462 Shares 7781 views

Przygotowujemy dekoracje świąteczne dla domu własnymi rękami

Aby udekorować swój dom na Nowy Rok, chcesz każdą osobę, niezależnie od wieku. To prawda, są pamiątki i Boże Narodzenie zabawki nie są tanie, więc Nowy Rok dekoracji domu z własnymi rękami jest dużo bardziej opłacalne. I miło jest widzieć wyniki twojej pracy w przypadku, zwłaszcza dla dzieci.

Nowy rok dekoracji domu z własnymi rękami z makaronu

To niesamowite, jak najczęstsze przedmioty w rękach mistrzów-fantaserów nabierają nowego statusu. Na przykład makaron staje się uroczy rzeźbiony płatki śniegu. Nawiasem mówiąc, mogą być połyskiwane i zawieszone wokół pokoju na nici o różnych długościach i mogą być używane jako ozdoby świąteczne.

Nowy Rok dekoracji domu z własnymi rękami z niewzłuszczonej wełny

Rzemieślnicy, którzy mają wyrobić produkty z wełny nieuszkodzonej, mogą robić różne pamiątki jako prezent dla gości i spędzać czas, zarówno na drzewie, jak iw pokoju. I, wszelkie opcje są odpowiednie: snowmen i wiewiórki, miniaturowe buty filcowe i śmieszne hipopotamy. Nawet zwykłe, zupełnie odmienione od motywu Nowego Roku, zielony ogórek może być "Nowy Rok". Musisz po prostu założyć na niego zabawny kapelusz Świętego Mikołaja.

Dekoracje świąteczne dla domu z własnymi rękami z tkaniny

Trudno jednak wymyślić coś bardziej oryginalnego niż gotowe kulki choinkowe. Cóż, to nie są prawdziwe kule, ale tylko ich imitacja. Ale można to zrobić szybko, bez żadnych umiejętności. Wystarczy wkleić materię na tekturę, po wyschnięciu kleju, przeciąć koła, przykleić zabawne usta i oczy, wyciąć z kolorowego papieru, na zabawkę, ozdobić oczko. "Bale" mogą zamienić się w śmieszne zwierzęta, cudzoziemców i przyjaciół, jeśli używasz małych zdjęć.

Ozdoby choinkowe dla domu: musujące gwiazdki

Ten produkt również nie wymaga specjalnych umiejętności od producenta. Tak, a materiały wymagają minimum. Karton, kauczuk PVA, Nowego Roku deszcz i nici do zawieszenia. Wytnij koło z kleju klejącego, ta warstwa jest wylana drobno posiekana Nowym Rokiem. Powtórz procedurę dla drugiej strony, równolegle pod kroplami brokatu, wkładając końce zawiasu do zawieszenia. Proste, ale zgadzają się ze smakiem!

Dekoracje z Nowego Roku wykonane z papieru – rozłożone latarnie

Aby takie latarki były przyjemnością! Należy wyciąć kilka pasków o tej samej szerokości z kolorowego papieru. Jeden jest zrobiony z takiej wysokości, jak sama latarka. Drugi drugi środek trochę dłużej. Następnie przygotowuje się następną parę, która różni się od poprzedniej nawet dłużej. Następnie spasuj wszystkie taśmy w stosie tak, aby krótki był pośrodku, a długość pasków po obu stronach jej stopniowo rosła. Końcówki pasków z jednej strony są mocowane: można klejić, można użyć zszywacza, można je nitkować szwami. Teraz wyrównują pozostałe końce, a także zamocują je. Możesz zrobić latarkę z 7, 9, 11 zespołów – tyle mistrz ma wystarczająco dużo cierpliwości i wyobraźni.

Ozdoby choinkowe – kule z pocztówek

Jeśli weźmiesz kilka jasnych kart lub zwykłych kartonów, możesz zrobić uroczą piłkę. Wymaga to pewnego myślenia trygonometrycznego, więc dziecko sam nie może poradzić sobie z taką sztuką. Wytnij pięć płatków kwiatów, u podstaw płatków nacięcia – dokładnie do środka. Następnie łączy się dwa kwiaty, wciskając nacięcia na płatki jeden do drugiego, aż się zatrzymają. Weź następny kwiat – już się połączy z otrzymanym projektem dwa płatki: jedno – z jednym kwiatem, a innym płatkiem – z innym kwiatem.

Jak widać z artykułu, niełatwo jest urządzić pokój w oryginalny sposób na Nowy Rok. I można to zrobić z niskimi kosztami, wystarczy tylko umieścić swoją wyobraźnię i ręce.