562 Shares 2292 views

Najlepszy serial „Supernatural”: poszukiwanie trwa

Do tej pory istnieje tylko jedna seria, która jest tak wyjątkowy w swoim rodzaju, że armia jego fanów rośnie. Pomimo faktu, że dziesiąty sezon został wydany mistyczne Epic, która opowiada o dwóch braciach walczących z duchami i duchów, wielu widziało już pierwszą serię jedenastym sezonie i dowiedziałem się, że dysk twardy nadal podróżować do USA, zabijając szkodniki. Aby odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest najlepszy serial” Supernatural „- jest na tyle trudna, ale artykule postaramy się zrozumieć.

Fenomen sukcesu

Czym jest sukces serii? To proste. Popyt mistyczny pokaz opiera się na jakościowym scenariuszy i unikalnym talentem twórców, który urzeczywistnił taśmy ponurą atmosferę oczekiwania. Na każdym sezonie niemal całkowicie zmienił istniejącą koncepcję i dodał nowy kawałek ekscytujące i nieoczekiwane przygody dla widza. Odnosi się to do pojawienia się potworów, lokalizacji i nowych podmiotów mistycznych.

„Supernatural”: Jedenasty sezon

Wydanie 11 z serialu sezonu sugeruje, że zainteresowanie nią rośnie, a ciągła zmiana akcentów historycznych przyczynia się tylko do tego. Każdy z fanów serii zapewne masz ulubionego serialu, o czym świadczą liczne opinie. Ale jest lista najlepszych, zgodnie z preferencjami większości.

Czy warto oglądać?

Utworzono oglądalności, który identyfikuje najlepszą serię „Supernatural”. Lista zawiera fragmenty pokazują, że zdecydowanie zasługuje na uwagę jako widzów, którzy chcą odświeżyć fabuły zdarzeń i ludzi, którzy nie obejrzeli film w ogóle. Niektóre odcinki mogą wydawać się zabawne, inne są w stanie zaskoczyć, ale lista ta jest potwierdzona przez liczne referencje telewizyjnych fanów filmu.

"Supernatural": najlepszy serial, top-lista

Więc przystępujemy do przeniesienia najlepszych odcinków popularnego serialu:

 • Pierwszy sezon "The Scarecrow" (seria 11), "Bloody Mary" (5 serii), "Skóra" (6 serii);
 • Druga seria: "heart" (17 sek.), "blue na skrzyżowaniu" (8 sek.), "zabawki", (11 s).
 • Trzeci sezon "błędne koło" (11 sek.), "Nevezuha w Black Rock" (5).
 • czwarty sezon „Żółta gorączka” (6). „Na końcu igły” (16). „Wiem, co zrobiłeś zeszłego lata” (9) „To jest straszne życie” (17). „potwór na końcu książki” (18 str.).
 • (8). (. 19) (. 11), piąty sezonu "zmiany kanałów", "Młot bogów", "Ślepy fury", "Nie zrobić sobie bałwana" (5 sek.);
 • szósty sezon: "Error in French", "Cały świat – teatr" (9 pp.), "The Man Who Would Be King"; (15 pkt.) (10 str.)
 • Siódmy sezon: „Na progu śmierci” (10 str.).

Ta lista jest absolutnie obiektywne, jak opracowano na podstawie wielu pozytywnych opinii prawdziwych fanów serii.

Krótki opis najlepszych odcinków

Na podstawie preferencji odbiorców, można wybrać serię, które są najbardziej interesujące. Więc który z odcinków najbardziej pamiętnych dla miłośników serialu „Supernatural”? 10 najlepszych serii:

 • "Highway 666". Ta seria jest słusznie nosi tytuł najlepszego z najlepszych. Jest ono zawarte w pierwszym sezonie i opowiada historię dwóch braci, Sam i Dean pomóc mieszkańcy małego miasteczka pozbyć pojazdu zabójcy. Następny w serii będzie seria z podobnym tematem, ale wyjątkowa atmosfera i jest to fascynująca historia pozwalają ten odcinek podjąć pierwsze miejsce na liście. Wielu widzów uwierzyć, że jest to najlepszy serial „Supernatural” w całym sezonie.
 • „Bramy piekielne” zawiera dwa odcinki. Mówią o konkursie, chłodzenie, co dało niesamowity żółte oczy demona. To właśnie podczas tych epizodów zginął jeden z jego braci – Sam. Jego śmierć przynosi smutny epizod, dramatyczną odcienia, a zatem jest pamiętany przez długi czas. Po śmierci Sama w serialu pojawia się anioł nazwie Castiel.
 • „Śmierć startuje” – seria XV czwartego sezonu opowiada historię światowego astralnych walk braci Winchester. Odpowiedzi na odwieczne pytania, czego szukasz w spółki średniej dziewczynki Pamela, która w całej serii, niestety zginął.
 • „Wskrzeszenie Łazarza”. To właśnie w tej serii po raz pierwszy publiczność spotyka poruszający się anioł Castiel.
 • „Siedmiu wspaniałych”. Dobry Demoniczny – W trzecim sezonie, Ruby został uwzględniony w scenariuszu. Trenuje w sztuce walki Sama przed siłami ciemności, ale w czwartym sezonie nią zabija Dean. Postać ta jest dość kontrowersyjna, więc jest szczególnie interesująca.

 • „Przetrwanie najsilniejszych” – seria, która otwiera bramy do innej lokalizacji. Po demon Leviathan zabójstwa Dean i Castiel się w czyśćcu – niesamowity miejsce, dając początek nowym wydarzeń w serii.
 • „Keeper of the brat” i „Z ciemności do patelni” – obie serie oferują nową rundę związanych z siłami ciemności wydarzeń. W wywiadzie udzielonym na uczestnika biorącego udział w serii, wyciekła informacja, że nowy sezon będzie wrócić do początków. Zrozumiałe jest, że bracia Winchester będzie ponownie zbadać i uratować niewinnych, zamiast próbować opóźnić koniec świata. Według niektórych fanów, jest to najlepszy serial „Supernatural”. Opinia opiera się na fakcie, że epizod zmienia kierunek serii.
 • „Lucifer Rebellion” – w tej serii, widzowie zobaczą księcia ciemności. Jest to jeden z powodów, dlaczego ten odcinek jest uwzględnione na liście najlepszych.

nużące oczekiwanie

Seria jest nadal bardzo popularne, mówić o tym nie tylko twórcy, ale także poza skalę ocen znanych kanałów, które nadawane show. Niedawno ogłoszono, że 11 sezon dotrze do finału, ale kontynuacją mowy nie wychodzi. Chociaż, według aktorów siebie, chęć pojawiają się w filmie, że nie zniknęły. Być może twórcy kultowej serii nadal będzie na kontynuację, to fani będą mieli okazję dowiedzieć się, co pojawi się najlepszy serial „Supernatural” w przyszłości.