874 Shares 5602 views

„Itomed”: analogi, instrukcje i informacje zwrotne

„Itomed” – lek, który wpływa na przewód pokarmowy. Lek zwiększa ruchliwość przewodu pokarmowego i dźwięk. Lek ma silne działanie przeciw wymiotne.

Składniki leki przeciwbakteryjne, antyadhezyjne

Preparat jest wykonane na bazie itopride dostępny w postaci tabletki. Dawka substancji czynnej w tabletce wynosi 50 mg. Tabletki są w opakowaniach 40 do 100 części. Elementy pomocnicze przedstawiony kwas krzemowy bezwodny, hipromelozę, laktozę, makragolom 6000, skrobia kukurydziana, stearynian magnezu, wosk karnauba, dwutlenek tytanu i karmelozę. W przypadkach, w których dana osoba nie pasuje „Itomed”, podobne preparaty są wybrane specjalisty, ale w innym składzie.

Farmakologiczne działanie farmakokinetyczne

Lek należący do Antacid kopertowania środków. Lek ma również działanie przeciwzapalne wrzodów, to nie zmienia poziomu gastryny. Wzmocnienie motoryki przewodu pokarmowego ze względu na antagonizm receptorów D2 dopaminy i hamuje aktywności acetylocholinoesterazy.

Leki promuje uwalnianie acetylocholiny, chroni je przed zniszczeniem. Przeciwwymiotne działanie rozwija się w wyniku oddziaływania z receptorami D2 dopaminy, które znajdują się w strefie spustu.

Po zastosowaniu tabletki osiągnąć tłumienie zależne od dawki wymioty, który jest wyzwalany przez pojawienie się „apomorfina”.

Zastosowanie leku ma pozytywny wpływ na pracę z górnego odcinka przewodu pokarmowego, za pomocą tego narzędzia przyspiesza tranzytu przez żołądek, ustanowiony proces opróżniania. Stosowany zamiast „Itomed” analogi mają podobny efekt.

Wchłanianie leku w przewodzie pokarmowym pojawia się szybko, biodostępność wynosi około 60%. Do stężenia leku we krwi został maksymalny wymagany od 30 do 45 minut. Gromadzenie funduszy w organizmie jest minimalne. Białka komunikacji: albumina – 96% kwaśna glikoproteina alfa – około 15%.

Lek ten jest dobrze rozmieszczone w tkankach, wchodzi jelito cienkie, żołądek, nadnerczy, wątroby, nerki. „Itomed” znajduje się składu mleka kobiecego, małą ilość tego znajduje się w rdzeniu kręgowym i mózgu. Procesy metaboliczne pojawiają się w wątrobie, nerkach wyświetlane utwardzanie częściowe usuwanie zachodzi w ciągu sześciu godzin, przy dłuższym trimetyloaminuria.

Wskazania, przeciwwskazania

„Itomed” analogi są przypisane w razie potrzeby leczenia niestrawności niewrzodowej towarzyszą przewlekłe zapalenia żołądka kształtu. Lek jest wskazany do wzdęcia, nudności, wymioty dostępny z rozwojem, zgaga i ból w żołądku. Jeśli pacjenci mają dyskomfort w jamie brzusznej, zwłaszcza w nadbrzuszu, również mianowany „Itomed”, jego celem jest to możliwe i anoreksja.

Tabletki nie biorą nadwrażliwość na ich składników, gdy krwawienie w żołądku i jelitach. Przeciwwskazania obejmują również zaburzenia wchłaniania glukozy i galaktozy, nietolerancja laktozy, brak laktazy. Nie należy stosować leku u dzieci poniżej szesnastego roku życia, kobiet w ciąży i karmiących. Analogi „Itomeda” może być dopasowane do otworów w przewodzie pokarmowym i obstruction.

Konkretne warunki wymagane leczenie pacjentów biorących m-cholinomimetyczne i inhibitory holinoesterazy, starszych pacjentów z zaburzeniami nerek i wątroby.

