123 Shares 5640 views

Kadzidełka: Prawda i fikcja

O tym, jak zapachy wpływają na nastrój i zdrowie, napisał traktat. Kadzidło dekontaminacji pomieszczeń podczas zarazy, że przyciąga miłość, pomaga osoba uspokoić, lub, wręcz przeciwnie, czuję przypływ energii. Używane do tego aromatycznych olejów i kadzidełka.

To ostatnie staje się coraz bardziej popularne dziś. To wyjaśnia popularność jest prosta. Po pierwsze, zapach kadzidła naprawdę miłe. Ich zapachy są tak zróżnicowane, że każda osoba może wybrać zapach własny. Po drugie, kije są bardzo tanie. Wreszcie, smak jest naprawdę wpływa na kondycję człowieka. Na przykład, zapach kawy lub pomarańczowy pobudza, łagodzi lawendy aromat i zapach drzewa sandałowego lub Jagodlin dodatków nieskromne fantazji.

Na Wschodzie od dawna badali wpływ zapachów. To właśnie tam zrobić mieszane kadzidło, które stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Ale z rosnącej popularności i liczby mitów, które otaczają kadzidełka. Być może najbardziej popularne i przerażające mitem jest, że z powodu częstego używania kadzidła może rozwinąć się nowotwór. Czy to prawda?

Kadzidełka przynoszą szkody? Kije wykonane z bambusa lub węglowych prętów impregnowanych ekstraktów ziołowych. To właśnie te zioła mogą powodować reakcję alergiczną. Jest to chyba największe szkody mogą one powodować. Aby uniknąć alergii, podnieś na tyle „swój” zapach.

Drugie zagrożenie jest spalanie. Kiedy bambus lub tlące się podstawą węgiel, są przydzielane do atmosfery produktów spalania. mogą one wywoływać szereg chorób, w tym raka. Ale tylko wtedy, gdy nieumiarkowanej wykorzystanie. Jeśli nie świeci kilka patyków w tym samym czasie, jeśli nie używać ich na co dzień, nie zaszkodzi będą dla zdrowia.

Więc użyć kadzidełka delikatnie, nie zapomnij o sens działań.

Pamiętaj: zbyt silny zapach w mieszkaniu może powodować nudności i bóle głowy, i ledwo zauważalny zapach pozytywnie wpływa na zdrowie i kondycję.

Zanim kupisz przyprawy musisz zdecydować, jakie smaki dostosowane do ciebie osobiście, kadzidełka, które kraje powinny wybrać dla swojego mieszkania.

Indian kije inny nasycenie kolorów, cloying, czasami ostry lub ciężki zapach. Te przyprawy mogą szkodzić jej zbyt silnej koncentracji: Indie kije używane w dużych kościołach, a nie w domu. Ale to Indian kadzidło różnią najbardziej skomplikowane kompozycje. Nazwy smaki mówią same za siebie: "Kamasutra", "Maharani", "Rose of Love", etc.

Chiński kadzidełka są bardziej subtelny i delikatny smak. Są one nieszkodliwe. Po pierwsze, nie mają podstawę, która odróżnia produkty spalania. Po drugie, kije są przeznaczone do stosowania w małych pomieszczeniach, aby obudzić jasnego myślenia, aby dać energię. Wreszcie, bez wyjątku, chińskie przyprawy mają bardzo cienką, ledwo wyczuwalny zapach kwiatowy.

Dla wrażliwych ludzi będzie najlepszy wybór sztyfty, wykonane w Japonii. Ledwo wyczuwalny zapach, kompletny brak olejków eterycznych – główną zaletą japońskiego kadzidła. Są one wykonane wyłącznie z naturalnych składników.

Tybetańscy pałeczki są najczęściej wykorzystywane do celów leczniczych. Są to, oprócz kwiatów może mieć zapach ognisko, suchych liści jesienią, trawy stepowe.

Właściwe stosowanie olejków eterycznych, kadzidełka lub stożków jest w stanie oczyścić dom z drobnoustrojów chorobotwórczych lub negatywnej energii, aby dać wyrafinowania mieszkaniowego i wyrafinowanie. Kadzidło może stać uzdrowiciele z ciała i duszy, organ utworzony na miłości, pracy lub podwyższony nastrój, uczynić życie bardziej harmonijne.