875 Shares 8016 views

Staw w obszarach podmiejskich

Nie każdy jest tak bardzo szczęśliwy, że w letnim domku będzie naturalny staw. Ale absolutnie każdy właściciel może to zrobić samemu lub zamówić firmę skonstruować sztuczne stawy.

Niewątpliwie, woda w kraju jest potrzebny do wielu celów. Ogromny ogród i ogród należy podlewać codziennie. Jest to bardzo wygodne do wody na ten cel z własnego stawu na stronie. I staw w kraju stworzony dla duszy. Idealnie budowę dużego zbiornika wodnego, ale jeśli działki nie pozwala, a następnie dopasować i młodych.

Majsterkowiczów może sprawić piękny staw z rękami, a ze starego basenu, że zwykli ludzie po prostu wyrzucić. Taz prostu trzeba kopać w odpowiednim miejscu i pokrywania ścian zaprawą cementową. Wzdłuż krawędzi kamieni piękna była rozpadająca się. można umieścić duży kamień w samym stawie, masz coś w rodzaju wyspy.

Folia z tworzywa sztucznego jest również doskonała w celu zbudowania staw na letnią rezydencję. W otwór wydobywczy rozprzestrzenia folii PVC i pokryta piaskiem na bokach jak i na dole. Na szczycie proszku piasku układa się folię grubsze, a następnie ponownie dowolny włókniny i folii. Dno i ściany mogą być ozdobione gruzu. Napełnić wodą – woda jest gotowa. Zaletą filmu jest to, że stosując go można zrobić absolutnie zbiornik o dowolnym kształcie i rozmiarze, a jego żywotność wynosi ponad pół wieku. Ponadto można stosować folię o różnych kolorach.

Aby wziąć głęboki zbiornik wodny w kraju, można użyć plastikową lub metalową beczkę. Z pracy plastycznej o wiele łatwiejsze, nie gnije, nie jest traumatyczne, to jest łatwe do cięcia. Metalowa beczka może również stanowić zagrożenie dla krawędziach ciętych. Ale to poser istnieje rozwiązanie. Na przykład, krawędzie mogą zostać zamknięte z gumowego węża, a nikt z nich odcina się.

Teraz w każdym sklepie sprzęt posiada pojemnik polimerowy, zaprojektowany specjalnie do produkcji zbiorników. Spośród nich można łatwo zrobić staw w kraju na własną rękę. Na stawy kopie dołu rozmiar pojemnika, przy czym dno jest piaszczysta poduszek. Następnym krokiem jest instalacja pojemników plastikowych i napełniania, napełnianie wody staw staw i dekoracji.