569 Shares 8472 views

Odzież dla noworodków. Red Castle Koperta

Pojawienie się dziecka w rodzinie – to wspaniałe wydarzenie, które przynosi przyjemne prace.

Nie tak dawno temu, wiele matek próbuje starannie swaddle dziecka, ale sto warstw, zwłaszcza w zimie. Wierzono, że mocno napięty pieluszki promuje zdrowy sen i chroni dziecko przed przeziębieniem.

Co jest lepsze

Jednak pediatrzy są już w jednym głosem mówią, że mocno pieluszki dziecko nie jest przydatna, dłonie i stopy potrzebują więcej swobody w pieluchy napięty trochę trudno oddychać, a gruba warstwa koce prowadzi do przegrzania, co jest bardzo szkodliwe dla dziecka.

Już dawno ustalono, że mały człowiek rodzi się z doskonałych regulatorów, czyli ciało noworodka szybko i łatwo dostosowuje się do środowiska trybie temperatura otoczenia. I nadmierne Kutani naturalna termoregulacja jest złamany, a dziecko rośnie bolesne.

Pomaga rodzicom znaleźć kompromisowe rozwiązanie, aby nie zaszkodzić dziecku z nadmiernej gorliwości lub strachu postanowił producentów odzieży dziecięcej.

I zastąpić koc, wiązanej z wstążki, w którym dzieci były zawinięte, koperty są w różnych kształtach i celów.

jakość zdrowia

Jeden z światowych producentów produktów dla dzieci jest francuska firma Red Castle (interpretacja Rosyjski – Ed Castle).

Przez długi czas, firma produkuje wyroby dla klasy premium dla dzieci. Nienaganna jakość swoich produktów firma poszukuje kosztem wysokiej jakości, nie zanieczyszczających materiałów, nowych technologii i porady ekspertów czołowych pediatrów.

naturalne materiały w stu procentach – bawełna Fleur de Coton, kaszmir, BioCotton – dostarczyć produkty hipoalergiczne, oddychalność oraz zdolność do wytrzymywania wielokrotne pranie.

Wszystkie produkty firmy są poddawane rygorystycznym testom, poświadczającego bezpieczeństwo produktu dla dziecka.

Dlatego produkty tej marki oferuje maksymalny komfort, praktyczność, ostrożnie szczegóły przemyślany i stylowy wygląd zewnętrzny. motto marki: „Tylko najlepsze dla Twojego dziecka.”

Koperta – nowy w pieluszki

Red Castle okładka można kupić dziecko po wypisie ze szpitala. Jest to ciepły torba z miękkiej bawełnianej szmatki z rzepy, guziki czy zamki.

Dzieci koperta Red Castle korzystne konwencjonalnych pieluszek i koce, jest o wiele bardziej praktyczne i nie wymaga specjalnych umiejętności w pieluszki.

To samo odnosi się do garniturów, jak większość dzieci nie lubią procesu rozbieranie, ubieranie, a do „pakietu” Dziecko w kopercie, można bardzo szybko.

Jest to szczególnie ważne, jeśli dziecko śpi. Przytulna koperta jest zawsze ciepłe i wygodne, jak ramiona matki.

koperty odmiany

Koperty na cechy konstrukcyjne i funkcjonalne wykorzystanie można podzielić na następujące rodzaje:

  • koperty, torby, które są często wykorzystywane do snu;
  • koperty trasformery, które można łatwo przekształcić w kocu;
  • koperty-kombinezony, które mają dział rękach i stopach.

Spanie koperta Red Castle – prawdziwym wybawieniem dla dzieci i dla rodziców. Torba dziecko czuje się bezpieczniej niż pod kołdrą.

Pomimo aktywnego ruchu rąk i nóg, aby otworzyć się i zaplątać frytki nie może, ponieważ koperta jest zamknięta.

Małe dzieci rosną bardzo szybko, więc koperty komfortowe z poniższej magazynie. Aby zwiększyć rozmiar wystarczy, aby cofnąć zamek i dolny kopertę będzie dłuższy.

Transformatory Koperty również zostawić nogi dziecka darmo. Wewnątrz koperty jest tam specjalne miękkie zamki do klamek, że dziecko nie jest nierozsupłane koperta. W kopercie transformatory zwykle domykające wielofunkcyjne, które umożliwia wygodne i szybkie ubieranie dziecka.

Kopertowego transformator może być stosowany w postaci rozszerzonej kocem.

Koperta-kombinezony mają rękawy z mankietami. Mogą być całkowicie zamknięta dla uchwytów nie było zimno, i nogi dziecka ukryte w kopercie worek.

I nie ma rękawów, ale z odrębnych nóg. Są wygodne do noszenia dziecka w wózek i fotelik samochodowy grupa 0 +, ponieważ nie koliduje z pasem bezpieczeństwa.

Ortopedyczny model – to koperta Red Castle Niedawny rozwój.

Koperta jest włożona specjalny materac ortopedyczny dno jako kopie dziecko nie znudzi nawet przy długim spacerze.

Pora roku – nie przeszkodą

Firma Red Castle produkuje kopert i lekki izolowane na zimę.

Zima koperta jest dobre, ponieważ skutecznie chroni dziecko przed zimnem, ale nie utrudniać ruch dziecka.

Najczęściej Winter obwiedni ma wyściółką i stosowano jako mrugnięcia izolacji z impregnatu. Wyściółka sprawia, że bardziej wygodne dla dziecka kopercie Red Castle. polar, najczęściej stosowane w produkcji kopert – ciepłego materiału, łatwe do mycia i zachowuje swój wygląd, nie blakną i nie blakną na słońcu.

Producent Red Castle kopert produkuje głównie w pastelowych kolorach: różowy, jasnozielony, jasnoszary, niebieski, jasny fiolet.

Red Castle koperta zapewnia komfort dla dziecka i na spacer, a na dłuższą podróż w każdych warunkach pogodowych, daje dziecku silny i zdrowy sen i ułatwia rodziców do opieki nad małym dzieckiem.