294 Shares 7844 views

Jak uszyć kamizelkę futrzaną aby wyglądać modnie.

Odprowadzone poprzez ubrania od dzieciństwa i ukończył szkołę szycia z wyróżnieniem, zawsze staram się nie kupować towarów konsumpcyjnych, które oferują nam rynki i sklepy, ale tworzyć własne stroje. Więc kiedy moja córka chciała dostać kolejne modne drobiazgi z futra, zacząłem myśleć, jak uszyć futro kamizelka dom.

Aby taki piękny i ciepły strój kawałek nie jest trudne. Przed uszyć futro kamizelki, należy określić model i wybrać elementy, których potrzebujesz. Możliwości jest wiele różnych modeli. Zdecydowaliśmy się zrobić krótką kamizelkę futra. Szyć je ze starej norek płaszcz. Jako łączniki stosowane zamek błyskawiczny, rękawy i mankiety i dekolt z uchwytem dekoracyjnym warkocz.

Przed szyć futrzaną kamizelkę, to potrzebne do wzorca. Aby to zrobić, użyliśmy tylną część i półek na wzór prosty T-shirt, zaczerpnięty z magazynu „Burda”. Półka przeciąć na pół i nieznacznie zwiększyły dekolt. Długość kawałków wzór wykonany na jej talii. Przygotowanie wzór papieru, zaczęliśmy wycinanie części futra i podszewki tkaniny. Aby to zrobić, podarte stare futro, futro uwolnienie padding i izolacji.

Po tym, wzór rozplanowany na to, biorąc pod uwagę kierunek futra. Dla wszystkich szczegółach musi patrzeć w jednym kierunku. Dodawano jeden centymetr każdemu segmentowi i ciętych części skalpelem medycznej, aby uniknąć uszkodzenia skóry. Po tym, możemy rozłożyć na części gotowych okładzin tkanki wokół nich i wykute.

Krotnie półki futro z tylnych ścian wewnątrz i nożem z igłami w ramię i bocznych krawędziach. Zainstalowana na maszynie do szycia ściegiem prostym największym etapie i wychodząc od krawędzi jednego centymetra, utwardzonej linii na boki i ramion. Skręcone kamizelkę i prostowane przez futra igły w szwach.

Następnie wyściółka zszywane części, w ten sam sposób. Wstawione podszewkę kamizelki futra, wszystkie wyrównać odcinki i nożem z igłami. Montaż linii wycofała 0,5 cm od krawędzi nawierzchni go armhole, na szyi, na dole półki i plastry. Przewracać wszystkie plastry z pomocą dekoracyjnych warkocz. Piękne futro kamizelka jest gotowy.

Ale po przejściu w nim kilka dni, moja córka postanowiła dodać Castle. Ponieważ wszystkie plastry zostały już przetworzone, właśnie zasadził zamek pod zawiasach części półki i zszyć je. Aby zablokować nie była widoczna, jej wybraniu taki sam kolor jak kamizelki podszewka.

Jeśli obawiasz się o tym, jak uszyć kamizelkę futrzaną wizualnie nie zwiększać liczbę, następnie wyjąć boczne szwy. Aby to zrobić, należy przykleić elementy przed i półki z taśmą klejącą i wyciąć jeden duży jednego kawałka kamizelki. Opcja ta jest idealna dla faux futra.

Aby nawiązać nowe, piękne ubrania dla córki starym płaszczu, myślimy jak uszyć kołnierzy futrzanych kamizelka. Mamy zgromadzone cały pakiet kolorowymi paskami futra, które wykorzystano do krawędzi okapu na kurtki. Ponieważ opcje nie były ich użyciu, po prostu zostały zapisane. Podczas poszukiwania kamizelkę modelu futra widzieliśmy krótką wersję kamizelki lisa, jak bolero. Więc wpadliśmy na pomysł uczynienia kolorowe wzory za pomocą wszystkie nasze obroże.

Aby rozpocząć, mamy wzór poprzedniej kamizelki i wyciąć jej części zaokrąglone półki. Wykroić wyściółki prostym cienkiej serwety. Te określają dane wewnątrz na zewnątrz i uszyć boczne szwy i ramię, wychodząc od krawędzi 0,7 cm. Każdy szew i naciśnij je od siebie defer. Przewracać wszystkie sekcje jasną lamówką.

Otporoli paski futra z dodatkowych części z tkaniny. Po tym, poprzez nałożenie na paskach zasłona, szyte ręcznie, aż do wypełnienia całej powierzchni kamizelki futra. Skośnego Bakey zszyte taśmy do sznurowadeł, pompony zdobienia koniec futra i przyszyć je do kamizelki. Jako że futro było brane od dzieci kolorowe kurtki, nasze produkty posiadają bardzo jasne i kolorowe. I mimo, że model jest dość różnorodny, dobrze współgra z dżinsów i jednolitym kolorze golfie.