794 Shares 1986 views

Dlaczego marzą kreta? Sen książka pomoże odpowiedzieć na to pytanie!

O tym, co śni kret mówi wiele książek sen. A każdy interpretacje książka daje jego wyjaśnienie wizji w centrum działki, który był zwierzęciem. Cóż, należy zapoznać się z najbardziej popularnych źródeł.

Sen Miller

Jeżeli dana osoba miała pieprzyk, a potem ma tajny wrogów. Należy patrzeć na ludzi wokół. Może niektóre z nich są źle życzy.

Zobacz siebie próbując złapać kreta – dobry znak. Na marzyciela będzie przezwyciężyć wszelkie trudności. Najważniejszą rzeczą jest to, że zwierzę nie jest indeksowana na osobę, ponieważ jest on traktowany jako zapowiedź choroby lub poważnych kłótni z najbliższymi.

O tym, co śni mola Sen Miller mówi całkiem przystępne. Że można powiedzieć książkę interpretacji Medei? Mówi, że kreta – zwiastun „kopanie”, który przygotowuje nieznaną osobę. Ktoś nagle atakują życia śniącego, a on będzie musiał bronić swej wolności i osobistej przestrzeni. Jeśli ktoś widział kret wychodzi z ziemi, powinien dbać o bezpieczeństwo. Być może to jest zagrożone.

Marzyć interpretację XXI wieku

Jeżeli dana osoba widzi, jak kret wychodzi z ziemi, a następnie, w prawdziwym życiu był zbyt nieostrożny. Udało mi się go złapać lub zabić go? Mężczyzna wkrótce spodziewać bogactwo – to marzenia kreta w takim kontekście. Gdyby przypadkowo znaleźli dziurę tego zwierzęcia, trzeba być bardziej ostrożnym – prawdopodobnie budzić śniący jest w niebezpieczeństwie. Jednakże, jeśli udało ci się pozbyć kreta, aby wysłać go – wszystkie problemy znikną.

Częściej to zwierzę symbolizuje obsesyjne myśli, uczucia i wspomnienia. Ale francuska książka sen mówi, że kret jest ostrzeżenie o wyglądzie ślepego pasji do tego, który jest w rzeczywistości marzyciel nie jest warta. Albo ludzie po prostu nie zauważyć żadnych widocznych problemów. Być może nawet celowo ukryte przed nimi. Oto co śni mol. A jeśli to prawda, to nadszedł czas, aby przestać ukrywać z nierozwiązanych spraw, albo odłożyć na czas nieokreślony włączy przeciwności.

Damski Sen Book

Książka ta interpretacja może także mówić o tym, co śni mol. Jeśli widzi zwierzę jest zbyt blisko, to jego najwięksi wrogowie próbują dowiedzieć się o nim informacje, które są dla nich zamknięte. Złapać mol – na stałe. Wszystkie przeszkody, które pojawiają się na jej drodze, była pokonać z łatwością. Ale jeśli widzi czai kreta, wtedy jest to pożądane w najbliższej przyszłości być niepozorny. Lepiej jest na chwilę, aby nie przyciągnąć uwagę w pracy lub szkole, albo może to prowadzić do czegoś nieoczekiwanego.

Nawiasem mówiąc, szybko poruszające mol zwykle obiecuje sukces i bogactwo. Najważniejsze – aby robić to, co jest przyjemne. I to na pewno przyniesie zyski. Jeśli kiedyś były planowane projekty, które wydawały się nie uda, że nadszedł czas, aby rozpocząć ich realizację.

inne interpretacje

To nie wszystko, co śni mol. Sen interpretacji New Age, na przykład, mówi, że jeśli zwierzę jest człowiekiem, a potem musi pracować długo i cierpliwie, jeśli chce coś osiągnąć sukces. Wszystkie prace pomogą mu osiągnąć rezultaty. A nawet jeśli wszystko wydaje się beznadziejna – nie trzeba zrezygnować, sukces przyjdzie.

Deniz Linn mówi, że ta bestia symbolizuje bliskość śniącego. Może on zbyt nieufni, i wszystko, co dotyczy go starannie ukrywa przed wzrokiem ciekawskich. Być może z powodu wstydu. Jeśli to prawda, to jest czas, aby pozbyć się tej jakości i stać się bardziej otwarty i ufny.

Według Sen Interpretacji Lofa, kret jest symbolem strażnik tajemnic. Jeżeli dana osoba widzi, jak on próbuje złapać zwierzę, – średnie, w rzeczywistości jest on w poszukiwaniu jakiejś tajemnicy. Na pewno chce ujawnić coś, co nie jest oczywiste. A jeśli mogę złapać kreta – sukces zostanie osiągnięty.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele interpretacji. I dać poprawną wyjaśnienie jego wizji, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie dane, które były we śnie.