504 Shares 5412 views

Performance "I znowu": recenzje. Nikolay Fomenko i Leonid Yarmolnik

Spektakl zatytułowany "I znowu" może zostać nazwany z pewnością kolejnym hitem teatru "Rosyjski Song". To śmieszne i zarazem smutne komedie opowiadają historię spotkania dwóch byłych kolegów z klasy, z których jeden jest teraz dobrym i bogatym producentem, a drugi jest w tej nocy w kostiumie Świętego Mikołaja. To tylko pechowy aktor. Tutaj postacie i okoliczności życia zderzą się, co stanie się bardzo interesującą opowieścią i dobrym spektaklem.

Sylwestra dla dorosłych

Występ jest prosty, ale z tego nie stało się mniej interesujące. Oczywiście inscenizacja pozostawia każdego widzowi niesamowite uczucie drżenia i pomyśl o tym, co się dzieje wokół ciebie, o swoim przeznaczeniu, o swoich znajomych, o swojej rodzinie.

Wspaniała gra najbardziej utalentowanych aktorów Leonida Jarmolnika i Nikołaja Fomenko dadzą dobry humor. Wszyscy ci, którzy już udawali się odwiedzić teatr w tej komedii, zapewniają, że spektakl jest po prostu cudowny. Dlatego polecamy kupić bilety do teatru. W Moskwie, na scenie teatru "Rosyjski Song", będziesz mógł pogrążyć się w prawdziwym magicznym baśnku dla noworodków.

Z historii performance

Po raz pierwszy produkcja, w reżyserii Rodiona Ovchinnikowa, pojawiła się w przeddzień Nowego Roku na scenie innego teatru. Następnie publiczność pokazała sztukę "I znowu nadchodzący" teatr "Współczesny". Był to twórca R. Ovchinnikowa, na którym przedstawił to spektakl.

Wtedy na scenie "Współczesnego" Leonid Yarmolnik i Siergiej Garmasz zagrały główne role.

Później Leonid Yarmolnik zdecydował się na nową produkcję tego spektaklu. Całkowicie realizuje ten projekt. Nowa sceneria, nowa scena, nowa aktorka. W tej produkcji Siergiej Garmasz zastąpił popularny aktor Nikolai Fomenko. Nowy duet Yarmolnika i Fomenko nie pozostawi obojętnie jakichkolwiek widzów.

Opis fabuły "I znowu"

To spektakl od początku do końca jest wypełniony serią nieoczekiwanych sytuacji, które nie są tak rzadkie w naszym codziennym życiu.

Akcja odbywa się w Moskwie w sylwestra, kiedy wszyscy ludzie bawią się, świętują wakacje w kręgu przyjaciół i krewnych. Ale główną cechą spektaklu jest ta noc, życie idzie w parze, pozostaje sam na wakacjach.

Początkowo nie rozumie, gdzie i kiedy popełnił błąd, nawet nie myśli, że w każdej sytuacji jest jego wina. Dopiero po tej nocy spotyka się zupełnie inaczej, zupełnie inaczej od niego, wszystko zrozumie, a nawet poprawi błędy.

Udany producent zamierza świętować Nowy Rok na schodach w pobliżu windy. Kazuje Santa Clausowi, a nawet nie wyobraża sobie, jak fajne jest jego życie w dzisiejszej świątecznej nocy, a raczej niespodziewane spotkanie i rozmowy serduszowe.

Główni bohaterowie

Jest to rodzaj, trochę zabawna i lekko smutna historia – wspaniała gra "I znowu z nadejściem". Opinie publiczności są podziwiane, ponieważ ta historia życia dotyka głębin duszy. Główni bohaterowie, byli koledzy, różniący się narodowoœcią, statusem, a nawet perspektywami, okazują się razem w tych rodzinnych wakacjach.

Jeden z nich jest bogatym producentem sukcesu, od którego właśnie wyszła jego żona. Postanawia on spotkać się w nadchodzącym Nowym Roku przy świątecznym stole, ale na lądowaniu w jego mieszkaniu. Tam spotka się z byłym kolegą z klasy, który idzie z mieszkania do mieszkania w stroju Dziadka Frost.

Widzowie widzą dwa różne losy, dwie różne postacie. Winda przyniesie im coraz więcej osób, które również będą częścią Sylwestra. Dobre osiągi, piękne krajobrazy, wspaniała gra aktorów.

