116 Shares 9172 views

Wylot opóźniony do punktu odprawy celnej: co robić?

Dziś wielu z nas przynajmniej raz w życiu ich wykorzystania zagranicznych usług internetowych zakupów i dostaw towarów zamówionych przez różnych usług pocztowych. Wszelkie towary zakupione w sklepie internetowym zagranicznym, jak również działki od krewnych mieszkających w innym kraju, przechodzi kontrolę jakości celnego. Jak pokazuje praktyka, nie we wszystkich przypadkach towary przechodzą kontroli celnych bez problemów. Bardzo często jest on przetrzymywany urzędników celnych. Dlatego mało ludzi zainteresowanych na pytanie, co zrobić, jeśli administracja opóźniony w punkcie odprawy celnej.

informacje ogólne

Wszelkie towary handlowe lub prywatne, które są importowane na terytorium Federacji Rosyjskiej z jakiegokolwiek innego kraju, poddane kontroli celnej. I wszystko byłoby zrobić, ale bardzo często zdarza się, że paczka jest opóźniony na granicy. W tym przypadku, wiele wpaść w rozpacz, myśląc, że towary utracone na zawsze. Niemniej jednak, jeśli nie ma wysyłanie zakazanych towarów, pod warunkiem przez ustawodawstwo, możliwe jest uzyskanie ich obciążenie.

Przyczyny opóźnienia ładunków drogą Customs

Więc wyobraźmy sobie sytuację, że zamówiony towar w zagranicznym sklepie internetowym, ale otrzymał zawiadomienie, że administracja opóźnione w punkcie odprawy celnej. Co to znaczy? Jest bardzo prosty: dostać paczkę nie można.

Taka sytuacja może wystąpić z następujących powodów:

 • jeżeli towary importowane do kraju bez złożenia deklaracji i zapłaty należności celnych może zostać opóźnione w przypadku, gdy koszt wysłania więcej niż 1500 euro;
 • Całkowita waga paczki przekracza 50 kg;
 • Opakowanie składa się z dużej liczby produktów o jednej grupie;
 • wszelkie towary są zakazane dla importu do Federacji Rosyjskiej.

Są to najczęstsze powody wyjazdu opóźnione w punkcie odprawy celnej. Co robić w tej sytuacji? Kwestia ta zostanie omówiona dalej.

Co zrobić, jeśli opóźnienie wysyłania?

Najczęściej, to problemem dla zwykłych obywateli, którzy w celu ratowania lub zakupu ekskluzywnych produktów wolą dokonywać zakupów w zagranicznych sklepach internetowych. Dostawa może być zwykłą pocztą lub przez różnych firm oferujących podobne usługi. Największą firmą na międzynarodowym dostawy jest EMS. Wszystkie z nich są bardzo wygodne, ponieważ przesyłka jest dostarczana do urzędu pocztowego, klienta. Gdy towary dotrą do miejsca przeznaczenia, kupujący jest informowany przez SMS lub listem poleconym. Ponadto, jeżeli odejście opóźniony w punkcie odprawy celnej, a następnie zostanie również powiadomiony.

Jeśli zakupione towary są dostarczane przez zwykłą pocztą, klient nie otrzyma żadnej uwagi, a on może mieć, aby dowiedzieć się o losach przesyłki. To zajmuje dużo czasu, bo najpierw będzie musiał iść na pocztę, a następnie wyjaśnić status swojego zamówienia od sprzedającego, a następnie złożyć wniosek do służby celnej.

Kontaktując Służby Celnej

Po naprawdę mieć pewność, że opóźniony odjazd do punktu odprawy celnej, konieczne jest, aby zwrócić się do serwisu monitorującego.

Będzie to wymagać następujące dokumenty:

 1. Faktura od sprzedawcy potwierdzającego zakup.
 2. Dokument potwierdzający zapłatę towarów.
 3. Paszport.
 4. Jeżeli paczka zawiera tego samego rodzaju towarów, które zostały zamówione nie tylko siebie, ale także ich bliskich, będą musiały fotokopii paszportów.
 5. Zdjęcia każdego przedstawionego produktu w opakowaniu.

