163 Shares 6008 views

Dowiedz się, jak nawijać włosy na curling

Ludzie już dawno zauważyli, że przy użyciu narzędzia podgrzane do wysokiej temperatury, możliwe jest, aby zmienić strukturę włosa, który ma tworzyć loki lub loki. Nawet starożytni Egipcjanie używali do tego specjalnych metalowych prętów, które ogrzewano w piecyku. Nieco później, mieszkańcy starożytnej Grecji takich prętów poprawiły i zyskał rodzaj kręconych włosach. Byli to duży okrągły pręt z uchwytem, który jest wykonany z kości słoniowej lub drewna do utrzymania go podgrzewany. Jeśli spojrzeć wstecz do starożytnych greckich rzeźb i obrazów, które przedstawiają boginię, widzimy, że ich głowy zdobią fryzury loki idealnie ukształtowane. Sugeruje to, że nawet wtedy byli mistrzami zdolne do włosów tak piękne i znakomicie umieścić damskiej.

Nowoczesne środki Lokówka

W dzisiejszych czasach wiele kobiet marzy o luksusowej kręcone włosy. Tylko tu arsenał za to było dużo więcej. Wielkie zmiany przeszły i drążek do kręconych włosach. Dzisiaj, to jest proste i delikatne włosy narzędzia – curling. Jak nawet dzisiaj, nie wszystkie kobiety wiedzą, jak wiatr kręconych włosach, w jaki sposób chronić je podczas TRWAŁA, postanowiłem napisać ten artykuł. W nim, będę ujawniać, niektóre tajemnice łatwo i skutecznie curling włosy za pomocą tego narzędzia.

Co zrobić przed falą

Chcesz wiedzieć, jak nawijać włosy na lokówkę? Ale trzeba przygotować przed rozpoczęciem procesu. Aby to zrobić, umyj włosy szamponem i wysuszyć włosy, a następnie zastosować je termofiltr aerozolu.

Jak używać zwijaniu

A teraz pomówmy bezpośrednio o tym, jak prawidłowo nawijać włosy na lokówkę. Najpierw trzeba podzielić je na gładkich zamków i klamer blokujących. Następnie ostrożnie każda nić jest nawinięta na curling, zaczynając od końcówek i przesuwając do korzeni. Czas ekspozycji curling na jednej nici powinna wynosić 20 sekund. Po kleszcze zostanie usunięty z nici, to znów uchwycić klipu, tak, że jest cool, nie jest prostowane. Po zakończeniu instalacji, szef spryskane lakier mocną pozycję, zdjąć zaciski i nie czesanie włosów, umieścić swoje ręce. Teraz, gdy wiesz, jak skręcać włosy na lokówkę. Nie bój się tego, co okaże się nierówne kosmyki. Umiejętność przychodzi z doświadczeniem.

Ochrona przed narażeniem na działanie wysokich temperatur

Już o tym rozmawialiśmy przed rozpoczęciem lokówki włosy, zastosować je termofiltr aerozolu. Pomoże to chronić włosy przed działaniem wysokich temperatur, które powtarzane narażenie je zepsuć. Tak jak do stylizacji włosów curling przeprowadzane regularnie, ma negatywny wpływ na nich, nie należy zaniedbywać dodatkowej opieki. Różne balsamy i maski nawilżające należy stosować co najmniej 2 razy w tygodniu, sprawi, że włosy elastyczne, błyszczące i zadbana.

W tym artykule szczegółowo jak nawijać włosy na lokówkę. Mam nadzieję, że moje wskazówki pomogą Ci stworzyć idealne i luksusowe loki i lśniący i zdrowy wygląd włosów pozostaną niezmienione przez cały użycia kleszczy.