743 Shares 1232 views

Seria "Zniknęła". Aktorzy i role

Seria "Disappeared" (2009), aktorów i role, które zostały przedstawione w tym artykule, to dramat wojskowy oparty na historii Igor Bulgarina i Viktora Smirnowa. "Nie ma drogi powrotnej". Film jest remake radzieckiego filmu o tym samym tytule w 1970 roku.

Działka

Film powstaje w 1942 roku. Major Toporkov – główny bohater serialu "The Disappeared". Aktor, który grał w radzieckim wojsku, który uciekł z niemieckiego obozu koncentracyjnego, znany jest z licznych ról w kinie. Laureat wielu nagród filmowych i tytuł Honorowanego Artysty Rosji.

Po tym jak Toporkov ucieka z niewoli, znalazł się w obozie partyzanckim. Na prośbę majora dowódca z kilkoma partyzantami wysłanymi do obozu koncentracyjnego, gdzie wkrótce nastąpi powstanie więźniów. Toporkow i jego asystenci powinni pomagać powstańcom. Zadanie nie jest łatwe. Ponadto dowódca ostrzega, że w zespole jest zdrajca.

Wśród wolontariuszy jest młoda partyzantka Moshkin, której ojciec, jak się później okazuje, służył jako policjant na początku wojny. Inni bohaterowie filmu: Andreyev, Gonta, Levushkin, sierżant majora Shirokov, Berkovich, saper Bertolet.

Bohaterowie

Później Toporkov zdał sobie sprawę z faktów z biografii każdego z uczestników partyzanckiego oddziału. Andreev z dekulakacji. W 1941 r. Przeniósł się do boku Niemców, wierząc, że okupanci mogą ustanowić sprawiedliwość w swej rodzimej ziemi, podeszli do ich boku. Ale Andreev szybko zdał sobie sprawę z jego pomyłki i poszedł do partyzantów. Jest to chyba najbardziej interesujący postać z cyklu "Zagubione".

Aktor, który ucieleśniał na ekranie mądry i rozsądny człowiek, który rozpoczął wojnę w bardzo zaawansowanych latach, stał się znany w całym kraju pod koniec lat osiemdziesiątych, kiedy na ekranach pojawiła się najlepsza wersja ekranowa prac Bulgakowa.

Gonta jest partyzantką, która daje wrażenie odważnej, określonej osobie. Jednak zbyt kategoryczne. Często spotyka się z innymi partyzantami, rzadko zgadza się z opinią major Toporkov – głównego bohatera filmu "Zniknięcie". Aktor, który grał w Gontu zadebiutował w filmie w 1995 roku, w filmie, w którym jego pierwsza rola i aktor, ucieleśniały wizerunek wielkiego dowódcy partyzanckiego oddziału, grał.

Bertolet jest partyzantką, którego towarzysze nazywają "Francuzką" ze względu na swoje obce imię. Przed wojną Berkovich pracował jako fryzjer. To on na samym początku tej historii dowiedział się w byłym więźniu niemieckiego obozu, czerwonego dowódcy Toporkowa.

"Zniknął": aktorzy

Główną rolę odegrał Kirill Pirogov. Egor Pazenko zagrał partyzantkę Gonty. Kariera filmu tego artysty rozpoczęła się w połowie lat dziewięćdziesiątych, kiedy grał jednego z bohaterów w filmie "Orzeł i ogony". Główna rola w serialu "The Disappeared" (aktor Kirill Pirogov) zadebiutowała również w komedii George'a Danelia.

Rolą partyzanckiego Andreeva był Vladimir Tolokonnikow. Pielęgniarka, która przystąpiła do oddziału partyzanta, zagrała Elena Liadova. Berkovich – Mikhail Trukhin. Inni aktorzy "Disappeared": Andrei Feskov, Aleksander Vorobiev, Ivan Parshin, Mitia Labush, Svetlana Chuikina.

Kirill Pirogov

Aktor urodził się w 1973 roku. Ukończył szkołę w Szczucinie. Pierwsza rola, jak już wspomniano, była wykonana w filmie Danelia "Orzeł i ogony". Jednak prawdziwą sławę dla Pie przyszło później, po wydaniu filmu "Brother 2". Aktor zagrał w takich filmach, jak "Doktor Zhivago", "Bloomers", "Azazel", "Dziennik morderców".

Władimir Tolokonnikow

Ten aktor zaczął występować w filmach we wczesnych latach osiemdziesiątych, ale niewielu widzów znało jego imię. Chwała Tolokonnikow przyszła po tym, jak film został wydany przez "Wściekłe serce" Władimira Bortki. Wtedy aktor grał kilkadziesiąt znaków w filmie ("Niebo w diamentach", "Hottabych", "Zaczarowany obszar" itd.). Ale dla publiczności Vladimir Tolokonnikow zawsze pozostał Sharikov z filmu adaptacji pracy Bulgakowa. Aktor zmarł 15 lipca 2017 roku w wyniku zawału serca.