758 Shares 1244 views

Kawiarnia "San Remo" (Niżny Nowogród): Opinie

W Niżnym Nowogrodzie, istnieje wiele lokali rozrywkowych i restauracji, a jedna z tych opcji jest cafe „San Remo”. Jest to idealne miejsce na pobyt – dogodne miejsca lokalizacji, ponieważ nie jest łatwo dostępna. Kawiarnia „San Remo” (Niżny Nowogród), którego zdjęcia są prezentowane w niniejszym materiale otwiera drzwi dla wszystkich swoich gości, oferując przytulną atmosferę, ekscytujące wakacje i doskonałą kuchnię.

Co trzeba wiedzieć o wnętrzu?

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić kawiarnię „San Remo” (Niżny Nowogród), uprzednio rozważyć wnętrze tego zakładu. Budynek posiada trzy kondygnacje, które mają ciekawe i kolorowe wnętrza pozwalają na absolutnie każdej wypoczynku, niezależnie od liczby osób zaproszonych i złożoność tego wydarzenia.

Pokoje urządzone są spektakularnie – zadaszenia, piękne obrusy, pokrycia krzeseł. Jest tam sala, która jest wykonana w całości w kolorze czerwonym. W tle wyróżniają się bar i oryginalne designerskie meble. W razie potrzeby goście mogą cieszyć się kawiarnianym stoliku z sofą, szczególnie jeśli dużą liczbę odwiedzających.

Miejsce nadaje się na imprezy, urodziny, święta profesjonalny i jakiegokolwiek innego ważnego wydarzenia.

Jakie usługi oferowane są przez instytucję?

Kawiarnia „San Remo” (Niżny Nowogród) oferuje nie tylko doskonałą kuchnię do wszystkich swoich gości, ponieważ istnieje kilka obszarów pracy:

 1. Zapewnienie menu biznesowego.
 2. Klasyczne wakacje w kawiarni.
 3. Dokonywanie catering dla klientów.

Biznes menu Operacje w określonych porach, który kuca obiad w wielu organizacjach. Standardowe posiłki są dostępne dla wszystkich odwiedzających kawiarni, cena jest rozsądna. Catering na zamówienie, począwszy od budżetu imprezy, a także odległości w której klient jest z kawiarni.

Biorąc pod uwagę menu, możemy zauważyć, że zakład oferuje gościom szeroki wybór dań. Więc to jest tutaj:

 1. Wędlin.
 2. Oryginalne przekąski.
 3. piwo menu.
 4. Szeroki wybór sałatek.
 5. Zupy.
 6. Dania z grilla.
 7. podpis danie.
 8. Gorące danie (zarówno konwencjonalne i szybka dostawa).
 9. Lody.

Należy zauważyć, który jest również w instytucji mają dobre wina. Ceny są dostępne w segmencie, więc reszta będzie w stanie pozwolić sobie nawet ludzie o średnim dochodzie. „San Remo” (kawiarnie, Niżny Nowogród) jest zawsze czeka na swoich gości, więc dodatkowo organizacja realizuje szereg programów rozrywkowych. Może być tak tematycznych stron i zapalającego programu z muzyką na żywo i występami najlepszych śpiewaków miasta.

Pracownicy instytucji są zawsze obserwując w jaki sposób świeżości produktów, a dla zakresu, jak również terminy dostaw. Dzięki tej kawiarni „San Remo” (Niżny Nowogród) stał się popularny wśród mieszkańców nie tylko miasta, ale także okolic.

Kim są odwiedzający miejscach?

Biorąc pod uwagę „San Remo” (kawiarnie, Niżny Nowogród), można śmiało powiedzieć, że jego goście są osoby w wieku 18 do 60 lat. Praca na kilku frontach, właściciele lokali są gotowi zapewnić doskonałe wakacje każdego gościa. Dla młodzieży odbywają się tu imprezy stylizowane kostium i obchody różnych zdarzeń. Towarzyszą im maskarady, muzyki motywu, nowoczesnych klubowych hitów.

