785 Shares 2596 views

Lena znaczenie nazwy i natury

Nazwa Elena ma starożytne greckie pochodzenie. Początkowo brzmiało to jak Selena że światło oznaczało. To co nasi przodkowie nazywany księżyc. Teraz dziewczęta często nazywa Lena. Znaczenie imienia, charakter i amulety przyjrzeć się bliżej.

maskotki

Kolor: czerwony, żółty, szary i niebieski.

Planeta: Merkury.

Patronem zodiaku: Bliźnięta.

Kamień: Chalcedon.

Animal: dorsz, jelenie.

Rośliny: aster, jesion, orchidea.

Imieniny: 12 listopada, 3 czerwca w dniu 19 marca, w dniu 28 stycznia, 10 sierpnia, w dniu 24 lipca.

Główne cechy charakteru

Wrażliwość, towarzyskość, łatwowierność, drażliwość. Brak samokrytyki i poczucie humoru.

Nazwa Znaczenie

Nazwa Elena jest uosobieniem ideału kobiety – jasne, dobre i elastyczna. Ma zadatki na lidera, a zawsze można osiągnąć komfortowe życie. Lena wielki marzyciel – od dzieciństwa, że nie opuścił ideę uroczego księcia i wielkiego zamku. Czasami może schronić się w sobie pomyśleć trochę smucą, ale pamiętaj, aby zaprezentować swoje przyszłe życie w żywych kolorach. Co robi nazwa Lena? Ta miękkość i słabość charakteru. Często te cechy są inni, może narzucać swoich poglądów i wymusić pewne działania. Ale jako dziecko Lena to idealne dziecko, które słucha rodziców próbujących je poznać i nie kłócić.

dzieciństwo Lena

Solar i rodzaj Lena znaczenie nazwy ich w pełni uzasadnione w dzieciństwie. Ona jest nieśmiały i skromny, nigdy nie biorą bez zgody jakiejkolwiek rzeczy. Dowiedz się dziewczynie nie podoba, mimo wrodzonej inteligencji i zdolności do oczyszczenia do nauk ścisłych. Jednak większość rodziców Lena zmusił ją, by być doskonałym studentem, co ona musi dążyć do zachowania bliskich. Dziewczyna nie jest łatwo się zaprzyjaźnić, ale bardzo przywiązany do swojej matki, która staje się bliskim przyjacielem do niej. Najprostszym sposobem na znalezienie wspólnego języka z dziewczynami Lena, o tej samej nazwie. Ale taka unia czuje się nieco niezręcznie, i zawsze intensywne.

młodzież Lena

Znaczenie nazwy Lena – to ambicje i emocje. Te cechy charakteru są szczególnie aktywne w przejście do dorosłości. Ona może czuć nieodpartą zazdrości sukcesu innych. Ale zaszkodzić inne dziewczyny nie będzie. To tylko dołoży wszelkich starań, aby osiągnąć jeszcze wyżyny, aby stać się trochę bardziej zauważalne wśród innych. Lena znaczenie nazwy, która może być wyrażona przez słowo „światło”, jest w stanie kochać. Ale uczucia czasami nie wie środki. Dla dobra ukochanej osoby jest gotowa zrobić wszystko, żeby mu było dobrze z nią. Separacja w młodym wieku Lena przeżywa trudne, nawet jeśli związek nie trwał długo.

Dorosły Lena znaczenie nazwy

Jako dorosły, Lena zaczyna robić karierę. To idzie całkiem dobrze do celu przy użyciu tylko ich zdolności. Rzadko zgadza się pomóc, zawsze dążenie do niezależności. Jednak inne Lena może zapłacić swój ostatni kawałek chleba, nawet jeśli dana osoba potrzebuje mniej niż to. To wymaga stałej uwagi i opieki. A kiedy Lena nie rozumie, może włączyć do wewnątrz przez długi czas.