244 Shares 1737 views

Jeśli dom ma sody – pozbyć się trądziku!

Każda rodzina w kuchni stoi bank lub opakowania z sody oczyszczonej, ponieważ jest ono stosowane, jak w kuchni, iw różnych celów domowych. Ale niewiele osób wie dzisiaj, że można użyć sody oczyszczonej i kosmetologii.

soda do pieczenia (lub inny wodorowęglan sodu) było pierwotnie używane do przygotowania drożdży, ale z biegiem czasu, ludzie zdali sobie sprawę, że może być używany do innych celów. Tak więc, ludzie są tam niektóre przepisy, które pomogą Ci osiągnąć pożądany piękno.

Sody oczyszczonej na trądzik

Jeśli chcesz, aby oczyścić twarz z nieustannie objawia się wysypka lub trądzik i chcesz przywrócić równowagę PH skóry, to trzeba przeprowadzić następującą procedurę:

Umyj twarz ciepłą wodą lub zwilżyć je ręcznikiem, a następnie gotować naczynie z wodą i rozcieńczyć trochę sody. Gdy rozpuści, zanurzyć w naczyniu twarzy i symulować ruch, jak mycie rano. Następnie wziąć trochę pieniędzy do oczyszczania twarzy i zacząć masować skórę powoli. Staraj się nie wkładać palców do oczu, a nie przesadzić w masowania – Ruchy powinny być lekkie i krótkie. Zaleca się, aby rozpocząć masowanie czoło ruchem okrężnym, a następnie zejść do policzków i pod brodą i wróć do pozycji wyjściowej. Taka metoda skutecznie oczyścić pory i sprawiają, że twarz wygląda świeżo. Dzięki systematycznemu stosowaniu tej metody znacznie znikną trądzik.

Soda oczyszczona jest stosowany w kosmetologii przez długi czas, a wraz z nim można nie tylko pozbyć się trądziku, ale również w celu złagodzenia szorstką skórę. Często ludzie nie mają czasu lub zapomnij użyć kremów zmiękczających, a ręce potrzebują stałej opieki, bo zimno, wiatr i słońce mieć negatywny wpływ na zdrowie skóry rąk.

Sody oczyszczonej do zmiękczają skórę rąk

Przygotować małe naczynia i wlać do około dwóch łyżek sody, a następnie wlać do ciepłej wody. Zanurzyć dłonie na około 10 minut, a po tym czasie zająć trochę żelu pod prysznic lub mydło w płynie i suchej mieszanki z łyżeczką sody. Mieszanina ta może wyciągnąć starą szczoteczkę do zębów (lub innego) i szczotka szczotki palce i paznokcie. Takie narzędzie skrabiruyuschee będzie pozbyć nierównych odcinków skóry.

Podobnie, można wyczyścić stopę. Ponadto, soda jest w stanie wyeliminować nieprzyjemny zapach stóp, więc ciepłe kąpiele zaleca się, aby kilka razy w tygodniu dla mężczyzn.

Sody jako środek złuszczający

Trwa około 2 łyżki sody oczyszczonej i wlać je do plastikowego naczynia, następnie dodać około 2 łyżki nawilżający (jakiejkolwiek) dla organizmu. Wymaga dużo mieszać dokładnie i wylano do myjki, a następnie rozpoczyna się pocierać mokrego ciała. Zaleca się dłużej rozwodzić się na łokciach, kolanach i okolic bikini. Z częstym powtarzaniem metody, Twoja skóra będzie uzyskać doskonały wygląd.

Sody oczyszczonej do czyszczenia zębów

Wszystko widzieliśmy reklamy po prostu wspaniałe i magiczne pasty do zębów, ale kiedy przychodzi do użycia, to jest trudne do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Okazuje się, że wybielić zęby jest łatwiejsze niż myślisz. Soda może zapobiec nie tylko wygląd kamienia nazębnego, ale choroby dziąseł. A jeśli dodać trochę nadtlenku – jest to skuteczny środek do wybielania zębów.

Jest również możliwe, szczotka wybielającego do zębów zanurzonego w pierwszym sody lub nadtlenku, a następnie w popiół. Każda z tych metod jest skuteczna, ale należy pamiętać, że w trakcie postępowania, muszą być jak najbardziej zbliżone do zlewu, ponieważ nadtlenek może wydawać się niezbyt przyjemne.

Istnieją setki sposobów i receptur, które zaangażowane sodę, więc go kupić i dbać o swoje ciało.