401 Shares 9182 views

Palec przestępcą. Leczenie domu możliwe?

Jest to bardzo nieprzyjemna choroba, która często występuje u osób, których praca towarzyszy palców mikrourazy – to zbrodniarz. Home leczenie tej choroby jest możliwe, jeśli stan zapalny nie jest bardzo silny, nie towarzyszy wysoka gorączka i rozległej guza. Przestępcy często występuje u dzieci z powodu złej higieny, odgryza zadziory na palcach lub rękach drobnych urazów nie leczonych antyseptyczne. Może się zdarzyć również przy nieprawidłowo manicure palec przebicie kości ryb lub drzazgi.

Opis choroby

Choroba ta powoduje poważne problemy, szczególnie dla tych, którzy muszą pracować ze swoimi rękami. Po tym wszystkim, w miejscu stanu zapalnego jest odczuwalne szarpanie ból, często bardzo silny. Jest to wzmocnione poprzez obniżenie ręce w dół, jak i w nocy. Na miejscu uszkodzenia powstaje nowotwór. To właśnie na tej podstawie można zrozumieć, że masz skórka. Leczenie w domu jest możliwe tylko w początkowym stadium choroby. A wcześniej zaczniesz, tym bardziej korzystne wyniki.

W ciężkich przypadkach często potrzebują pomocy chirurga, aby odkryć ogniska zapalnego, ponieważ ropa nie znaleźć wyjście, może przenikać, a tam będzie zakażenie krwi lub zapalenie węzłów chłonnych, może to być zapalenie szpiku lub posocznica. Charakterystyczną cechą tej choroby jest zakażenie, które wchodzi pod skórę przez bardzo mały otwór, brak powietrza stworzyć korzystne warunki dla ich rozmnażania.

Jak leczyć przestępcy

To, co charakteryzuje przestępcy. Home leczenie tej choroby nie powinno pozwolić się rozwijać stan zapalny i przynosi ropę na zewnątrz. W żadnym wypadku nie może samodzielnie otworzyć ropień lub je ścisnąć. Główne zabiegi – kąpiel płukania, płukania i przyłączenie różnych maści. Skutecznie na wczesnym etapie, aby korzystać kompres lub maści Ichtiol Vishnevsky maść. Mogą być zmieszane w równych proporcjach i zastosować dowolny.

Jeśli czujesz ból w palcu zauważył, obrzęk – ci przestępcy. Leczenie Ludowej tej choroby jest skuteczne, ale czasochłonne. W większości przypadków zalecane do ciepłej kąpieli nawet unosić się palca w gorącej wodzie z sodą lub soli. można także przemyć słabym roztworem nadmanganianu potasu lub nagietka nalewki. Wanny powinna wynosić od kilku minut, jeśli woda jest bardzo gorąca, aż do pół godziny. Pożądane jest, aby uczynić je kilka razy dziennie, aż do całkowitego wyzdrowienia.

Bardzo nieprzyjemna i powoduje silny ból okolonogtevoy przestępcy. Zaleca się, aby leczenie rozpoczynać jak najwcześniej, aby uniknąć komplikacji. dla lepszy odpływ ropa może być stosowany do danego obszaru pieczonych lub pieczonego żarówki czosnek, miesza się z mydłem. Takie okłady powinny być zmieniane co 4 godziny.

Również pomaga starte buraki lub surowe ziemniaki. Nie są one dopuszczone do rozwoju stanu zapalnego. Pakiety różnych produktów jest lepiej zrobić po kąpieli. Nadaje się również do stosowania liścia aloesu miód, żuć orzech, nalewki propolis lub oleożywicy z drewna sosnowego.

Jeśli masz skórka, leczenie w domu jest łatwiejsze, jeśli uruchomić go jak najszybciej i stale myć palec lub stosując kompresy do niego.