Śledzić moje działania organizujące na oficjalnej stronie internetowej instytucji. Odwiedzający starszy, odwiedzając „San Remo” (Niżnym Nowogrodzie kawiarnie, ulica Pokrovskaya) gwarantuje komfortowy i spokojny wypoczynek, miła muzyka na żywo, doskonałe jedzenie i wyśmienite drinki. Środki budżetowe definiowane po prostu, bo jak jedzenie i napoje tu przedstawione są w dość szerokim przedziale cenowym.

Biorąc pod uwagę, że w kawiarni, w zależności od dnia i zdarzenie został zawodowym fotografem, odwiedzając miejsca staje się bardziej przyjemne i ciekawe, ponieważ tego wieczoru będzie długo przypominać zdjęcia, które po dłuższym czasie mogą być rozpatrywane razem z przyjaciółmi.

Co zrobić, opinie?

Wiele osób przed odwiedzić jakieś miejsce, chcą wiedzieć, co mówią o nim odwiedzin. Kawiarnia „San Remo” (Niżny Nowogród), opinie, które bardziej niż pozytywne, nie jest wyjątkiem.

Klienci zostawić instytucja opinie zróżnicowane, ale nie ma ostro negatywne. Od 5 punktów cafe zasługuje na stałe cztery. Wiele osób jest zadowolony po wizycie w instytucji, ponieważ kuchnia charakteryzuje się elegancją i różnorodnością potraw. Goście oznaczyć i jakości usług: kelnerzy są wystarczająco szybki, aby dostosować gościa, który przyszedł, kolejność nie trzeba było długo czekać, jedzenie jest zawsze świeże, dobrze wyglądają, smakują doskonałe. Szczególnie pozytywne opinie można znaleźć o organizacji dużych imprez, bankietów, imprez firmowych, uroczystości noworocznych.

Negatywne opinie są kwestie stosunkowo organizacyjne. Na przykład, został wyłączony prąd, administracja nie może rozwiązać ten problem w sposób terminowy. Były skargi o zniknięciu drogich rzeczy z szafy, a właściciele lokali zawsze ostrzegają odwiedzających, aby nie pozostawić swoje pieniądze i telefon w kieszeni kurtki i płaszcze.

Inne uwagi dotyczące doręczania w kawiarni okazało się, że bez wątpienia odgrywa w ręce właścicieli instytucji.

inne świadczenia

Często w kawiarni organizuje różne konkursy. Zwycięzca może albo dostać darmowy posiłek lub kawiarnię z płatności na domu. Istnieje dodatkowa organizacja świąt i flash mob, postanawiają trzymać którym możemy awansować.

kawiarnie programu wyróżniają się oryginalnością i wyjątkowością. Na „globalnych” wydarzeń (Nowy Rok, 8 marca, Walentynki) odbędzie organizację programów rozrywkowych. Naturalnie, istnieje możliwość wcześniejszego wykupu biletów.

informacje dodatkowe

Ponadto kawiarnia oferuje usługę rezerwacji dla miejsc, które można uzyskać zaufanie do odwiedzenia kawiarni. Praktyka pokazuje, że kolejność jest najlepiej zrobić z wyprzedzeniem, tak, że miejsce było właśnie dlatego, że restauracja jest bardzo popularny i nie wydaje się uzyskać sporo mieszkańców Niżnego Nowogrodu.

Przy okazji, odwiedzić „San Remo” jest dostępna codziennie (od poniedziałku do czwartku – od 12 pm do 2 w nocy, piątek – od 12 do 6 rano, sobota – od 13 do 6, w niedzielę – od 13 do północy) pod następującym adresem: ulica Pokrovskaya, numer domu 44b. Do komunikacji można użyć numeru telefonu zamieszczonych na oficjalnej stronie projektu.

Bon apetyt i dobry nastrój!