847 Shares 4289 views

Zakłady strategii w hokeja. Zakłady na słabszego, w dalszej części, w odniesieniu do okresów. zakłady

Do tej pory, najbardziej popularny na zarobki netto są zakłady sportowe. Nie jest to zaskakujące. Jeśli podejść do sprawy z umysłem, można zarobić całkiem przyzwoitą kwotę.

Istnieją pewne strategie Zakłady na lodzie, za pomocą którego możliwe jest pozostanie w wygranej. Jeśli gramy ślepy, trzeba tylko liczyć na szczęście, jak wiadomo, nie wszystkie uśmiechy.

Zakłady zawsze wiążą się z ryzykiem. Nie ważne jak jasne czy był to mecz, prawdopodobieństwo straty jest zawsze. Strategie, które pomogą zminimalizować. Są uniwersalne strategie, które są stosowane we wszystkich rodzajach zakładów sportowych, ale nie są one bardzo skuteczne na długich dystansach. Dla każdego sportu charakteryzuje się własnymi osobliwości, zwłaszcza dla hokeja.

Fani często korzystają z takich strategii Zakłady na hokeja jako „połowu na okres totale”, „przeciw remisem” i innych. I bez solidnego systemu zakładów, co do zasady, wszyscy gracze tracą kapitał. Dlatego przed rozpoczęciem ustawione, konieczne jest zbadanie skutecznych strategii.

Są to niektóre z najbardziej popularnych strategii, które są z powodzeniem stosowane przez graczy.

Kryteria analizy do zakładów hokeja

Głównymi czynnikami, które muszą być analizowane w cenach:

 1. Zespoły formie. Zwycięski lub przegranej, są, w zależności od łącznej poleceń meczu. Często zdarza się, że ktoś z zewnątrz, będąc w dobrej kondycji, wygrywając ulubionym. Czasami drużyny grają coraz więcej gier – na sumie ponad jeśli są faworyci, a całkowita jest mniejsza, niż gdyby z zewnątrz, i vice versa.
 2. Wynik meczu w domu gościnnym. Zespoły często wykazują zupełnie różne wyniki, grając w meczu wyjazdowym i domu.
 3. Jeśli nie powiedzie się mecz na początku sezonu, konieczne jest, aby zobaczyć wyniki gier między nimi w tym roku.
 4. Warunkowych.

Wielki wpływ na wynik końcowy mają niedawne urazy zawodników, z wyjątkiem rezerwowego bramkarza, zmiana trenera.

Strategia ustalania na zewnątrz

Bardzo popularna jest strategia licytacji na zewnątrz. Jego znaczenie polega na tym, że gracz musi postawić zakład na domniemanym outsidera, a potem, kiedy gwałtownie wzrasta stosunek ceny odpowiednio do hokeja na faworyta, trzeba zrobić odwrotny zakład. Wynikiem tego jest zakłady arbitraż.

Wszystkie zakłady na hokej krytykowanego przez strategię, niech nawet przynieść miliony. By rozwiać istniejące mity, które trzeba przeanalizować wszystkie niuanse tej techniki i upewnić się, że działa i przynosi dobry zysk.

Co musisz wiedzieć przed dokonaniem zakład?

Aby postawić zakład, trzeba wybrać grę z dużymi współczynnikami 8-13. Dalsza analiza powinna być przeprowadzona statystyk. Oczywiście, to nie jest łatwe, ale jest to dość ważny warunek na drodze do zwiększenia ich kapitału. Celem analizy – rozumienie możliwością zwiększenia współczynnika w trakcie gry.

Na przykład, jeśli stosunek początkowa wynosi 1,15, jest jakaś szansa wzrostu do 1,3? Po zakłady słabszego ma obowiązek czekać, aż gra trafi w trybie live, zakład na faworyta i czekać na wygraną. W takim przypadku, jeśli wtyczka nie przyjść, można zamknąć zakład z wynikiem nieco mniej niż zero. Następnie minus będzie oscylować na poziomie 0,1-3%.

Aby lepiej zrozumieć strategię, spójrzmy na przykład.

Załóżmy, że masz $ 100 w banku. Polecenie 1 wystaje ze współczynnikiem 1,1, i polecenie 2 – 10,5. akcji banku do drugiego czynnika, otrzymujemy $ 9,5, trzeba umieścić na outsidera. Oraz w celu wyeliminowania negatywnych, będą wymagane obliczenia. Różnica między bankiem a szybkością $ 90.5. Celem, na przykład, jest zysku w wysokości 120 $. Oczekujemy, że stosunek 1 zespół: podzielić 120 przez 90,5, w końcu docieramy 1.32. Kiedy stosunek osiągnie ten poziom, to są zakłady i spodziewać się wygranej. Jeżeli wskaźnik jest wciąż wysoka, a następnie obniżyć zyski kreskowe i zrobić nowe obliczenia.

ulubiona strategia zakłady

Zakłady na ulubiony częściej wykorzystywać nowe do opisanego rodzaju zarobków.

