437 Shares 8562 views

Karmienie piersią na matkę

Wiele kobiet staje się matkami rozpocząć bardzo troszczy się o swoje zdrowie. I nie jest to zaskakujące, ponieważ w rękach tych bezradnej i najbardziej drogie stworzenie – na dziecko w klatce piersiowej. Dziecko, zwłaszcza jeśli jest karmione piersią, moja matka jest tak ściśle związane, że jest od razu widoczne żadne z jej stanu. Jeśli mama jest szczęśliwy i spokojny, a potem był zadowolony z wszystkiego, moja matka była chora, zmęczony, sfrustrowany – a okruchy nastrojowy i poirytowany.

temperatura karmienia

Najczęstszym problemem jest karmienie piersią w. Ale możliwe, że jako kobieta próbowała ratować się ona wszelkie dolegliwości, niewiele z nich uzyskane w okresie karmienia piersią, aby uniknąć choroby. Taki stan bezpośrednio przed karmieniem przekreślone w temperaturze od matki dziecka został wyizolowany i zaczął się do poprawy leczenia choroby i jej konsekwencji. Przed podjąć wszelkie kroki niezbędne do zrozumienia przyczyn wzrostu temperatury. Do tej pory, na szczęście, problemy piersią, i stare zasady lewo w przeszłości. Stawia w praktyce wiele usprawnień.

Przyczyny gorączki u kobiet karmiących piersią:

  • Sezonowe SARS.
  • Mastitis.
  • Lactostasis (zastoju mleka).
  • Wszystkie rodzaje infekcji i stanów zapalnych.
  • Zatrucie.

Co zrobić ze wzrostem temperatury

Pierwszą rzeczą do określenia tak dokładnie jak to jest możliwe przyczyny wzrostu temperatury. Aby to zrobić, należy wziąć pod uwagę objawy chorób związanych z daną cechą. Aby potwierdzić rozpoznanie wymaga dostępu do lekarza. Z nim już omawiania ewentualnych zabiegów. Ważne jest, aby nie zapomnieć, aby powiedzieć mu o żywieniu niemowląt. Wszystkie przypisane leki leki i inne zabiegi powinny być wolno jeść podczas karmienia piersią. Karmienie piersią po roku powinno być kontynuowane, jak zwykle. Jak ustalono przez ekspertów, którzy ten stan kobiety pielęgniarskiej nie jest w stanie zaszkodzić dziecku. Wręcz przeciwnie, jest to ze specjalnymi przenoszonych przeciwciał w mleku do wytworzenia odporności i walki z chorobą. A kiedy zapalenie piersi a karmienie piersią w lactostasis Odgrywa ważną rolę terapeutyczną.

leczenie chorób

W rzadkich przypadkach, matka przypisano specjalnej obróbce lub antybiotyki, które nie są zalecane, aby zostać połączone z podawaniem. Zasada, że jeśli temperatura do 38,5 stopni, to nie jest konieczne, aby zestrzelić swoją pracę, aw przypadku kobiet karmiących piersią. Ale w wysokiej temperaturze i jego naturalnego karmienia piersią, aby zmniejszyć. Pomoże to przeciwgorączkowe, takie jak „Nurofen” lub „Paracetamol”. Takie preparaty wykazują minimalne skutki uboczne, względnie bezpieczne dla dzieci i w temperaturze karmienia można łączyć z takimi środkami. przeciwgorączkowe oparte świece, w przeciwieństwie do tabletek, są mniej skuteczne. Ale ich zaletą jest to, że zawarte w ich skład materiałów nie dostać się do mleka matki. Gdy temperatura podczas przeziębienia nie należy zapominać o ciepłym obfite napoju (napoje owocowe, herbata, czysta woda). Iz mastitis lub lactostasis napoju jest konieczne tylko wtedy kiedy chcesz, bez nadużywania.