882 Shares 1387 views

„Piraci z Karaibów”: chronologia i podsumowanie każdego z

Kto nie oglądał słynny epicki „Piraci z Karaibów”? Chronologia ma dziś 4 filmu i nie jest daleko od piątej, nie jest prawdopodobne, aby trwać. Ci, którzy jeszcze nie spojrzał na każdej części, można tylko pozazdrościć. Po tym wszystkim, będą one odkryć fascynujący świat pełen niesamowitych przygód, barwnych postaci, oszałamiające krajobrazy. I, oczywiście, podziwiać blask kapitana Jacka Sparrowa. Jeśli tylko przez wzgląd na tego charyzmatycznego rascal filmu warto zobaczyć.

„Piraci z Karaibów”: seria filmów, aktorów

W obsadzie jest godne szczególną uwagę. To dzięki wspaniałej historii gry ustanowioną bezwarunkowo wierzyć, a film chce się zmienić. Epickie „Piraci z Karaibów” (seria film) aktorzy dali 100%, tworząc żywe, niezapomniane obrazy.

Obsada Kira Naytli, Orlando Bloom i Dzhonni Deppa. I zrobili to po prostu zachwycające. Według różnych sondaży, uważa się, że rola Jacka Sparrowa, grany przez Deppa – najlepszy w swojej książce serwisowej. To, po odejściu Knightley i Bloom, przytrzymaj ostatni obraz bez utraty oryginalnego uroku.

Jednak postacie wtórne są nie mniej malowniczy niż główny: są tak jasne i obszerne, z ich postaciami i dobrze spreparowane historii.

Więc co saga „Piraci z Karaibów”? Chronologia filmów pokazanych w artykule na celu wyjścia kawałki.

„Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”, "

Działka z pierwszego filmu zabiera widzów do małego portowego miasteczka pod koniec 18 wieku. Młody czarodziej Elizabeth Swann czekanie nie jest to pierwszy rok, kiedy to popularny Will Turner i wreszcie na tyle śmiały, aby wyznać swoje uczucia. Ale młodzi ludzie nie są w pośpiechu, jak uczniem prostego kowala. Skomplikowany przypadek, gdy wybrany jeden – córka gubernatora, a nie prosta dziewczyna.

Może dlatego, że on i jego proshlyapil szczęście przegap tej dziewczyny, która twierdzi, bardziej zdecydowany dowódca, ale pojawił się w pirata Dzhek Vorobey. „A wszystko to jest połączone?” – pytasz. Wraz z pojawieniem się w tym celu prohindeev wyposażony jest w cichej i mierzoną życia Will i Elizabeth. Pirat chce wrócić na swój statek, a młodzi ludzie znaleźli się w wir niezwykłych wydarzeń: poszukiwaniu nieznanych skarbów, niebezpieczeństwo na każdym kroku, piratów i starożytnych klątw … A wszystko to pod płaszczykiem „Jolly Roger”.

„Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka”

O reszcie naszych bohaterów może tylko pomarzyć. Druga część epickiej „Piratów z Karaibów” (Chronologia filmów prezentowanych na swojej uwagi) zabiera widza do znanego świata.

Ze względu na fakt, że Will i Elizabeth pomógł Jackowi ucieczkę one zakazane i aresztowany na rozkaz Pana Cutler. Ale nie tylko służąc litery prawa, a także dążenie do osiągnięcia korzyści osobistych. Cutler – wieloletni wróg Jacka Sparrowa i tęsknił nie tylko zranić pirata, ale żeby mu niezwykły kompas wskazujący drogę do skarbów.

Aby zrealizować swój plan, Cutler zmusza uilla Ternera zawrzeć umowę z nim Svoboda Elizabet w zamian za magicznego kompasu Jacka Sparrowa. Młody człowiek może tylko zgodzić, a idzie w poszukiwaniu pirata i jego zespół.

Jack robi te same rzeczy nebezoblachno: Okazuje się, że jeśli nie spełnia przysięgę, która była kiedyś dla niego zaczynają polować Kraken Davy Jonesa. I to nie tylko pirat zdobędzie informacje o pewien sposób, który prowadzi do innego skarbu. Teraz musi znaleźć sam klucz, oraz fakt, że otwiera.

