126 Shares 3500 views

Jak gotować lekkie sałatki

Jako przekąski dla dekoracji stołu lekkie sałatki używane o każdej porze roku. rodzinne uroczystości, święta i spotkania z przyjaciółmi wymagają różnorodności, łatwość i szybkość przygotowania przystawek i sałatek. Ważne jest, aby uzyskać przyjemność z jedzenia, a jednocześnie pozwalają na świetną zabawę i relaks, taniec bez uczucie ciężkości w brzuchu.

Najlepszym rozwiązaniem tych przekąsek są lekkie sałatki warzywne. Pięknie zaprojektowane, łatwe w zaprojektowaniu i światła na podniebieniu, są jak prawie każdego. Sałatka z kurczaka z ananasem, buraki i śliwek, od wczesnych wiosennych warzyw i ziół, sałatki z mięsem lub owocami morza prosty, łatwy, szybki i jednocześnie użytecznego.

Buraki sałata z jabłek lub śliwki jest przygotowany dla każdego dnia, napełnić go oleju. I można ozdobić swój świątecznym stole, używając do tankowania majonez lub śmietanę. Buraki trzeba gotować, kraty, skropić sokiem z cytryny, dodać startego jabłka i pokrojone śliwki, plastry mozzarelli i sera feta.

Aby poprawić smak w sałatce dodać orzechy włoskie.

Szybkie proste sałatki przygotowywane są przez studentów i kawalerów. W dziesięć minut czasu można skonfigurować prawo przed niespodziewanymi gośćmi bezpretensjonalny, ale pyszne. W okresie zimowym, wystarczy zmieszać z puszki kukurydzy -1 słoik posiekany czosnek – 2 ząbki, dodać grzanki drobno pokrojone warzywa. Wszystko wymieszać, umieścić w misce i doprawić majonezem.

Sałatka z kapusty, marchew, rzodkiewka, startego na drobnej tarce, z dodatkiem smażonej cebuli na złoty rodzaju przygotowanej szybko i łatwo. Pokrojone warzywa i olej, który pozostaje po smażeniu cebuli, zmieszać, doprawione soku pomidorowego lub sosu, i serwowane do stołu.

wiosenne sałatki są popularne na równi z pierwszym i drugim naczyniu. Można je otrzymać bez żadnych umiejętności kulinarnych, od prostych produktów, szybko i świadczeń zdrowotnych. Bank w puszkach kukurydza, ogórek 2, 3 jajka, szczypiorek, pietruszka, koper lub rozdrabniane, mieszane, majonez i serwowane na stole.

Gdy sprężyna nie ma wystarczającej ilości witamin i zmęczeni zimą i tłustych mięs, zawsze chcę coś smaczne, łatwe i delikatne. Owoce i warzywa są już bardzo niewiele składników odżywczych i zaspokoić głód. Lekka sałatka z owoców morza odpowiednio zróżnicować menu zadowoli każdego smakosza.

Elegancki wygląd kremanki z francuskim sałatka z gotowanej krewetki, jajka i ser tarty z warstw majonezem pomiędzy warstwami. I winogrona i zielone ułożone na wierzchu, mile zaskoczyć swoich gości. Sałatka z krewetek i jabłka, marchewki i papryki słodkiej na płaskiej płycie pod olejem roślinnym są nie tylko piękny wygląd, ale również pobudzają apetyt.

Lekka letnia sałatka z śwież, rzodkiewki, ogórki, pomidory mogą być gotowane na śniadanie zaledwie kilka minut. Bardzo pożywne i zdrowe marchewki sałatka z czosnkiem i serem kochany przez dzieci i dorosłych. marchewka karoten doskonale trawi tłuszcze i dodając majonez i ser promuje ten proces.

Marchew (1 szt.) I Ser (100 g) pocierać drobno startej płyta jest wytłaczany przez ziemna 2 ząbki czosnku i napełniono 100 g majonezu. Małe dzieci uwielbiają marchewkę sałatkę z jabłek, cukier i kwaśną śmietaną.

Lekkie sałatki są podstawą diety. Łączą one dobrze na świątecznym stole z innymi gorące i zimne, i może być oddzielnym danie dla kobiet dążących do zmniejszenia masy ciała. Codziennie zwyczaj jeść świeże sałatki wpaja dobrego smaku od dzieciństwa. Jeśli podawane z jogurtem lub oleju roślinnego, pomagają utrzymać smukłą talię w nadchodzących latach.