Kirill Zander wykonał Yarmolnik

W grze "I znowu" pojawiają się dwa główne postacie i uzupełniają ich drugorzędne postaci, które wchodzą w dialog z głównymi bohaterami. Pierwszym ważnym aktorem jest udany producent Kirill Zander, grany przez Leonida Yarmolnika.

"I znowu" jest historią tragikomiczną, w której każdy może się dostać, ale tym razem był to główny bohater, charakter Yarmolnika. Aktor doskonale przyzwyczaił się do tej roli, jest tak harmonijny, że nie można oddzielić Jarmolnika od Zandera.

Dzięki pięknej produkcji, wspaniałej grze Yarmolnika, do jasnych dialogów z Fomenko, spektaklu "I znowu" nadchodzące recenzje otrzymały najbardziej pozytywne i życzliwe.

Aktor szczególnie martwi się o tę produkcję, ponieważ jest także jej producentką. Publiczność wzięła spektakl "z huką!" Iz przyjemnością kupują bilety do teatru w Moskwie.

Nikolai Fomenko jako Mikhail Gromov

Bohaterem Fomenko jest druga z najważniejszych postaci w sztuce. Mikhail Gromov na pierwszy rzut oka wydaje się tak kompletnym przeciwieństwem udanego zamożnego Zandera. Jest biednym nieznanym aktorem, mrocznym i niezadowolonym z życia, ponieważ jego biografia nie była wcale tak udana jak jego poprzednia koleżanka z klasy.

Ale po tym nieoczekiwanym spotkaniu, kiedy wiele się ze sobą opowiadali o swoim życiu, okazuje się, że biedny rosyjski aktor Gromov ma wiele wspólnego z bogatym i uznanym Zanderem Żydowskim. W produkcji "I znowu" Fomenko był w stanie obdarzyć swojego bohatera tylko własnymi reakcjami, zachowaniami i cechami.

Nic dziwnego, że charakter w spektaklu Fomenko różni się od innych Gromova, granego przez Garmasha. Nie można powiedzieć, że niektóre z nich są lepsze, ale niektóre gorsze. Po prostu, jest to nieco inna postać, która jest bliska aktorowi. Gra Fomenko jest również genialna i jest to ich pierwszy wspólny duet na scenie z Yarmolnikiem, po prostu cudowny.

Performance "I znowu": recenzje

Każdy z nas, planując regularną podróż do teatru, chce dotrzeć do gry, która będzie dla niego ciekawa. Zawsze chcesz wybrać godną produkcję, która nie rozczarowała, nie żałując ani czasu, ani pieniędzy.

Wielu widzów dzisiaj nie tylko zapoznało się z plakatami, ale również przeglądało opinie, przeczytało opinie o konkretnym spektaklu. Korzyści są teraz w pełni dostępne dla każdego z nas. Kiedy premiera pokazu produkcji miała miejsce w teatrze "Rosyjska piosenka" (gra "I znowu z nadejściem"), opinie, które się pojawiły, uderzyły w ich liczbę i positivity.

Nie jest to zaskakujące, ponieważ w pierwszych dniach w sali nie było ani jednej wolnej przestrzeni. Sztuka jest bardzo popularna. Ludzie, którzy go odwiedzili, polecają swoim znajomym i znajomym. Widzowie nazywają to tragikomedy cudowne.

Wszyscy lubi, że występują nie tylko z wielkim nastrojem, ale także myślą o naszym życiu. Szczególnie podziw jest duetowy duet Leonida Jarmolnika i Nikołaja Fomenko.

Trochę więcej o duecie Fomenko i Jarmolnika

Te dwa wspaniałe artyści są znani widzom z pracy filmowej, a nie z ról teatralnych i są znani jako popularni prezenterzy telewizyjni. L. Yarmolnik i N. Fomenko to prawdziwi gwiazdy, którzy mogą nawet konkurować o tytuł, który jest bardziej popularny. Postanowili jednak znaleźć relacje między sobą na scenie w sztuce "I znowu". Dostali doskonały tandem. Publiczność jest zachwycona tym starym duetem.

Mimo że Fomenko i Jarmolnik są przyjaciółmi od dłuższego czasu, nigdy nie pracowali razem. I tak się stało. Leonid zaprosił na produkcję Mikołaja i zgodził się, choć kilka lat temu nie grał w teatrze. Ich duet jest tak jasny, a postacie są bardzo organiczne, że można oglądać tę grę w jednym oddechu. I znów jesteś przekonany, że są najbardziej utalentowanymi artystami, aw duecie są po prostu genialni.