252 Shares 9872 views

Asian kolec :: schemat dziania

Nie wszystkie piękne i obszerne wzory dziewiarskie wykonywane są za pomocą skomplikowanych elementów do wykonywania których będzie wymagać specjalnych umiejętności. Po zapoznaniu się z techniki i wykonać twarzy backstitches pętli może zachodzić w takim układzie, jak Azji kłosku. W niektórych źródeł ma świetny tytuł, zastąpione azjatyckiej kosę, ale to jest ten sam element mający ten sam schemat i wydajność.

Gdzie należy złożyć wniosek?

Asian wzór kolec, ze względu na swoją wyjątkowość, znalazła zastosowanie w wyposażeniu, a także w przedmioty gospodarstwa domowego. Prosta technologia otaczają piękny wynik jest bardzo popularny. Produkt wykonany tą techniką, wygląda luksusowo i bezpośrednio. Asian kosa wykorzystywane do dziania czapki, szale, poncza, kurtki, swetry i koce, dywany i tak dalej. D.

cechy wzór

W przeciwieństwie do klasycznych dziania wariant, w którym provyazyvaetsya internetowej całkowicie, a wzory są utworzone ze względu na takie elementy, jak nakida zamykania, przejście pętli Azji plecionka posiada swoje własne cechy. Jeden ze sposobów wykonania, w częściowym serii provyazyvaniya. Oznacza to, że niektóre z pętli pozostają igły niezmienionej lub zamknięte, podczas gdy inne provyazyvayutsya w sekwencji. Innej technologii Azji szprychy skok jest uformowane pętle zamknięcia i skład w rzędzie, a sposób prowadzi się po zakończeniu tkania wstęgi podstawowej. Proces dziania prowadzone na przemian prawą i złego konwencjonalne serii.

technika

Jak już wspomniano powyżej, wzór może być przeprowadzone w dwóch różnych technologii, a tym samym ostatecznie prowadzącą do struktury różnią się od siebie. Pierwsza metoda jest najbardziej proste wykonanie jednego od drugiego. Dlatego trening powinien zaczynać się prosty wzór azjatyckiego Spike występ klasy mistrz, który zaoferować.

Sposób wykonania № 1

Wymiary gotowego wzoru może się różnić w zależności od wybieranego numeru oraz liczbę wierszy pętli, która będzie znajdować się pomiędzy szczelinami w internecie. Przede wszystkim mówimy o szerokości produktu. Zauważ, że po ostateczne wykonanie tego parametru wzór jest zmniejszona o połowę. Dzieje się tak ze względu na fakt, że wstążki uzyskane poprzez zamknięcie pętle są ze sobą powiązane ze sobą, ściskając płótno pracy. Jest to z pewnością należy wziąć pod uwagę, jeśli planują przeprowadzenie produktu samodzielnie, nie ma gotowych schematów i opisów. Innym mogą zmienić liczbę pętli bocznych struktury i te, które są zamknięte w celu utworzenia wzorca. Rozważmy kłosku dziania, Azji, w których tworzy się pierwszy sposób.

Kolejność pierwszego procesu dziania

Zbieramy szprychy 40 pętle.

Dzianina sześć rzędów ściegiem satynowym przedniej. Kwota ta może ulec zmianie, mniejsze seryjnej, jaszczurka będzie skok. Facial przestrzeń oznacza, że nieparzyste wiersze są wykonywane twarzy, a nawet – szmer.

Siódmy rząd. Produkujemy 20 zamykania centralnego pętli. W tym provyazyvaem 6 pętli twarzy. Wtedy zaczynają się zamknąć w ten sposób:

 • wyrzuca nitki roboczego do lewej igły dzianiny;
 • usunięcie pętli 11 od lewej do prawej strony ramion;
 • 12 przechodzimy do pętli tak, że gwint roboczy wynosi pomiędzy pętli;
 • blisko ciągnąc pętli 12 do 11 i zdjąć łańcuch pracy;
 • dokonać zamknięcia pozostałych pętli, proces ten rysunek po drodze poprzedniego pętli bez stosowania procesu roboczego.

Przewrócenie dziania się po niewłaściwej stronie, a my zebrać 20 pętli.

Rozciągnąć wątek roboczy między szprychy, przewrócenie dziania i wykańczania siódmą serię przodu haftem.

Przewrócenie dziewiarskich i wykonać pętle ósmy rząd kordonek.

Powtórzyć wiersze od pierwszego do ósmego do żądanej długości wyrobu.

pętla technologia wybierania

Zestaw można przeprowadzić dowolną metodą, która przewiduje dziania, azjatyckiej skok lepiej wspierać tę technikę:

 • popychając dwa zewnętrzne zawiasy znajdują się po lewej mówił;
 • ciągnąć nić roboczą między nimi;
 • wątek jest noszony na lewej igły i dostać pierwszej pętli;
 • w tej samej kolejności rekrutacji więcej pętli 20;
 • wybierany pętla musi być podłączony do głównego płótnie, w tym stosowanie 21 pętli, usunąć odpowiednie szprychy pętli na skrajnej lewej strony i na czubku sukienka 21 pętli;
 • Stawiamy z powrotem na skrajnej prawej igły pętli.

Technika ta jest zbiorem pętli przyniesie gęstszą podstawą wzór azjatyckiego skok niż zwykłym zestawem.

Zespół kłosku według pierwszego sposobu realizacji

Gdy dzianiny na żądaną długość, przejdź do tworzeniu kłosków.

Przewrócenie dziewiarskich, Azji kolec zostanie utworzony po niewłaściwej stronie.

Należy zachować pierwszy i drugi pasek, dwukrotnie skręcać wokół siebie, w wyniku otrzymania pierwszego spikelets pętli.

