561 Shares 4873 views

Projekty domów z baru. Projekt piętro domu 8×10 z baru

Dziś coraz więcej osób woli do domu wykonane z naturalnych materiałów. Najlepszym z nich jest po prostu drzewem. Jednokondygnacyjny dom z barem wyróżnia piękno, praktyczność, niezawodność, przyjazność dla środowiska i innych dobrych cech.

Co dobry bar?

Domy wykonane z tego materiału są popularne z wielu powodów. W przeciwieństwie do innych produktów z drewna, drewno i wytwarzane metodami handlowych w procesie produkcyjnym to jakościowe wytworzonego w budowie. Takie projekty są bardzo ekonomiczne w budowie i jest całkowicie bezpieczny dla środowiska dla gospodarstw domowych. drewna ściany mają niską przewodność cieplną. W takich domach przechowywane komfortową temperaturę w zimie i chłodne w lecie. Całe ciepło wytwarzane przez system ogrzewania przez dłuższy czas pozostawała w pokoju, ponieważ koszt dobre dopasowanie, to belki przez otwór nie obniżają.

Ważną zaletą jest trwałość budynków. Najważniejsze – aby sprawnie chronić materiał przed wpływem czynników zewnętrznych. Jakościowo traktowane mieszaninę przed gniciem drewno samo w sobie jest dekoracyjny, więc nie można płaszcz wewnętrzne ściany. Tylko trzeba pokryć lakierem. W ogóle, to jest piękne i bezpieczne obudowy.

Projekt domu 8X10 (podłoga z baru)

Współczynnik kształtu pojedynczej sieci piętrowego 8×10 m – powszechnym rozwiązaniem dla budownictwa. Powierzchnia 80 tys. m jest wystarczająco, aby pomieścić wszystkie niezbędne udogodnienia. Standardowy zestaw zawiera:

  • przestronny salon;
  • sypialnia;
  • kuchnia;
  • łazienka.

zakwaterowanie pokoje

Projekt domu 8X10 (podłoga z baru) mogą być bardzo różne. Opcje układu jest wiele. Na tym obszarze może pomieścić kilka pokoi, a także kuchnię i łazienkę. Wszystko jest tu ważne, aby w pełni efektywne, komfortowe i wygodne.

Oferujemy dwa z najczęstszych wariantów planu domu.

  • Przedpokój, kuchnia połączona z salonem, sypialnią i łazienką.
  • przedpokój, pokój dzienny, sypialnia, kuchnia i łazienka.

Można dodać łyżkę w razie potrzeby, mały kącik biurowy lub garderobę. Ilość sypialni czy w zależności od liczby lokatorów.

Projekt to dom parterowy z baru z 8×10 na poddaszu

Takie projekty są uważane za być może najbardziej powszechne dzisiaj. W przeciwieństwie do domów parterowych, opcje układu tu znacznie dłużej, a wszystko kosztem strychu. Weźmy pod uwagę dwa z nich:

  • Pierwszy projekt domu wiejskiego z drewna 8×10 ma następujący układ. Na pierwszym piętrze znajduje się hol wejściowy, komfortowy salon, jadalnia, kuchnia i łazienka. Na poddaszu są sypialnie. Generalnie zainwestowane „pod dachem” sypialnia to nie tylko wysokiej jakości łazienka, ale także miejscem spoczynku ze specjalną atmosferę komfortu i ciepła.
  • Drugi projekt 8×10 w domu (piętro) belki z penthouse składa się z przedpokoju, duży pokój dzienny, kuchnia, łazienka i sypialnia. Na poddaszu są wyposażone pokoje.

Klasyczny układ pokoju. Uzupełnienia i dywersyfikacji ich możliwe w razie potrzeby, jak chcesz. Na przykład, na pierwszym piętrze jest ustawny pokój dzienny, jadalnia i kuchnia łączą lub dodać konto. Na poddaszu można zrobić dodatkową łazienkę, co jest bardzo wygodne podczas pobytu dużą liczbę mieszkańców.

W każdym przypadku liczba, cel i położenie pomieszczeń zależy od celów domu: czy to będzie wykorzystywane do całorocznego lub sezonowego domek letniskowy. Wybierając projekt domu 8×10 (podłoga z baru), ważne jest, aby rozpocząć wymogi wykonalności oraz lokalizacja danego pomieszczenia – powierzchnia powinna być wykorzystywane bardziej efektywnie, jak to możliwe.