Stosowanie leków, dawkowanie

Lek się codziennie, aż do spożycia pokarmu przy dawce 150 mg, to znaczy wymaga potrójne tabletki 50 mg raz. Osoby w podeszłym wieku dawka zmniejszona. W przypadkach, gdy nie jest w stanie wziąć tabletkę na czas, dalsze korzystanie z funduszy należy przeprowadzać z zachowaniem równych odstępach czasu. Nie można podwoić dawkę.

skutki uboczne

Działania uboczne mogą występować po odbierania „Itomed”. Analogi przewodnik zaleca powołać, jeśli nie pasuje leku pacjentowi. Reakcje niepożądane mogą powstać przez układ pokarmowy, nerwowego i wydzielania wewnętrznego. Niektórzy pacjenci rozwijać reakcje alergiczne, tymczasowo zmieniając wskaźników laboratoryjnych. Możliwe zakłócenia do układu odpornościowego i rozrodczego systemów. Mogą wystąpić zakłócenia metabolizmu i zmiany skórne. Istnieje również skutki uboczne obejmują zmiany układu krwiotwórczego.

Przedawkowanie jest eliminowane przez płukanie żołądka i wdrożenie leczenia objawowego. W takich przypadkach, dalsze leczenie może być przypisany zamiast oznacza „Itomed” odpowiedniki.

Przestrogi

Jeśli pacjent znajduje się objawy ginekomastii i mlekotoku, terapia, aby tymczasowo zatrzymać lub przenieść ją do innego leku. Użyj „Itomeda” w leczeniu marskości żółciowej (podstawowe) może prowadzić do przechodzenia niewyrównaną marskością wątroby jest stanem znika samoistnie po odstawieniu leku. Warto czasem zrezygnować ważne zadanie, w którym trzeba zwiększyć uwagi i szybkie reakcje psychomotoryczne w trakcie leczenia lekami „Itomed”. Analogi substytuty wybiera się wraz ze specjalistą, w razie potrzeby.

„Itomed” powoduje szybsze wchłanianie innych leków. Wpływ leku nie ulega rozkładowi w wyniku wsadowym, który jest skierowany działanie na zmniejszenie kwasowości żołądka. Efekt ten jest mniej wyraźny, gdy stosowanie leku, m-holinoblokatorami, przygotowanie połączeniu z inhibitorami holineserazy m-holinomimetikami silniejszy efekt pigułki „Itomed”. Analogi mogą przejawiać się w różny sposób w podobnych przypadkach.

analogi opinii

Gdy jest to konieczne, aby zastąpić lek, kwestia ta jest przedmiotem dyskusji ze specjalistą. Często, jako zamiennik dla lekarzy przepisać „itopride” i przeprowadzenie leczenia z „Itopra” preparatów lub „Ganaton”. Te analogi „Itomeda” składają się z tej samej substancji czynnej.

Wydane i substytuty domowe lekarstwa. Istnieją narzędzia do analogów "Itomed" (Rosja), takie jak "Tseruglan", "Gastrika-GF".

Pomimo faktu, że pacjenci „Itomedom” są traktowane przez dłuższy czas, należy przejrzeć jej stosowanie nie jest wystarczające. Zazwyczaj przyjmowanie leku w ciągu sześciu do ośmiu tygodni prowadzi do eliminacji wzdęcia, zgaga minimalizuje prowadzi do zaniku ciężkości w żołądku i pojawieniem się apetytu. Pacjenci znaleźć skuteczne lekarstwo na zaparcia i przewlekłych postaciach. Recenzje wskazują na dobrą tolerancję leku i żadnych poważnych zdarzeń niepożądanych. Często rozwija się biegunka, istnieje ból głowy i ból w jamie brzusznej. Opinii pokazują, że lek ten może prowadzić do braku miesiączki. Jednak wszystkie indywidualnie i akcja „Itomeda” mogą być różne, że nie było żadnych poważnych konsekwencji, leczenie powinno być przepisane przez lekarza.