802 Shares 3297 views

Kompatybilność: samiec Taurus, kobieta-Ryby. Czego oczekuje taki sojusz?

Dzisiejsze horoskopy są adresowane częściej: po wyjściu z podziemia astrologii udało się dostosować się do nowoczesnych warunków życia i osiągnęło znaczący postęp w poprawianiu prognoz. Rozważ taką zgodność: samiec Taurus, kobieta-Ryby. Astrologia twierdzi, że te znaki żyją w różnych światach, mają różne aspiracje i zainteresowania. To pociąga za sobą wiele trudności, które jednakże są całkowicie nieprzekraczalne.

Horoskop: samiec-Byk, samica-Ryba

Pomimo wszystkich różnic poglądów, ta para jest jedną z najbardziej harmonijnych w Zodiaku, ponieważ partnerzy uzupełniają się wzajemnie i wzbogacają ją w każdy możliwy sposób. Głównymi cechami męskiego Taurusa są niezawodność, pewność siebie i konserwatyzm. Idealną kobietą dla niego będzie spontaniczna i elastyczna żona, idealna gospodyni i pasjonująca kochanka w jednej osobie – w szczególności będzie to oparte na zgodności. Male Taurus, Ryby kobiety są dobrymi parami, pod warunkiem, że piękna pół jest gotowa spełnić wysokie wymagania partnera, potrafi docenić jego męskość i cechy przywódcze, jego zdolność do odpowiedzialności za swoje czyny. Małżonkowie wychowują dzieci i utrzymują rodzinną rodzinę z przyjemnością, jeśli człowiek jest gotowy zapewnić wsparcie we właściwym czasie. Jeśli mówimy o materialnej stronie związku, kobieta Rybka zainspiruje człowieka do osiągnięcia: nie dlatego, że pieniądze są dla niej ważne, ale dlatego, że nie zawaha się na chwilę wątpić w jego zdolność do szybkiego rozwoju kariery. Pani w tej parze może przegapić przejawy romansu i zapału, ale szybko oceni jego niezawodność, co okaże się znacznie ważniejsze. Mężczyzna Taurus zazdrosny i czasami wykazuje swój temperament, z którego Ryba będzie czerpać niezbędne emocje. To takie dziwne, ale w swojej harmonijnej zgodności. Samiec Taurus, samice Ryby – obaj ci partnerzy nie są skłonni do niewierności. Dlatego pod tym względem mogą być całkowicie spokojne. Są zawsze pogodzeni z delikatnym i namiętnym seksem. Mężczyzna Taurus, kobieta Ryby jest zjednoczeniem harmonijnym. Musisz jednak wiedzieć o złożonościach, które czekają na taką parę.

Kompatybilność: samiec Taurus, kobieta-Ryby. Trudności

Wady mogą powodować frywolność Ryb i wspomnianą już zazdrość Taurusa. Można powiedzieć, że kobieta, bez wahania, sprowokuje człowieka, aby odkryć związek, a dla niej istnieje niebezpieczeństwo, że jest to jedyny sposób na osiągnięcie emocji z Taurus – wtedy życie obu zamieni się w koszmar. Problem może być zbyt młody wiek mężczyzny, gdy nie jest jeszcze gotowy do stworzenia rodziny, a kobieta, ze względu na cechy zodiaku – romantyczne i miłosne – zgodzi się z tym prawie natychmiast. Napięcie, w którym nieuzasadnione oczekiwania doprowadzą kobiety, będą miały negatywny wpływ na stosunki. Ale trochę cierpliwości i powściągliwości, jest to bardzo możliwe, pomoże Ci osiągnąć swoje Ryby. Muszę powiedzieć, że Taurus nie wahałby się, ponieważ nie był pewny swoich uczuć – rzadko wchodzą w relację, aby ułatwić rozrywkę, ale dlatego, że nie jest pewien, czy jest gotowy do zaspokojenia materialnych potrzeb małżeństwa.