279 Shares 9895 views

oprogramowanie do rozpoznawania ze skanerem tekstu: co jeść i co wybrać?

Profesjonalny pracownik biurowy często staje się niezbędne do skanowania tekstu i jego dalszej edycji. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, co najlepszy program do rozpoznawania tekstu ze skanera. Wskazane jest, aby koncentrować się nie tylko wśród handlowych, ale również bezpłatny rozwiązań.

ABBY FineReader

Program ten koncentruje się na profesjonalistów. Zakres jego funkcji należą uznanie drukowanych dokumentów, zdjęć, plików PDF z wysoką dokładnością i zachowaniem oryginalnego układu. Oznacza to, że aplikacja zapamiętuje lokalizację na zdjęciach, stoły, numeracja stron, wywozu rozpoznanego materiału w różnych formatach Microsoft Office, pozwalając użytkownikowi na dalsze ich edytować.

Aplikacja jest płatne, ale cena uzasadnia cechy. Tak, to oprogramowanie rozpoznaje 179 języków. Warto jest stosunkowo tani, ale jeśli istnieje potrzeba skanowania pojedynczych dokumentów, można zainstalować darmową wersję demonstracyjną, która pozwoli na 15 dni rozpoznać 50 dokumentów. Następny będzie musiał go zarejestrować. Jeżeli cena nie odpowiada użytkownikowi, można skorzystać z darmowych programów.

klinowy

Zaletą tej aplikacji jest w tle poprzedniej cenie (lub raczej jej brak), ale aplikacja posiada wiele ciekawych funkcji, aby to najlepsze darmowe rozwiązanie. Ten program rozpoznaje skanera jest umieszczony autorów tekstowych (i jest przeznaczony do domowej producenta) jako inteligentny dokumentów systemu OCR.

Jego zaletą jest zachowanie oryginalnych czcionek, więc można po prostu zeskanować je, edytować i drukować praktycznie niezmienione. Ten program ma możliwość wsadowego i skanowanie dokumentów. A co z jakością ujęcia? Dzięki tej opcji, wszystko w porządku. Dzięki konkretnym algorytmem niniejszego wniosku, w oparciu o analizę niektórych częściach tekstu mają być skanowane i porównywane z wewnętrznym słowniku, w każdym przypadku, użytkownik nadal jest zwycięzcą.

Czasami zdarza się, że wymagane słowa nie ma w słowniku. W tym przypadku można po prostu go napełnić. A biorąc pod uwagę, że program do rozpoznawania tekstu ze skanera, aby zrozumieć teksty w 20 językach, staje się niezbędnym narzędziem do edycji drukowanych dokumentów na komputerze do przedstawicieli różnych zawodów.

Winscan 2 PDF

Program do rozpoznawania tekstu ze skanera jest niezwykle proste rozwiązanie dla ludzi, którzy są zmęczeni kopanie przez ogromną liczbę ustawień, które mogą tylko zmylić laika. Interakcje z tego narzędzia (jego rozmiar wynosi tylko kilkadziesiąt kilobajtów) jest tylko jeden naciśnij przycisk skanowania. I choć istnieje możliwość konwersji ogromne ilości dokumentów papierowych do tekstu tylko z jednym dotknięciem palca. Zaletą tego programu jest brak potrzeby instalowania tej aplikacji.

Oprogramowanie do rozpoznawania pisma ręcznego ze skanerem: Czy to jest możliwe?

Niestety, obecnie nie ma rozwoju, gwarantując przynajmniej normalny dokładność rozpoznawania dokumentów drukowanych z tekstem odręcznym. Jeśli więcej wniosków o wpis przez strony na smartfony, są bardziej lub mniej pracy, w celu ustalenia zawartości już pisane manuskrypty – problem czasami trudne nawet dla człowieka.

Wydawałoby się, dlaczego nie wykorzystać rozwój aplikacji do pisma w oprogramowaniu do rozpoznawania tekstu napisany ręcznie? Po tym wszystkim, nie stosuje się prosty obraz. Ale nie. Wnioski o pisma analizie ruchu palec lub rysik na ekranach telefonów komórkowych. Ale rozpoznać już napisany list nie są w stanie.