Otrzymany odcinek pętli obok taśmy i otrzymać drugą pętlę.

Takie manipulowanie jest powtarzany aż do końca wstęgi, podczas tworzenia pętli może rozciągać się na podstawie w celu uzyskania piękny kłosku.

Rozprzestrzenia azjatyckiej kolec, szyć początek i koniec wzoru, więc trzymał odpowiedni kształt. Jeśli drutach okrągły produkt, zapiąć kolec może być jednocześnie lub w ostatniej pętli przyszyć guzik, za pomocą którego będzie można odłączyć produkt, jeśli to konieczne.

Sposób wykonania № 2

Długość serii składu tekstu będzie zależeć od tego, ile z pętli zmieści się w jednym spikelets kasetowych. Wybierany numer pętle będzie wielokrotnością tej liczby. Średnia wielkość jest pług 6 pętli, a więc liczba pętli musi być wielokrotnością 6. Jednakże, jeżeli jest to pożądane, może być zmieniana. Liczba pętli w jeden element może być 4 i 8 i 10, zależy głównie od grubości przędzy. Pętla krawędzi w tym przypadku nie dodaje się ponadto, i są włączone w całkowitej ilości składu. Rozważmy azjatyckiej kłosku (igły), schemat dziania jest pokazany na fig.

Wykonanie przedniej części ucha kukurydzy

Zbieramy szprychy 18 pętle.

Przygotowując założenia: pierwszy wiersz dzianiny twarzy, a drugi poparcie.

W trzecim rzędzie rozpocząć Azji schemat szprychy kolec opisuje wykonanie pierwszego ostrza, która składa się z 6 ściegów o szerokości i dziesięć rzędów wysokości. Usuwanie krawędzi i provyazyvaem 5 pętle twarzy.

Przewracać i provyazyvaem dziania bełkot pętle 6.

Przed końcem provyazyvaem elementu ostrze w tej technologii ma osiem wierszy. Pierwszym elementem jest gotowy.

Aby przejść do następnego elementu w trzynastym rzędzie provyazyvaem 6 oczek na prawej igły plus 3 pętle zwoju znajduje się po lewej mówił.

Przewrócenie dziania i dzianiny w XIV wiersz 6 Purl ściegów, 3 pętli pozostają neprovyazannymi szprych. Następnie, wykonaj ponownie operację tylko 6 zawiasów.

Provyazyvaem 8 wierszy na przemian na twarz i kordonek wierszy.

W dwudziestym trzecim rzędzie, kończąc drugi element i realizować przejścia do trzeciego.

Potem nadal działać podobnie do poprzedniej serii, w pełni wykonać wszystkie elementy wzoru. Gdy dotrzemy do końca w internecie po lewej mówił będziemy mieć 6 pętli, wszystkie z nich provyazyvaem twarzy, łącząc się z głównym pracy. Gotowy do pierwszej stronie wzór azjatyckiego kolec. Schemat opisuje dalszą realizację pośrednich rzędach. Pierwszy schemat jest górnym rzędzie, które łączą elementy łopatek razem. Po spełnieniu jego rzędzie. Jest możliwe, aby zatrzymać się tylko na wykonywaniu tych dwóch rzędach, i może wykonywać dodatkowe dwa więcej, jak pokazano na schemacie. Pierwszy vyvyazhem inny podkład, a następnie przednie szeregi.

Wykonywanie niewłaściwej stronie spikelets

Dotarcie do drugiej połowy spikelets dla tego produktu są obracając się po niewłaściwej stronie, iz którym zaczniemy działać. Odbywa się to tak, że ostrza drugiego rzędu z spikelets zostały wysłane do drugiej strony i mamy prawego ucha azjatyckich szprych. Schemat dziania zapewnia taką samą sekwencję jak przy przednim pracy.

W trzydziestym ósmym zacząć wykonywać pierwszy element, usuwamy krawędź i provyazyvaem 5 pętli kordonek.

Przewrócenie dziania i provyazyvaem 6 pętli twarzy.

Przed końcem provyazyvaem elementu ostrze w tej technologii ma osiem wierszy, na przemian purl i prawej strony. Pierwszym elementem jest gotowy.

Aby przejść do następnego elementu w czterdziestym ósmym rzędzie provyazyvaem pętle 6 na prawo mówił podstawowe plus 3 pętle internetowych szprychy znajdujące się po lewej stronie, środków podporowych.

Przewrócenie dziania i następnego rzędu dzianiny 6 pętli twarzy, 3 pętli pozostają igły nie dzianiny. Ponadto wykonujemy prace, zaledwie 6 zawiasów.

Provyazyvaem osiem rzędów, naprzemiennie rzędy twarzy i purl.

Realizacja tych serii skończymy drugi element wzór szprych Azji kolec. Wykres pokazuje, że im dalej pozostawienie 3 skręty na igłę oraz realizacji przejścia do trzeciego provyazyvaniya 6 backstitches pętli.

Powtórz 38-48 nadal wykonać pozostałą liczbę elementów, ich liczba jest identyczne z tymi uzyskanymi w pierwszym przednim numerze katalogowym.

Osiągając koniec szprychy dziewiarskich na lewo będziemy mieć ostatnie sześć pętli wszystkie z nich provyazyvaem szmer, łącząc się z głównym pracy.

Wykonaj połączenie wszystkich elementów prawa i błędnych wierszy. Druga strona spikelets gotowych.

Z właściwym przestrzeganiem technologii, każdy z oddziałów będzie wyglądać w różnych kierunkach. Jeśli wzór azjatycki kolec jest powtarzany wiele razy, dzianiny następny zaczynać od przedniej strony urządzenia.