97 Shares 3832 views

Kiedy obchodzimy Dzień sygnalistą w Rosji?

20 października (Dzień komunikator) 1919 jest oficjalnym dniem sił wiążących na terytorium naszego kraju. Tego samego dnia, na specjalne zamówienie zostało ostatecznie uformowane rewolucyjne Wojskowa Rada Communication Management. Co więcej, od teraz usługi komunikacyjne należą do specjalnej służby sztabów i wojsk sami komunikacyjnych zostały zdefiniowane jako niezależnych sił. To właśnie w tym czasie, a węgielny pod dalszego stopniowego rozwoju nowoczesnych oddziałów komunikacyjnych na terenie naszego kraju.


Przypomnijmy, że komunikaty wojskowe Dzień został oficjalnie ustanowiony dekretem prezydenckim w 2006 roku. Wcześniej to święto było obchodzone tylko jako dzień komunikacji Sił Zbrojnych.

komunikator dzień. historia

Pierwsze elementy komunikacji w naszym kraju pojawiły się, według ekspertów, w XIX wieku, a pierwszy telegraf obóz już aktywnie wykorzystywana w wojnie krymskiej. Wojskowy sekcji radiowej po raz pierwszy powstał w 1899 roku, który został nazwany „Kronsztad iskra Telegraph”. Ponadto, na początku Pierwszego Świata w rosyjskiej armii mieli własną jednostkę komunikacyjną w prawie wszystkich jednostek artylerii, piechoty i kawalerii.

Z pewnością każdy zgodzi się, że związek wojskowy w chwili obecnej jest jednym z bezpośrednią kontrolą jest istotą sił zbrojnych, a ściślej mówiąc, jego materiał podstawa. Należy zauważyć, że to od jego stanu i funkcjonowania dzisiaj w przeważającej części nie zależy tylko od sprawności dowodzenia i kontroli, ale także znaczenie użycia broni i różnych rodzajów agentów.

W odniesieniu do kwestii rozwoju tej gałęzi Sił Zbrojnych, możemy powiedzieć, że bezpośrednio własny związek wojskowy był dość długi i owocny sposób w jego rozwoju, co z kolei jest nierozerwalnie związany z poprawą sztuk walki, zastosowane techniki.

Dzień komunikator dziś

Dzięki tego święta jako dzień nastawniczego, Rosja może być dumni z naszego wojska. Każdego roku, siły specjalne przeprowadzone w tym dniu nie tylko bezpośrednio sami eksperci, ale także sprzęt wojskowy, urządzenia.

W tej chwili żołnierze komunikacyjne Rosja to specjalne jednostki pod rząd centralny, powiatów i stowarzyszeń. Ponadto, w swoim składzie zawiera również różne typy stacjonarnego pola i moduł komunikacyjny rozdzielacza z technicznego punktu widzenia połączenie kontroli bezpieczeństwa komunikacji, wszechobecne częściach liniowych i działami wsparcia technicznego i instytucjach badawczych.

Nowoczesny system komunikacyjny jest dość złożony i w tym samym czasie, mechanizm wielofunkcyjne, zawierające w swym składzie różnych przewodowych systemach łączności radiowej, węzły komunikacyjne linii km i i, oczywiście, same specjaliści (sygnalizatory), dzięki którym konstrukcja pracuje skutecznie. Wojskowy corocznie obchodzimy Dzień sygnalistą 20 października.