277 Shares 9630 views

Jak działa bezpiecznik zapalniczki, a co to jest prawda?

Każdy nowoczesny zapalniczki jest obecnie obsadzone. Ta część jest dobra, ponieważ może łączyć absolutnie żadnego mechanizmu elektronicznego, czy jest to ładowarka do telefonu komórkowego lub przenośnego kompresora. Mechanizm jest rodzajem „gniazdem”, który jest podłączony dodatkowy zdolność urządzenia 12 woltów. Ponadto, ze względów bezpieczeństwa, wielu kierowców stały się specjalny bezpiecznik zapalniczki. Ale co on daje zabezpieczenie do tego mechanizmu i jak bardzo jest skuteczny?

funkcje

Jak już wspomniano wcześniej, zapalniczka sama – to małe „gniazdo”, które można podłączyć do dowolnego urządzenia. Jednakże, gdy napięcie jest większe niż maksymalne dopuszczalne granice, a następnie utworzony groźbę pęknięcia całego mechanizmu. Aby tego uniknąć, nie jest zapalniczka bezpiecznik. W przypadku zwiększonego ryzyka zatrzymuje dopływ prądu do urządzenia elektronicznego. Oba mechanizmy w takim przypadku pozostanie nietknięty.

Jakie urządzenia nie jest konieczne, aby połączyć, tak że nie działa bezpiecznik zapalniczki?

Tutaj nie ma żadnych tajemnic. Najważniejsze jest to, że system nie łączy zbyt potężne urządzenia, takie jak ekspres do kawy, czajnik elektryczny i Minisink. Kiedy te instrumenty będą w pracy, zapalniczki bezpiecznik może działać w ciągu kilku sekund, usuwanie elektronarzędzia. Cóż, jeśli to się skończy ten sposób. Kiedy te elementy są podłączone do gniazda zapalniczki bez bezpiecznika, możliwe jest, że element ten jest po prostu zamyka lub spalić. W związku z tym maksymalny, który może być podłączony do wylotów podobnych „” – jest to ładowarka telefon komórkowy lub laptop (tj niskiego napięcia).

Gdzie jest bezpiecznik zapalniczki papieros?

Ten element powinien być umieszczony bezpośrednio w skrzynce przekaźników i bezpieczników. Dla wygody, diagnostyka i naprawa niektórych kierowców jest umieszczony w małym plastikowym pudełku w przedziale pasażerskim pod kolumną kierownicy. Ogólnie rzecz biorąc, ten element może być umieszczony w dowolnym miejscu w samochodzie: w bagażniku, pod maską, a nawet w tylnym rzędzie siedzeń. Najważniejsze jest to, że mechanizm jest w jednostce przekaźnika.

Co jeśli zapalniczki przestał działać?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na bezpieczniki. Często prowokują awarię całego podzespołu. Ale co ustawić bezpiecznik na zapalniczki w celu wyeliminowania szkody? To proste. Odkrywamy pierwszy blok w oknie i na tylnej pokrywie jest odpowiedni numer części, postępując zgodnie z instrukcją obsługi. On sam, zatem szukać innych częściach znaczenia. Jeśli określono wizualnie, że jest spalony, wymienić część. Do czasu to zajmie mniej niż jedną minutę.

Jednakże, jeśli zapalniczki bezpiecznik okazał sprawne, nie panikuj. Spójrz na warunkach podobnych części, znajduje się tuż obok „gniazda”. Bezpieczniki te mogą zawieść. Ale jeśli to nie ma znaczenia, trzeba spojrzeć na uszkodzenia w okablowaniu lub w zapalniczki.