spowoduje uśmiech.

Ogólnie rzecz biorąc, najpiękniejsze pochwały dziewczyny o jej pięknie to te, które są wypowiedziane z serca. To zawsze było w cenie.