855 Shares 5566 views

Dzianiny królik: produkcja unikatowych zabawek własnymi rękami

Dokonywanie zabawki własnymi rękami – fascynujący zawód. Słodkie upominki zachwyci dzieci, jak dorośli, a ostatecznie stać się kwestią generujących dochód. Lubię pomagać autoekspresji, rozwija zręczność i twórczego myślenia. Dzianiny zabawki, króliczki są dość popularne i zróżnicowane, że to świetny pomysł, aby być kreatywnym.

Pierwsze kroki

Do produkcji dzianin zające nie potrzebują drogich materiałów. Najważniejsze – aby zdecydować, z myślą: jaka forma będzie zabawka, w dowolnym kolorze i dowolnej wielkości. Nie będzie źle narysować szkic, w którym zwierzę zostanie przedstawiony w różny sposób. Ułatwi to dalsze prace na zabawce.

wielkość produktu zależy od jego celu. Jeśli jest to dar od dziecka, to lepiej kupić więcej przędzy i dokonać Rzecz o wysokości 20 cm, jeśli planuje się połączyć pamiątkę dla dorosłych, odpowiednie minimalne wymiary. – 10-15 cm i mniej. Oryginalny pomysł na produkcję tematycznego lub symbolicznego prezentu. Na przykład, na wesele: pamiątka z dwoma królikami, trzymając się za ręce i ubrany jak nowożeńcy.

materiały potrzebne

Podstawowe materiały i narzędzia:

1. Yarn: jeśli królik jest „klasyczny”, to lepiej wybrać białe, szare, czarne lub czerwonawe odcienie. Można zatrzymać wybór w najbardziej niespodziewanych i oryginalnych kolorach (fioletowy lub jasny zielony), aby zabawka jeszcze bardziej oryginalne. Najważniejsze – nie zapomnij o kombinację. Ilość przędzy zależy od wielkości przyszłego produktu.

2. Knitting lub szydełko. Wziąć rozmiar mniejszy niż zalecany dla wybranego rodzaju przędzy, a następnie produkt będzie bardziej dokładne.

3. Materiały drukowane na zabawce krajowego: dopełnienie poliestru, bawełny, wełny nie nadaje się do użytku.

4. igły do szycia i sworznie.

5. Niektóre narzędzia do projektowania: guziki, wstążki, plastry tkanki.

Królik w technice amigurumi

Jednym ze sposobów, aby stworzyć zwierzę zabawki to japońska technika amigurumi. Jego wyjątkowość polega na tym, że zwierzę jest bezproblemowe dopasowanie i rozmiar produktu często nie przekracza wartości dłoni. Części ciała są nieproporcjonalne.

Dzianiny amigurumi Bunny w inżynierii uzyskuje bardzo miłe! Można zrobić zabawną pysk Wyrażenie – chytry uśmiech i mrugając okiem. proponujemy przeczytać kilka bajek dla dzieci i komiksów znaleźć pomysły.

Proces dziania rozpoczyna wytwarzania koła przędzy. U jego podstawy są następujące szeregi, w spiralę. Rezultatem jest kulisty (lub owalny) część (tułowia i głowy). Indywidualnie dzianiny nogi, uszu i ogona. Każdy szczegół jest pozostawiona wolna małą końcówkę gwintu – do ponownego montażu.

Związek pojawia się najpierw za pomocą kołków. Gdy postać zmontowaniu pozostałe szprychy wybrany gwint i jest przyszyta do części korpusowej równych szwów.

Podstawą do dziania Bunny

Podoberite przędza bawełniana jasnych kolorach. Wielkość pamiątek będzie 15-20 cm, należy postępować w następujący .:

  • Dial łańcuch 15 pętli nadziemnych, a następnie – tylny rząd należy pętla kulki, powtórzenie 14 razy dla nich.
  • Ponownie, wiersz do tyłu, po czym nadal 4. Zgodnie z tym, w szeregi twarzy pętli twarzy stosowane w backstitches – galon.
  • Wiersz 9 – 7 twarzy, 1 wzrostu oraz na przeciągacza (2 razy), jedna powierzchnia (7 twarzy i wzrost na poruszenie 1) – powtórzyć 2 razy. Od 10 do 14 naprzemiennymi rzędami drutach – Front-źle.
  • Następna linia – przód, plus 1 wzrost, a kolejne 3 osobisty zysk, po – 15 twarzy. Podobnie, kolejne 3 rzędy.
  • Numer 19 – 15 pętle twarzy wraz 2, 3 twarzy, łącznie 2, 15 twarzy. Dodać 3 wiersze.
  • Numer 23 – 15 wiążą twarzy, 2 razem twarzą 3, 2 razem 13 twarzy. Następnie powrót wiersz.
  • 25, wiersz – z jednej powierzchni, 2 ze sobą, i tak dalej aż do końca, a następnie przez szereg kopii ponownie.
  • Seria 27 – jedna z pętli krawędzi i 2 razem, aż do końca. Dalej – podkład. Na koniec pętli jest zamknięty, przez mały otwór w gwintowanej wypełniaczu zszywano. tułowia zwierzęcia jest gotowy!

szczegóły

Gdy główny część ciała jest gotowa rozpocząć produkcję innych części.

Głowica Knitting jest prowadzona od wylotu lufy do tyłu głowy. Podczas napełniania policzki nie zapomnieć o zwierzęciu: można toczyć kilka małych kulek i delikatnie położył na właściwym miejscu.

Na lewej i prawej łapy wybrać taką samą ilość przędzy. To samo dotyczy dzianin uszek. Mogą być wykonane w ściegu do pończoch, a na końcu dokręcić wątku.

Proces związek gotowych części wymaga szczególnej troski i uwagi.

Pozostałe ogony przędzy należy umieścić na tylnej stronie urządzenia. Dwie pętle uchwycić narzędzia i dołączyć kolumny, bez sc. nić ogon cięte i kamuflaż. Wszystkie elementy są szyte bardzo ciasno. Ostatnich szyte zwierzęta Ogon: króliki w nim jest niewielka, więc można po prostu powiązać małą kulkę o średnicy kilku centymetrów.

Ostatnim etapem

master class na drutach Bunny kończy projektowania produktu: Z pomocą igły do szycia szyć ubrania szczegółów, oczy, nos. Tutaj można w pełni grać do wyobraźni. W niektórych przypadkach, odzież do użytku zabawka nie jest szyte i związany oddzielnie. Mogą być wytwarzane, na przykład, szalik, plecak, czapka lub krawat dla królika.

Dla tych, którzy są po prostu opanowaniu szydełka polecam zacząć korzystać z haka. Ale nie jest to wymóg. Dzianiny hak królik był nie mniej przystojny niż wykonanych szprych.

Powstały produkt będzie doskonałym prezentem dla bliskich. Rzecz może być ozdobą wnętrza, zabawki dla dzieci umiłowany, oryginalne prezenty dla przyjaciół. W produkcji dzianin zające nie spędzają dużo czasu i wysiłku.