452 Shares 1573 views

Pistolet pneumatyczny Stechkin – zdobią kolekcję broni

Pistolet pneumatyczny Stechkin – kopia słynnego krajowego APS pistolet zaprojektowany Stechkinym Igorem Yakovlevichem. Pistolet dość ciężki i duży, ale jest doskonale wyważony. Korpus wykonany jest z siluminu, a wszystkie mechanizmy wewnętrzne – ze stali i stopów. Kopia najbardziej podobny do modelu walki, nawet kolory pasują do siebie.

Demontaż model pneumatycznego również odbywa się w sposób analogiczny z oryginałem. Sklep pobierane przez naciśnięcie przycisku na rękojeści. Jeśli chodzi o różnice, to przede wszystkim brak automatycznego trybu pożarowego. Kanał falshstvola mniej niż 9 mm, magazyn jest przeznaczony tylko dla perełek oddzielnie w komorze uchwytu znajduje się balonu. migawki skok krótszy niż oryginał.

Pneumatyczny Stechkin (APS) jest wyposażony blowback systemu – aby symulować działania automatyki. Innymi słowy, przy strzale gazu zakłóca bramy i tym samym kurki. W praktyce, strzelanie pierwszej klatki początkowa prędkość piłki przekroczona według 120m / s. Balon jest zaprojektowany na 80 pełnych rund, wówczas ciśnienie gwałtownie spada.

Podoba i dokładności. Z odległości 5 metrów dokładność wyników jest w odległości 20 mm. Wypalanie może być zarówno samo-napinający i przechylił młotkiem. Zejście jest zaskakująco gładka i miękka, to samo można powiedzieć o pracach pistoletu powietrznego jako całości. Pod warunkiem bezpiecznika, który przełącza pomiędzy zatrzaskami łatwy machnięcia palcem, a jednocześnie nie „hang out.” Pojemnik jest umieszczony w uchwycie przy usunięciu lewego magazynu łat kontenerów – 22 kulek. Jeśli chodzi o koszty, pistolet powietrzny Stechkin (cena może się różnić w zależności od sklepu) można kupić w cenie 100 USD.

Kilka słów o braki modelu. Pistolet pneumatyczny Stechkin we wszystkich aspektach – broń jakości, ale nie było bez braków. Przede wszystkim mówimy o wspólnym „choroby” wszystkich struktur o stosunkowo dużej mocy. Zestawy pistolet się zbyt cienkie konstrukcji bramy ścianie i wyposażony w sprężynę powrotną wystarczająco sztywny. Dlatego też, po pierwsze balon nakręcono na przedni bramy tworzy dwie małe rozszczepieniu z każdej strony. Układy te raczej zepsuć wygląd produktu, funkcjonowanie pistoletu pod względem technicznym, ale nie ingerować.

można uniknąć tego problemu. Aż do chwili, gdy pistolet powietrze Steckin uczynić swoje pierwsze strzały, zaleca się umieścić małą tulejkę baryłkę kilku sprężyn ściskanych, które w związku z tym będzie lepiej gasić uwalnianej energii. Inną wadą – wystarczająco duża komora zaworu rozprężnego. Efekt jest fakt, że z szybkiego wdrożenia wielu strzałów prędkość początkowa kuli jest mniejsza niż określona.

Wniosek jest prosty: pistolet powietrze Stechkin – jedna z najlepszych opcji w stosunku „cena / jakość”. Nawet przy niewielkich wad można bezpiecznie powiedzieć, że model jest wyjątkowo udekorować kolekcji i daje przyjemne uczucie strzelania.