636 Shares 5195 views

Inteligentne pytania chłopaki i dziewczęta

Prawdopodobnie wszyscy bawili się z prośbą do złożonych problemów w swoich latach szkolnych. Oczywiście, że tak. Bez tego w żaden sposób. Po tym wszystkim, ciekawość – to jest to, co towarzyszy nam przez drogę naszego życia.

Nie chodzi o zwykłe pytania, takie jak „jak długo” lub „co masz na imię”, ale bardziej skomplikowane. Dzięki nim możemy bawić się na tyle, obserwując rozmówca długiej i wyczerpującej „szelest” jego szarych komórek, próbując znaleźć właściwą odpowiedź. Szczególnie popularna była kwestia mokrej kierowca autobusu niewolniczej Anatolij. Może to nie jest słyszany chyba głuchych. Oprócz zabawy, inteligentnych pytań Pomagają nam poznać swojego rozmówcę lub towarzysza. W przypadku pytań, które muszą być przestrzegane z największą oryginalność, tak aby nie wydawać się uciążliwe i nie zniechęcać zainteresowanie siebie.

Wskazane jest, aby być trudne pytania przed spotkaniem. Zatem lepiej jest pracować i wymyślić najmądrzejszy pytanie, które jest w stanie wyciągnąć z towarzyszem / towarzysz jak najwięcej informacji.

Jak zadawać pytania dziewczynka?

Aby uczynić inteligentne pytania dziewcząt Nie trzeba być naukowcem. Nie może też być całkowicie uwagę na jego ciekawość. Jedyną rzeczą – jest odpowiedni dobór słów.

Na przykład, prześladuje pytanie: „Czy jesteś gotów na poważny związek?”. Ustawiając go najpierw, aby odsłonić swoje karty, które, nawiasem mówiąc, jest uważany za porażkę. Tak, tak, tak. To musi być człowiek jest tajemnicą. Ale po drugie, jest to jeden z naprawdę nudnych banalnych pytaniach, które ma, delikatnie mówiąc, dostałem go. Oryginalność, oryginalność i oryginalność jeszcze raz – to motto „rolkach” chłopców. Więc spójrz w folderze o nazwie „inteligentnych pytań „I będziemy się z niego dobrą opcją. „Jak widzisz swoje życie za dwa lata?” – to pytanie może wydawać się trywialna lub nachalna. Jest pełen oryginalności, a dziewczyna nie może dostać się do rdzenia jego prawdziwego celu.

W ten sposób można zadać wszystkie pytania, które przeszkadzają, nie ujawniają się w tym samym czasie, nie mając pobity na jego zainteresowania, a ponad to – wydaje się bardzo oryginalną młody człowiek w oczach.

Przykłady trudnych pytań dla dziewczynek

1) Jakie miejsca w mieście, szczególnie Ci się podoba?

Kwestia ta będzie zastąpić „chcesz iść gdzie?”.

2) Jeśli były szef Ministerstwa Kultury, jaki styl muzyki / filmów gatunku byś zakazane? A co będzie wymagane do opracowania?

Wymienić nudnotu takie jak „Jaką muzykę słuchasz / oglądać filmy?”.

3) Gdzie jest miejsce ex-chłopaka – w komorze gazowej lub krześle elektrycznym? A może – strzał?

Większość dziewcząt jest śmiech. Jednostki samicy zachować szacunek dla byłego chłopaka. Przede wszystkim – „w trumnie widzieli je!” Ale w odniesieniu do tej kwestii, to daje wyobrażenie jak to przynosi oddzielenie, to odnosi się do tych pierwszych. Warto wiedzieć, że to nie może się ostać w facetów i tak. D.

W ogóle – przykłady takich pytań można prowadzić w nieskończoność. Najważniejsze – nie zadawać inteligentne pytania jedna po drugiej. Lepszy jeden, ale skomponowana niż niektóre, ale urojenia.

Nie należy zapominać, że oprócz w celu jak najbardziej inteligentne pytanie historia pickupa, jesteś szczerze zainteresowany odpowiedzią. Dziewczyny zauważyć wszystkie chłopaki dużo lepiej, a jeśli ciekawość na twarzy brakuje i właściwa reakcja nie usłyszy.

Jakie pytania zadać chłopakom?

Wydawałoby się, aby zadać inteligentne pytania chłopaków – kawałek ciasta. Oni nie złapać ukryty sens, są wyzwolone i oni nie dbają o tę odpowiedź. Ale nie było. Istnieje wiele niuansów, które mogą zmienić zamiar faceta ze zwykłym poważnego pożądania. Ze szczerym zainteresowaniem swojej osoby – w czasie wypalania, chodzenie ze sobą.

Wydawałoby się, że wspólna filozoficzna (iw tym samym czasie, w zależności od płci, ma ukryte znaczenie) voprosets takie jak „Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu?” – będzie wyglądać bardzo oryginalnie. Ale nie – on i jego odpowiedniki mają szczerze dostał. Inną rzeczą, jeśli dziewczyna pyta: „Jeśli jutro wygrać milion dolarów, co zrobić je wydać?”. W tym przypadku, dziewczyna dowiaduje się o prawdziwej wartości swojego rozmówcy, jego charakteru, i tak dalej. D.

Nawiasem mówiąc, są też geniusze. Były poważne zwoje poruszać, aby uczynić złożonych problemów dla inteligentnych , Istotne jest, aby przypomnieć, że nieskrępowanego szaleństwa łatwo pomylić z geniuszu. Bez względu na to, co mówią, ważne jest – jak to zrobić.

Faceci nie lubią

Nie należy zapominać, że wielu facetów boi się jego odpowiedź, bojąc się popełnić błąd. Ponadto nie mogą one stać się odpowiedzieć inteligentne pytania w obecności świadków. Ponadto, nie cierpią, gdy ich reakcja jest śmieszny. I paniki boją się inteligentnych dziewcząt. Wszystko to musi być brane pod uwagę w przygotowaniu trudnych pytań.

Jak grzecznie ignorować?

Zdarza się, że nie chcesz stracić rozmówcę (zwłaszcza, jeśli on / ona ma poważne plany) i odpowiedzieć na pytanie, nie ma ochoty. Co robić?

Aby stłumić ciekawość grzecznie zainteresowany wystarczy:

1. Odpowiedź na pytanie z pytaniem. Ten staromodny sposób.

2. Odpowiedź na pytanie anegdotę lub narrację zabawna historia. I niekoniecznie muszą być takie same znaczenie. I nastawienie odpowiedź, i spędzać czas zabawy.

3. Niech długą odpowiedź, wydając analizy czegokolwiek. Zaczynają filozofować nad każdym szczególe. Po jednej z takich reakcji chcą zadać więcej pytań w ogóle zniechęcić rozmówcę.

4. Symulacja zmęczenia, nie gestykulować. To wystarczy, aby zatrzymać źródło. Można, oczywiście, i zanotuj humoru: „Wyłącz mikrofon”, „Pytanie jest eliminowany”, etc …