Biorąc pod uwagę czas, że kursy na ulubionych są zawsze niskie, kwota będzie musiała bardziej znaczące niż w pierwszej strategii. Mówimy o równowartości do 100% banku.

Co brać pod uwagę przy stosowaniu strategii?

Nie rób zakłady bukmacherskie zbyt niskie wskaźniki, ponieważ w dłuższej perspektywie może być zawsze przegrany. Dotyczy to współczynniki poniżej 1,15.

Aby z powodzeniem rozwijać tę strategię, zasadne jest, aby wybrać grę z współczynników 1.3-1.35. W ten sposób można podwoić swój bank na trzy udane oferty.

Ważne jest również, aby wybrać mądrze grę dla zakładów, ponieważ zakład będzie znaczna część swojego kapitału.

Nie zaleca się umieścić dużych sum pieniędzy na faworytów na początku i na końcu sezonu.

Zakłady strategię dla okresów

Strategia ta ma na celu określenie okresu, w którym większa liczba zostanie wyrzucony podkładek w porównaniu z innymi. Jeśli punkty są równy okresowi, zakład jest zwracana w całości.

Przewidzieć wynik jest trudny. Gracz nie ma interesu w uzyskaniu w każdym indywidualnym okresu.

Aby postawić zakład, trzeba poświęcić na analizę statystyk wygrywa i tworzy zespół. Każdy system nie jest w zasadzie nie istnieje, więc strategia ta jest mniej popularna niż poprzednie.

Zakłady na kurs

Zakłady na kurs z rodzaju jest bardzo popularne. Stopa ta wynika z pewnych korekt. Na przykład, upośledzenie na ulubionego 2,5 oznacza, że jego zysk wynosi 3 bramki. 3 – 2,5 = 0,5 – wartość większą niż zero. Końcowy wynik meczu nie jest rozróżniana.

Rozważmy następujący przykład. Gra 5: 4, zakład powstał na outsidera z kursem 1.5. Jeśli wynik jest 5: 5,5, wówczas zakład jest wygrany, nawet jeśli drużyna traci sam mecz.

Załóżmy z meczu 4: 3, a wynosiła w sprzeczności z ulubionym 1. W tym przypadku konto wyciągnie szybkość i powrót do pełnej kwoty z powrotem na konto.

Użyj stawki za najlepszych kursów w grach, w których istnieją wyraźne faworyci i przegrani, zwłaszcza jeśli pierwszy punktacji wiele bramek. Szanse na wzrost kursów z wartości kursów. Szczególnie przyciąga graczy zakłady na Mundialu kursów hokeja.

Gdzie postawić?

Można zrobić zakłady w rzeczywistych biurach i usług on-line. Najbardziej popularny bukmacher w Internecie. zakłady sieciowe na lodzie ma wiele zalet:

 1. Nie trzeba wychodzić z domu.
 2. Brak kolejek.
 3. Dostęp zegar.
 4. Szybka uzupełnianie i wycofanie.
 5. Współczynnik wysokie stopy na lodzie.
 6. Zaoszczędzić czas.
 7. Anonimowość.
 8. Promocje i bonusy.

bukmacherzy

Aby stawiać zakłady, potrzebujemy odpowiedniego bukmacher, zakłady na hokej, który oferuje dobre szanse na:

 • Leon. Być może najbardziej popularny rosyjski bukmacher w internecie. Inna praca wsparcie operacyjne, szeroki wybór imprez dla zakładów w głównej linii, jak również na żywo. Wtedy nie jest program partnerski, który również zarabiać graczy.

 • 1xbet. Biuro posiada nowoczesną stronę, łatwy w obsłudze interfejs. Gracze dyskontować wysokie współczynniki pojemników masowych i wideo recenzje.
 • "Sportingbet". Przyjemny interfejs strona z porządnych czynniki zasługują na uwagę. Biuro oferuje ofertę bonusową „wolne loterii” z dobrymi nagrodami.

Zarobki ze stopami z roku na rok staje się coraz bardziej popularne ze względu na dostępność i możliwość uzyskania dobrego zysku. Istnieje więcej strategie Zakłady na lodzie, która jest z powodzeniem stosowany przez wszystkich graczy.