467 Shares 6195 views

„Reno Megan RS” – wilk w owczej skórze

„Reno Megan” zawsze wiąże się z czymś małym, skromnym i niskim poborze mocy. Dopiero w 2008 r. Francuski produkowany prosty, tani i niezawodny „wagon”. Ale po pewnym przedziale czasowym uzupełniane o nowe, opłata Version „RS”. Urządzenie bazuje na trzeciej generacji „Megan” i produkowane do dnia dzisiejszego. Co to jest "Reno Megan RS"? Dane techniczne i przegląd pojazdu są przedstawione w tym artykule.

Projektowanie i zdjęcia „Reno Megan RS”

Tuning Ta maszyna jest wymagane – wszystko jest dostarczane przez producenta tutaj. Mocny, agresywny zderzak, szerokie nadkola z tworzywa sztucznego, przedłużacze dużego progu aerodynamicznym.

Wszystko to jest już w wersji podstawowej „RS”. Samochód wygląda bardzo świeży i jasny, choć ciało zostało zabrane do zwykłego „Mega”.

Dodaje sportowy wyrafinowania, żółty kolor obudowy. On nie pasuje do tego szybki hatchback. Urządzenie charakteryzuje się modernizowanych, soczewek optycznych, a paski z systemem świateł. Lusterka są pomalowane na czarny połysk. Dyski są również czarny z czerwonym wykończeniem. samochody konstrukcyjne powoduje tylko pozytywne emocje. Wkrótce pierwsze „Reno Megan RS” będzie obchodził swoje 10-lecie, ale, jak zauważył opinii, samochód nadal wygląda nowoczesny i przyciąga spojrzenia przechodniów.

wnętrze

Wnętrze również zostało przeprojektowane. Pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok – Jasne żółte paski na siedzeniach i szwy na kierownicy. Wygląda wnętrze francuskiego hatchbacka, czytelnik może zobaczyć na zdjęciu.

„Wewnętrzna Reno MEGAN typu RS charakteryzuje się prostymi liniami. Ponadto, istnieje pedały aluminiowe, które po raz kolejny podkreśla sportowy model. Sami fotele – z jasnym trzymaniem bocznym (te wiadra jak w samochodach wyścigowych). Siedzieć w nich jest bardzo wygodne. Fotelika zamontowany podłokietnik wysokie.

Koło – trzy-ramienny, z przyciskami i srebrnymi akcentami. Charakterystyczną cechą „Reno Megan RS” Oprócz jasnych linii – żółty pasty „centrum” kierownicy. Ta „sztuczka” jest dostępna tylko w samochodach wyścigowych. Kierownica posiada wygodny uchwyt – tak mówią opinie. „Reno Megan RS” posiada również doskonałą izolację od hałasu.

Niektórzy kierowcy są negatywne komentarze na temat żółtej linii i pasm. Po tym wszystkim, nie wszyscy się „prisportivlenny” salon. Dla takich ludzi, Francuzi dostarczyli wnętrze cywilnej. To żółte zastąpiony przez szary.

Szczególną uwagę należy desce rozdzielczej. Wykonana jest w oryginalnym stylu. Tak, jest duży prędkościomierz na czarnym tle, a obrotomierz – na żółto (lub białe – w wersji z wnętrzem cywilnego). deska ekran komputera wyświetla wszystkie niezbędne informacje na temat kosztów wybranego biegu i tak dalej. D. Konsola środkowa jest wyposażony w cyfrowy kompleks multimedialnych. To może być eksploatowany w trybie nawigacji. Znajduje się w dolnej części jednostki sterującej systemu klimatycznego i radia (od pierwszych wersji znajduje się złącze USB).

Pomimo nadzwyczajnego, bardzo szybko przyzwyczaić się do tej kabiny. Ergonomia na wysokości – mówią recenzje. z przodu wystarczająco dużo miejsca w magazynie, ale powinien wrócić.

"Reno Megan RS" – specyfikacje

Pod maską naładowanej hatchback tylko jeden silnik benzynowy. Ten dwu-litrowa jednostka 250 KM mocy. Takie energetyków udało się osiągnąć dzięki doładowaniem. Instalację turbiny i zwiększenie momentu obrotowego. To dało samochodu doskonałe osiągi dynamiczne. Zatem, przyspieszenie do setki trwa 6,1 sekundy. Prędkość maksymalna – 250 km na godzinę.

Jeśli chodzi o zużycie paliwa, dobre opinie mówią gospodarki. Tak więc, z umiarkowanym użytku na setki maszyn spędza 8,2 litra w cyklu mieszanym. W mieście poniżej zjazdu 11,5 nie będzie działać. Ale na torze samochód zużywa 6,7 litra. Obsadzone mechaników samochodowych na bezspornych 5 krokach.

Podwozie "Mega PC"

To w ten samochód ma swoje różnice. Tak więc, w wersji pobieranej używa sztywniejsze zawieszenie z lekkich broni i amortyzatorami o większej średnicy. Grubość prętów rolek stabilizujących – 23 mm, co jest o 13 procent większa niż grubość zwykłego wersji. Przednie i tylne hamulce są wentylowane zwiększenie rozmiarów cyrklem bardziej produktywnych. Ale w tym samym czasie samochód pozostał w przednim napędzie. Przy takiej pojemności po prostu miażdży na pierwszych i drugich kół zębatych.

koszt

Nowy trzydrzwiowy hatchback „Reno Megan RS” jest warta o wiele droższe niż konwencjonalne wersji.

Tak więc model jest dostępny w pojedynczej (naturalny top-end) Urządzenia do 32 tysięcy dolarów. Poza ceną potężny silnik oraz body kit obejmuje:

 • dwustrefowa klimatyzacja;
 • akustyka własności;
 • sportowe fotele;
 • komputer pokładowy;
 • Wyświetlacz multimedialny;
 • elektryczne szyby we wszystkich drzwiach;
 • Podgrzewane lusterka i fotele;
 • immobiliser;
 • wydechowy sportu;
 • Różne systemy bezpieczeństwa – ABS, ESP, itp.
 • hamulce tarczowe „w kółko”;
 • aluminiowe felgi na oponach niskoprofilowych, wspomaganie kierownicy, etc.

wniosek

Tak, zorientowaliśmy się, który posiada cechy francuskiej hatchback „Reno Megan RS”. Urządzenie jest godne uwagi, ponieważ może dać szanse do takich gigantów jak „BMW”, „Mercedes”, „Audi” i „Aston Martin”.

Jest to chyba najszybszy Francuski hatchback oparty na podstawie konwencjonalnego samochodu rodzinnego. Samochód różni się wysokiej jakości montażu i dobry sprzęt. Ale muszą płacić za wszystko. Opłata „Megan” jest wart tyle, ile średniej i „BMW”. Oczywiście, będzie to spowolnić „RS-ki”, ale jest to zupełnie inny stan. Dlatego, maszyny te są bardzo mało na drogach. Niemniej jednak będzie długo zadziwiać tych wokół jej szybkości i uderzający wygląd.