Również w służbie celnej będą zobowiązani do wypełnienia formularza, który wymienia wszystkie produkty, które są obecne w pakiecie, a także ich przeznaczenie. Jeśli ładunek jest opóźnione z powodów jest nadwyżka kosztów lub limit wagi, wtedy będzie w stanie odebrać towar po zapłaceniu należności celnych.

Okres przechowywania zatrzymanych towarów

Jeśli administracja opóźniony w punkcie odprawy celnej, obciążenie jest umieszczone w składzie. Maksymalny okres wynosi dwa tygodnie, z których pierwsze 5 dni są bezpłatne, a reszta wypłacona przez hosta wysyłającego. Jeżeli dostawa towarów przewożonych drogą lotniczą poczta, w przypadku których okres przechowywania jest przedłużony do 30 dni kalendarzowych.

Jakie towary są zakazane, aby przynieść na terytorium Federacji Rosyjskiej?

Aby nie napotkać problemy w tranzycie towarów, konieczne jest, aby wiedzieć, które grupy produktów zabronione do przewozu przez granicę naszego kraju.

Należą do nich:

 • Broń i amunicja;
 • leki;
 • materiałów palnych, wybuchowych;
 • Rośliny i zwierzęta;
 • marnować, stwarzające potencjalne zagrożenie dla środowiska oraz zdrowia i życia ludzi;
 • Materiał, który promuje terroryzmu i zawierających pornografię;
 • napoje alkoholowe;
 • instrumenty do zbierania informacji;
 • wartości, które dziedzictwa kulturowego;
 • Narządy człowieka;
 • Nazi dowolny materiał podlega;
 • biżuterię i antyki;
 • substancje radioaktywne.

Jeżeli paczka jest każdy z produktów w tej kategorii, nie ma wątpliwości, że będzie to wiadomość, że administracja opóźniony w punkcie odprawy celnej. Jak długo będą przechowywane w tym przypadku? Wszelkie zabronione przedmioty muszą być usuwane, więc nie są one umieszczone w składzie. Ponadto wiele za próbę zabrania importu towarów może nastąpić odpowiedzialności karnej, więc lepiej jest zrezygnować z próby przeprowadzenia ich przez granicę.

Jak uniknąć problemów podczas zakupów za granicą?

Jeśli planujesz regularnie zamówić różne towary z Chin, Ameryki, Europy i innych krajów, w celu uniknięcia problemów związanych z ich dostawą, najlepiej jest skorzystać z usług firm logistycznych. Jeden z największych w Rosji jest „SPSR”, która działa nie tylko w całym kraju, ale także daleko poza jej granicami. Tak więc, jeśli przesyłka zatrzymany w punkcie odprawy celnej „CPCR-Express” rozwiąże wszystkie problemy dla Ciebie, pod warunkiem, że korzystała z usług kuriera.

Jakie usługi „SPSR”?

Firma „CPCR-Express” stał się jednym z krajowych liderów w dostarczaniu ładunków w Rosji i za granicą. Większość klientów wybiera swoje podziękowania do szerokiej gamy różnych usług, których przewoźnik zapewnia swoim klientom.

Wśród nich są następujące:

 • szybka dostawa paczek w Rosji i za granicą;
 • Karetka pocztowy;
 • usługi kurierskie;
 • pakowania paczek;
 • przechowywanie towarów;
 • alert klientów o statusie dostawy;
 • możliwość śledzenia paczki w internecie;
 • dostawa towarów w dogodnym czasie dla klienta;
 • transport ładunków „od drzwi do drzwi”.

Firma współpracuje z zarówno osób fizycznych jak i prawnych. Jeżeli odejście opóźniony w punkcie odprawy celnej, SPSR powiadomi Cię problemu klienta i pomóc w jego rozwiązaniu.