Elżbieta nie zamierza stać bezczynnie i ucieka z więzienia. Życie przynosi wszystkich razem, i to będzie koniec tylko się domyślać.

„Piraci z Karaibów: Na krańcu świata”

Niejednoznaczny finał drugiej części wykonane fanów filmu „Piraci z Karaibów” (chronologii podanej kolejności) w bardzo martwi. Jednak trzecia część, mimo początku tęczy, również przechowywane w napięciu.

Po Lord Beckett nabyte w służbie Davy Jones, piraci mieli trudne czasy: statki Kompanii Wschodnioindyjskiej niemal całkowicie zniszczył niegdyś potężną moc, a ich zatrzymać tylko przez trójcy znaków notorycznie.

Will i Elizabeth starają się dowiedzieć o losie zaginionych w pamięci podręcznej Davy Jones Jack Sparrow i sposobu ratowania go stamtąd. W efekcie możliwe jest zgodzić się z Xiao Fenem a młodzi ludzie zapoluchayut statku i mapy.

Ale okazało się, Jack jest smutny widok: pirat, wydaje się całkowicie z tym, że nie przeszkadza mu cieszyć się wyglądem przyjaciół.

Bezpiecznie ratować przyjaciela z więzienia, bohaterowie wpadają nowe kłopoty. Okazuje się, Will zawarła z Xiao Fenem przez który przechodzi do Dzhek Vorobey i Woli – „Black Pearl”. Xiao Feng zdradliwe Jack dostarcza jego długoletniego wroga Beckett. Ale Jack OKAZJE o jego wolność w zamian za informacje o panów miejsce piratów.

Teraz bohaterowie nie tylko uratować wszystkich piratów od pewnej śmierci, ale także zdobyć nieśmiertelną Davy Jonesa. A cena jego śmierci jest bardzo wysoki, a nie każdy jest skłonny zapłacić.

„Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”

Kontynuacja filmu trochę rozczarowani fani epopei „Piratów z Karaibów”. Seria filmów, aktorów, którzy lubią się wielu widzów, zakończył się niespodziewanie. Odgrywać rolę głównych bohaterów – Will i Elizabeth – Knightley i Bloom opuścił projekt. Wydawałoby się, że film musi stracić swój urok, ponieważ znajduje się na przygodach nierozłączną trójkę wszystko wypoczęty. Tak, i romantyczny składnik nie był zbędny.

Jednak Misadventures Jack Sparrow powodzeniem kontynuowane bez udziału swoich przyjaciół, bo jest mistrzem jest w epicentrum niesamowitych wydarzeń.

Zamierza ratować byłego asystenta pirat dowiaduje się, że ktoś podszywa się pod Jacka Sparrowa i zyskuje zespół gotowy, aby przejść w poszukiwaniu fontanny młodości. Jack może przegapić taką imprezę?

„Piraci z Karaibów: Umarli nie powiedzieć opowieści”

Piąty film epickich „Piratów z Karaibów” (historia, więc wkrótce zostanie dodany kolejny obrazek) ukaże się w lecie 2017 roku.

Kapitan Sparrow powraca do eksploatacji. Na horyzoncie nie ma innego wroga uroczy łajdak, który marzy, aby uzyskać nie tylko głowę Jacka, ale w tym samym czasie zniszczyć wszystkich piratów. Zatrzymaj Salazara i jego zespół jest możliwe tylko za pomocą magicznego trójząb Posejdona, który daje właścicielowi władzę nad wszystkimi morzami. Oczywiście, on potrzebuje Jack i pirat idzie w poszukiwaniu artefaktów, spotkanie nową miłość po drodze. I wydaje się, że tym razem naprawdę poważnie.

„Piraci z Karaibów” – seria filmów, aktorów i roli każdego z których są przechowywane, kto kiedykolwiek spojrzał na co najmniej jednej części sagi. Jasne, oryginalne postacie sprawiają, że widz wczuć się, śmiać się i płakać, i nadziei, pomimo sceptycyzmu krytyków, że piąta część będzie udany.