„SPSR-Express”: dostawa jak najszybciej

Większość konsumentów powiedzieć efektywność firmy „CPCR-express” i bardzo szybka dostawa, niezależnie od krajów regionu. Czas, w którym paczka będzie w ścieżce mogą być różne. To zależy od firmy lub sklepu internetowego, w którym zlecenie towarów, jak również jego odległość od Rosji. W kraju czas dostawy nie więcej niż dwa dni trwa, a jeśli pakiet pochodzi z zagranicy, będzie musiał czekać około tygodnia. Jednak, jeśli porównamy go z prędkością innych firm, to ekspresowa usługa jest rzeczywiście jednym z najszybszych w Rosji.

Wygodny system ostrzegawczy

Firma „CPCR-Express” jest bardzo popularne wśród wielu klientów, którzy wolą robić zakupy w internecie, także dzięki wysokiej jakości usług. Klienci otrzymują powiadomienia SMS o stanie ich zamówień, a jeśli nagle są jakieś problemy na granicy, wówczas zamówienie zostanie przypisany status „Departure opóźnionego w punkcie odprawy celnej”, a użytkownik zostanie powiadomiony natychmiast.

bezpieczeństwo

Każda osoba, która zamówiła drogich rzeczy w zagranicznym sklepie internetowym chce uzyskać jej bezpieczne i dźwięku, a także w najbardziej najkrótsze terminy. Jeśli administracja opóźniony w punkcie odprawy celnej „SPSR” rozwiąże ten problem bardzo szybko, jak firma jest bardzo odpowiedzialne podejście do swoich obowiązków, o czym świadczą reakcje konsumentów. Według klientów, wszystkie pakiety są w dokładnie określonym czasie, a ich bezpieczeństwo nie jest problemem. Nienaruszone nie tylko sam produkt, ale również jego opakowanie.

Śledzenie ładunków

Możliwość śledzenia położenia działek – jest to bardzo wygodna usługa, która powinna dostarczyć każdy szanujący się firmą świadczącą usługi logistyczne. „CPCR-Express”, jako krajowy lider, zapewnia swoim klientom możliwość. Z dostępem do Internetu, zawsze można zobaczyć numer zamówienia na stronie internetowej firmy, gdzie w tej chwili jest twój ładunek. Jeśli administracja opóźniony w punkcie odprawy celnej, SPSR zaktualizować te informacje, a będziesz wiedział o niej w czasie. Ponadto, po przybyciu towarów na poczcie wskazanym przez klienta, przychodzi SMS-zawiadomienie informujące, że można odbierać przesyłki. Warto zauważyć, że ze względu na pewne awarie systemu mogą wystąpić opóźnienia w odpowiednim czasie aktualizacji informacji, ale te sytuacje są rzadkie.

koszty usług

Koszty usług logistycznych zawsze wielkie znaczenie dla konsumentów przy wyborze firmy kurierskiej. Zwłaszcza cena emisji stał się bardzo aktualny w ostatnich latach. Wynika to z faktu, że ze względu na dewaluację rubla został znaczny wzrost cen we wszystkich grupach towarowych za zakupy w walucie krajowej. Dlatego też, każdy stara się oszczędzać na wszystkim, co jest możliwe. W szczególności dotyczy to kosztów dostawy towaru od sprzedawcy do kupującego.

Co do kosztów usług firma „CPCR-Express”, to przynajmniej nie mogą być nazywane najtańszy, ale są one jednym z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Do tej pory, na przykład, wiele osób kupiło smartfonów w sklepach zagranicznych. Przy zamawianiu przez firmy logistycznej będą kosztować znacznie tańsze, w tym dostawy, w porównaniu do konwencjonalnych usług pocztowych. Jeśli administracja opóźniony w punkcie odprawy celnej, a LeEco-smartfony, na przykład, produkty lub inne produkty nie zostały przetestowane, firma logistyczna natychmiast powiadomi odbiorcę.

Tak więc, biorąc pod uwagę stosunkowo niskie ceny, jakość usług, szybka dostawa i wygodny system powiadamiania o stanie zamówienia, ma to sens, aby kupić towar w zagranicznych sklepach i ich transport do Rosji za pośrednictwem firmy „SPSR”. W tym przypadku konsumenci otrzymują pełną gwarancję zachowania paczek w tranzycie, jak również zminimalizować Obsługujący kłopotów związanych z dostawą i przejściu kontroli celnej.